Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Фарбонагнітальні бачки і масловологовіддільники

Фарбонагнітальні бачки і масловологовіддільники

Назва:
Фарбонагнітальні бачки і масловологовіддільники
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,01 KB
Завантажень:
484
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Фарбонагнітальні бачки і масловологовіддільники


Фарбонагнітальний бачок призначений для зберігання малярної суміші під тиском і подавання її до фарборозпилювача. Фарбонагнітальні бачки випускають марок СО-12А, СО-13А, СО-42А, СО-52 тощо, які за конструкцією майже не відрізняються один від одного, але мають різні габаритні розміри.
Фарбонагнітальний бачок СО-12А (рис. 1) складається з корпусу, кришки і мішалки. Корпус бачка металевий, з боків його є дві ручки, призначені для перенесення бачка. У верхній частині бачка розміщені чотири притискні скоби з гвинтами, які входять у спеціальний проріз на кришці і щільно притискують її до корпусу бачка. Герметичність створюється за допомогою гумової прокладки 10, яка затискується між корпусом і кришкою по периметру бачка.
Рис. 1. Фарбонагнітальний бачок СО-12А:
1— корпус, 2 — змінне відро, 3 — притискна скоба, 4 — крани із штуцерами для приєднання повітряних шлангів, 5 — ручка мішалки, 6 - манометр, 7 — редуктор, 8 — кран із штуцером для приєднання матеріального шланга, 9 - кришка бачка, 10 — гумова прокладка, 11 — трубка з фільтром, 12— пропелерна мішалка
На кришці бачка 9 встановлений редуктор 7, яким регулюють кількість повітря, що надходить у бачок. Зверху редуктора встановлено манометр 6, з боків — два крани 4 із штуцерами, до яких приєднують повітряні шланги. Крізь кришку проходить трубка 11, яка дістає майже до дна бачка. На нижньому її кінці закріплена лійка з сіткою (фільтром). Зовні трубка закінчується краном із штуцером, до якого приєднується матеріальний шланг. Через центр кришки проходить вісь пропелерної мішалки 12 з ручкою, за допомогою якої фарбувальну суміш перемішують під час роботи агрегату. Щоб випустити зайве повітря, при перезарядженні бачка користуються спускним краном, що також розміщується на кришці. Для заповнення бачка фарбою користуються спеціальним отвором, який зроблено у кришці. Завантажувальний отвір закривається спеціальною кришкою з гумовою прокладкою.
Фарбонагнітальний бачок СО-13А (рис. 2) складається з корпусу, кришки і розподільного вузла з редуктором і манометром. Корпус бачка 1 металевий із сферичним дном, з боків його є дві ручки 12. У верхній частині бачка по його периметру розміщені шість притискних скоб з гвинтами 11.
На кришці бачка є завантажувальний отвір 10 з кришкою, запобіжний клапан 3 і розподільник 16 з рукояткою 9. З боку розподільника міститься кран із штуцерами 4 для приєднання матеріальних шлангів. До крана приєднана матеріальна трубка 13, в нижній частині якої є фільтр для фільтрації фарби, що надходить до фарборозпилювача. Зверху розподільника міститься редуктор 6 з двома кранами для подачі повітря і манометром.
Принцип роботи бачка описано у § 40. Для подачі повітря в бачок на витиснення фарби рукоятку встановлюють у вертикальне положення, а для перемішування суміші і скидання тиску — в горизонтальне. Щоб запобігти виходу суміші в атмосферу крізь отвір скидання повітря в розподільнику, бачок має спеціальний відбивач 14, а щоб суміш не потрапила у редуктор,— зворотний клапан 15.
Таку саму конструкцію має фарбонагнітальний бачок СО-42А, але місткість його менша. Технічну характеристику бачків наведено в табл. 1.
До початку роботи з фарбонагнітальним бачком потрібно пересвідчитись в його справності, а також у справності манометра і редуктора. Можливі несправності в роботі бачків подано в табл. 2.
Повітря, що надходить від компресора, очищають масловологовіддільниками.
Масловологовіддільник (очисник повітря) СО-15Б (рис. 3) складається з корпусу, кришки, фільтрувального пристрою, редуктора і манометра. На редукторі 6 розміщені два крани 4 із штуцерами для приєднання повітряних шлангів подачі очищеного повітря до фарборозпилювачів. У нижній частині корпусу є штуцер 1 для приєднання шланга, що йде від компресора, і спускний клапан 9. Фільтрувальний пристрій з'єднаний з кришкою 3. Він складається із шнека 7 з зовнішньою гвинтовою нарізкою, всередині якого розміщений керамічний фільтр 8.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Фарбонагнітальні бачки і масловологовіддільники

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок