Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Проект монтажу засобів автоматизації верстату моделі Ф-4

Проект монтажу засобів автоматизації верстату моделі Ф-4

Назва:
Проект монтажу засобів автоматизації верстату моделі Ф-4
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,05 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
РЕФЕРАТ
на тему:
Проект монтажу засобів автоматизації верстату моделі Ф-4


Зміст
Вступ
Загальна частина
Опис обладнання до автоматизації
Будова та складові частини верстату
1.1.2. Характеристика і аналіз існуючої електричної схеми
1.2. Обгрунтувати тему проекту
Проектна частина
2.1. Вибір і обгрунтування засобів автоматизації
2.2. Вимоги до монтажу
Розрахункова частина
3.1. Розрахунок параметрів графіку виконання монтажних робіт
3.2. Побудова графіку виконання монтажних робіт
Оцінка ефективності проекту та висновки
Список використаної літератури
Додаток


Вступ
Система автоматики – це складний комплекс функціональних і конструктивних елементів і проводок.
Система автоматичного управління верстатами і лініями складається з електрошафи, пультів головних, допоміжних і окремо встановлених пристроїв та проводів.
Блоки, пристрої, вузли, і деталі в залежності від функціонального призначення і конструктивних особливостей комплектують у пульти управління, електромотори, щити, пункти управління чи встановлюють безпосередньо на технологічному обладнанні.
В залежності від призначення прилади, пристрої, блоки і установки системи автоматики можна розділити на слідуючі групи :
Органи оперативного управління і налагодження – кнопки, перемикачі, давачі та інші.
Органи передачі інформації оператору – сигнальні лампочки, світлові щити і індикатори, дзвінки і сирени, цифрові та шкалові прилади, телевезійні і радіопристрої та інші пристрої звязку і передачі інформації у формі, яка підходить для прийняття оператором.
Командні і вимірюючі елементи для збору інформації – термопари, сельсини і інші давачі, прилади для відбору проб, кінцеві вимикачі, реле тиску, швидкості, температури та інші.
Елементи автоматичної комутації та проміжного перетворення інформації – пускачі, реле, безконтактні логічні елементи, запам’ятовуючі пристрої, підсилювачі, регулятори, блоки, вузли і деталі обчислювальної техніки і розділюючої апаратури пневматики та гідравліки.
Органи нанесення керуючих дій – виконавчі механізми, електромагніти, електромуфти.
Елементи живлення систем автоматики – трансформатори, випрямлячі, блоки живлення безконтактних логічних елементів, фільтри, маслорозбризкувачі, редуктори тиску та інші.
Елементи захисту – плавкі запобіжники, теплові реле, реле струму і напруги.
На обладнанні встановлюють елементи збору інформації і нанесення управляючих дій, а також силові прилади. Інколи встановлюють одинарні апарати оперативного управління, передачі інформації оператору, автоматичну комутаційну апаратуру і регулятори. Поряд із процесами автоматизації важливе місце займатиме монтаж вибраних засобів автоматизації. Від якості проведння монтажних робіт залежатиме подальша експлуатація. Виготовлення електротехнічного обладнання і електроконстукцій включає виготовлення, монтаж і збір приладів, апаратів і електричних ланцюгів.
Монтажний технологічний процес – це частина монтажного виробничого процесу, яка звязана з послідовними змінами просторового положення стану елементів монтуємого обладнання. В залежності від послідовності виконання розрізняють технічні процеси виготовлення початкових заготовок, обробка проводів і кабелів, вузлів та цілого складання обладнання і конструкцій в блоки та проводів в мережі.
В даному курсовому проекті розроблено технологію монтажу засобів автоматизації роботи верстату моделі Ф-4.


1. Загальна частина
1.1. Опис обладнання до автоматизації
Будова і складві частини верстату
На фрезерних верстатах виконують такі види робіт: профільні фрезерувальні типу кальовок, втворення поверхонь подвійної кривизни ( твірна і напрямна криволінійні ), зарізання шипів і вушок, обгонка рамок за контуром ( остаточна обробка по кромці рамки або щита ), розрізання дощок по довжині, толю. Фрезерні верстати в деровообробній промисловості вважаються найбільш універсальними.
В навчальних та навеликих виробничих майстернях розповсюджені одношпиндельні фрезерні верстати з нижнім розміщення шпинделя моделі Ф-4.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Проект монтажу засобів автоматизації верстату моделі Ф-4

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок