Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Автозвук

Автозвук

Назва:
Автозвук
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,80 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Автозвук


Музика в автомобілі.
Установка аудіосистеми в автомобілі - захід, що вимагає певних знань і навиків. Як правило, більшість автовласників довіряють цю роботу спеціалізованим техцентрам. Проте незалежно від того, ким і де аудіосистема буде встановлена, існує ряд обов'язкових вимог і умов, порушення яких може спричинити за собою неприємні наслідки - від зіпсованого настрою до зіпсованої апаратури. Навпаки, правильно вибрана і змонтована аудіосистема принесе немало задоволення і самому власникові автомобіля, і його пасажирам.
Мінімальний набір автомобільної аудіосистеми складається з головного пристрою і комплекту динамічних головок. Решта всього устаткування (сабвуфер, підсилювачі, еквалайзери) з'являється у міру зростання вимог до якості звучання. Тому, набуваючи головного пристрою, краще відразу вибрати модель, що має лінійні виходи для підключення додаткових пристроїв, а також функцію управління CD-чейнджером.
Головний пристрій - загальна назва для джерел сигналу. До них відносяться:
- магнітола - комбінація радіоприймача і програвача касет (магнітофона);
- CD-ресівер - комбінація радіоприймача і програвача компакт-дисків;
- MD-ресівер - комбінація радіоприймача і програвача міні-дисків (міні-диск поєднує в собі достоїнства і касет, і компакт-дисків - на нього можна записувати фонограму, як на касету. І при цьому здійснювати швидкий пошук будь-якого записаного фрагмента);
- CD-чейнджер - програвач компакт-дисків з пристроєм на 6, 10, 12 або 18 дисків (працює тільки в сукупності з магнітолою, підсилювачем або CD/MD - ресіверами).
Деякі CD-ресівери і CD-чейнджеры, а також MD-ресівери мають таку характеристику, як протиударна пам'ять. Вона означає здатність "запам'ятовувати" на деякий час фрагмент фонограми в умовах сильної вібрації або трясіння, забезпечуючи безперервне відтворення (передбачається в дорогих моделях CD і у всіх моделях MD). У апаратах, що не мають цієї опції, якість звучання багато в чому залежатиме від стану дорогі, підвіски автомобіля і стилю водіння.
Сучасні головні пристрої забезпечують відтворення фонограми без спотворень при номінальній потужності 12.15 Вт на канал. Що приводиться ж зазвичай в техпаспорті головного пристрою максимальна потужність перевищує номінальну, як правило, в 2-3 рази. При роботі головного пристрою на максимальній потужності виникають значні спотворення сигналу, тому реальної різниці між головними пристроями з паспортною (максимальною) потужністю 30 і 40 Вт немає.
Якщо прийняти якість звучання автомобільної аудіосистеми за 100 %, то внесок головного пристрою складе 20-25 %, монтажу сполучних кабелів і додаткового устаткування - 30-40 %, а акустичних систем - 40-45 %.
З цього співвідношення очевидно визначальний вплив акустичних систем на якість звучання аудіосистеми в цілому.
Компоненти, види і властивості акустичних систем.
Динамічна головка (динамік) - пристрій для перетворення електричного сигналу в звуковій. Складається з магнітної системи із звуковою котушкою, дифузора і діффузородержателя.
Дифузор - звукоїзлучающая поверхня конічної або криволінійної форми. Форма дифузора (кругла або овальна) на його характеристиках практично не позначається і вибирається з міркування компоновки. Матеріал дифузора впливає головним чином відтворення середніх і високих частот. Для виготовлення дифузора основного динаміка в масових конструкціях використовується папір або поліпропілен з наповнювачами. У високоякісних виробах - скловолокно і кевлар.
Високочастотний динамік (пискавка) замість традиційного конічного дифузора має дифузор у формі куполу з поліпропілену, шовку, алюмінію, титану або металокераміки. Жорсткий купол забезпечує "яскраве" звучання високих частот; м'який - приглушене.
Діффузородержатель - металева, іноді пластмасова конструкція, на якій змонтований дифузор. Рухома система - магніт з кільцевим зазором, в якому переміщається звукова котушка динаміка.
По вигляду механічній конструкції динамічні головки розрізняються на: Коаксіальний динамік - динамік, конструктивно об'єднаний з додатковими випромінювачами; Компонентний динамік - набір окремих динаміків для відтворення різних частот.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Автозвук

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок