Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Ремонт тріщин і сколів на автомобільному склі

Ремонт тріщин і сколів на автомобільному склі

Назва:
Ремонт тріщин і сколів на автомобільному склі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,57 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Ремонт тріщин і сколів на автомобільному склі


Ну-ну, не варто так хвилюватися. Це трапляється зі всіма автомобілями. Звичайно, ця неприємність докучає завжди і всім, будь-який ськол або тріщина як більмо на оці.
Неприємність, яка може трапитися з будь-яким автомобілем і у будь-який час роки - це всілякі пошкодження лобових стекол автомобілів. Усталена думка про те, що ремонт тріщин і ськолов на стеклах автомобілів є дорогим і даремним "задоволенням" не зовсім відповідає реальності.
Якщо говорити про дорожнечу, я повністю погоджуся. Якщо ж говорити про даремність - я постараюся спростувати таку думку.
В більшості своїй самі автовласники винні в тому, що ремонт лобового скла залишає бажати кращого. Саме автовласники "доводять" стан пошкодження скла до такого ступеня, коли ремонт втрачає всякий сенс. Для того, щоб ваше скло піддавалося ремонту, необхідно зовсім небагато:
відразу ж після того, як ви "зловили" камінь, або необережно опустили "двірник", або по якій-небудь іншій причині отримали пошкодження (тріщина, ськол, вищербліна, павутина...), необхідно терміново заклеїти місце пошкодження будь-якою липкою стрічкою (ськотчем). Це гарантія того, що на 99% ремонт вашого пошкодження буде успішним.
Це обумовлено хіміко-фізичними властивостями полімеризуючих матеріалів, які використовуються при ремонті скляних пошкоджень.
Просто уявіть собі відстань між двома торцями тріщини. Це відстань менше людського волоса. А зараз розміркуєте як з такої тонкої мікрощілини витягнути грязь, яку упресовують в неї склоочисники, або ми самі, коли протираємо скло?
Кожний з нас бачив, що тріщина з часом стає брудною. І для того, щоб відремонтувати таку тріщину, необхідно "грунтовно мучитися", оскільки без витягання грязі з глибини тріщини ремонт не дасть належного результату.
В кращому разі тріщина не "простріляє" далі, а в гіршому дуже швидко розійдеться. Але і в тому, і в іншому випадку вона буде видно. І виглядати вона буде просто потворно.
Якщо ж Ви з якої-небудь причини не змогли вчасно закрити до ремонту тріщину, то хоч би прагніть не користуватися склоочисниками. Якщо протираєте скло уручну, прагніть в місці пошкодження протирати стекло уздовж тріщини, а не упоперек.
Інакше з кожним миттям скла, ви залишаєте все менше і менше шансів майстрові провести ремонт якісно.
У будь-якому випадку кожен автовласник повинен знати "ази" підготовки до ремонту будь-якого пошкодження. Це позбавить вас від "лохотронов", яких пруд-пруді у наш час. У чому ж полягає повсюдний "лохотрон", і чому розходяться тріщини.
1. Дуже мало фахівців, які дійсно знають свою справу. Як я говорив, автокосметика - це ціла наука, і коновалів не терпить. На жаль, із-за того що "ремонт автостекол" - це дуже дорога послуга, туди лізуть всі кому не лінь. Знань в голові немає, але гроші збивають великі.
Ви можете почути все що завгодно. "Тріщина брудна, тому гарантій не даємо", "Тріщина під напругою, тому ніяких гарантій", Тріщина повна вологи, тому якість не гарантуємо".... і т.д. і т.п.
Попереджаю !!! Для справжніх майстрів, які не просто проходили курси, а успішно закінчили, ці відмовки просто смішні. Для справжніх майстрів це не перешкода.
Тямущі майстри чудово знають як витягнути грязь, пил і вологу з тріщин. Вони ніколи не заповнюватимуть тріщину, якщо в ній є хоч трохи вологи. Спочатку вони приймуть всі заходи для очищення тріщин від всіх забруднень.
Якщо ви приїхали на ремонт тріщини, і бачите що майстер відразу приступає до ремонту без ретельного огляду тріщин з різних боків і під різними кутами, якщо бачите що він не "промацує" тріщину, збирайтеся і виїжджайте в іншу майстерню.
Тут вам стекло "запорят" з 99.9-процентною вірогідністю.
2. Завжди поцікавтеся як давно куплені полімеризуючі матеріали. Прострочені матеріали не забезпечать гарантії якості. В більшості випадків тріщина розійдеться.
3. Не полінуєтеся дізнатися у майстра, наприклад, яке випромінювання дає ультрафіолетова лампа, яку він використовуватиме при полімеризації полімерних матеріалів. Ви відразу побачите хто перед вами: майстер, або повний профан.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Ремонт тріщин і сколів на автомобільному склі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок