Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Види форсунок

Види форсунок

Назва:
Види форсунок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,43 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Види форсунок


За принципом дії форсунки бувають пневматичні — з повітряним подрібненням розчину та безкомпресорні, в яких розчин подрібнюється завдяки зміні напрямку або швидкості руху у форсунці чи на її виході (див. § 32).
Пневматичні форсунки поділяють на форсунки з централь-ною та кільцевою подачею повітря.
Форсунка з центральною подачею повітря (Рис. 1) скла-дається з корпуса, повітряної трубки та змінного наконечника.
Змінний наконечник / приєднують до корпуса форсунки 3 за допомогою накидної гайки 2. До форсунки додаються три змінні наконечники з діаметром вихідних отворів 12, 15 і 18 мм. У робочу камеру форсунки заходить повітряна трубка 5, на одному з кінців якої знаходиться кран 6, за допомогою якого можна регулювати кількість повітря, що надходить у форсунку. У робо-чому положенні трубка міцно затискується гвинтом 4. На цьому ж кінці трубки розміщується штуцер 7, до якого, монтуючи шту-катурний агрегат, приєднують повітряний шланг. Матеріальний шланг приєднують до штуцера 8, що розміщується в нижній частині корпуса форсунки.
Під час роботи агрегату розчин по матеріальному шлангу надходить всередину форсунки. Струмінь повітря, що виходить з повітряної трубки, розбризкує розчин і викидає його через вихідний отвір форсунки на поверхню. Положенням повітряної трубки відносно вихідного отвору форсунки регулюють товщи-ну штукатурного шару на поверхні. Якщо повітряну трубку на-ближати до вихідного отвору форсунки, то конус факела розширюється, розчин більше подрібнюється і покриває більшу площу, але створюється штукатурний шар меншої товщини. І навпаки, якщо повітряну трубку віддаляти від вихідного отвору форсунки, ширина конуса факела зменшується і поверхня вкривається товстішим шаром розчину.
За допомогою описаної форсунки можна наносити вапняні та цементно-вапняні розчини. Форсунка працює, якщо тиск розчи-нонасоса становить 1—1,1 МПа, а тиск повітря 0,04—0,05 МПа, маса форсунки 2 кг.
Рис. 1. Форсунка з центральною подачею повітря:
1 — змінний наконечник; 2 — накидка гайка; 3 — корпус; 4 — гвинт; 5 —повітряна трубка; 6 — кран; 7 — штуцер для приєднання повітряного шланга; 8— штуцер для приєднання матеріального шланга
Рис. 2. Форсунка з кільцевою подачею повітря:
1 — гумовий наконечник; 2 — накидна гайка; 3 — корпус; 4 — штуцер для приєднання ма-теріального шланга; 5 — матеріальний шланг; 6 — повітряний шланг; 7 — штуцер для приєднання повітряного шланга; 8 — кран; 9 — вигнута повітряна трубка; 10 — регулюваль-на муфта
Форсунка з кільцевою подачею повітря (Рис. 2) складається з корпуса з штуцером для приєднання матеріального шланга, вигнутої повітряної трубки з краном та змінного гумового нако-нечника.
Змінний гумовий наконечник 1 з діаметром вихідного отвору 20 мм приєднують до корпуса форсунки 3 за допомогою накидної гайки 2. Повітря через вигнуту повітряну трубку 9 надходить у кільцевий простір, що є всередині форсунки. Розчин, що надхо-дить до форсунки по матеріальному шлангу 5, потрапляє в робо-чу камеру трохи далі від кільцевого простору, підхоплюється струменем повітря, розбризкується і викидається через вихідний отвір гумового наконечника на поверхню.
Кількість повітря, що надходить у форсунку, регулюють за допомогою крана 8 та регулювальної муфти 10, що розміщується на кінці вигнутої повітряної трубки в місці її приєднання до кор-пуса форсунки. Маса форсунки 2 кг.
Безкомпресорні форсунки бувають прямоточної та відцентрової дії.
Рис. 3. Форсунка прямоточної дії з гумовим клапаном:
1 — матеріальний шланг; 2 — штуцер для приєднання матеріального шланга: 3 — важіль; 4 — гвинт; 5 — гумовий клапан; 6 —корпус; 7 — перехідна муфта
Форсунка прямоточної дії з гумовим клапаном (Рис. 3) складається з корпуса, перехідної муфти з штуцером для приєднання матеріального шланга, гумового клапана, важеля та регулювального гвинта.
Під час роботи штукатурного агрегату розчин по ма-теріальному шлангу 1 надходить у форсунку і прямо просу-вається до вихідного отвору діаметром 22 мм, який перекри-вається гумовим клапаном 5.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 



Реферат на тему: Види форсунок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок