Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Опоряджувальні роботи в зимових умовах

Опоряджувальні роботи в зимових умовах

Назва:
Опоряджувальні роботи в зимових умовах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,04 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
Опоряджувальні роботи в зимових умовах


ПІДГОТОВКА БУДІВЕЛЬ ДО ВИКОНАННЯ ОПОРЯДЖУВАЛЬНИХ РОБІТ ВЗИМКУ
ВИКОНАННЯ ШТУКАТУРНИХ РОБІТ ВЗИМКУ
ВИКОНАННЯ ОБЛИЦЮВАЛЬНИХ РОБІТ ВЗИМКУ
ПІДГОТОВКА БУДІВЕЛЬ ДО ВИКОНАННЯ ОПОРЯДЖУВАЛЬНИХ РОБІТ ВЗИМКУ
Технологія виконання штукатурних і облицювальних робіт взимку повинна бути спрямована на створення таких умов, за яких заморожування розчину на поверхні відбуватиметься після того, як найбільша кількість води хімічно зв'яжеться з в'яжучим матеріалом, а вільної води у порожнинах залишиться якнайменше.
Для виконання опоряджувальних робіт у зимовий час треба ставити жорсткі вимоги до поверхонь, розчинів, мастик та інших матеріалів, а також створювати потрібні температурні умови в приміщеннях.
Внутрішні штукатурні, облицювальні та мозаїчні роботи ви-конують в приміщеннях при температурі повітря не нижче 10 °С і вологості не вище 60 %. Поверхні, що підлягають опо-рядженню, мають бути сухі (вологість не більше 8 %), без плівки льоду та інею.
До початку внутрішніх опоряджувальних робіт вставляють віконні рами, навішують двері; прорізи та інші отвори у стінах закривають, утеплюють горища тощо. Якщо немає змоги вклю-чити систему центрального опалення, то приміщення обігрівають електричними печами та калориферними установ-ками що нагнітають тепле повітря. Застосовуючи тимчасові обігрівальні установки, слід додержуватись правил протипо-жежної безпеки. Використовувати прилади для штучного сушіння поверхонь потрібно і тоді, коли працює система цент-рального опалення. У цьому випадку прилади невисокої тепло-продуктивності застосовують для сушіння окремих місць шту-катурки (у кутах, над плінтусами тощо). Це сприяє підвищенню продуктивності праці, поліпшенню якості опоряд-жувальних робіт і скороченню строків їх виконання.
Для штучного обігрівання приміщень і сушіння штукатурки найкраще застосовувати спеціальні повітронагрівальні установ-ки (калорифери), що серійно випускає промисловість. Кожна установка розрахована на певну теплопродуктивність, що дає змогу використовувати її залежно від умов виробництва. Повітронагрівальні установки бувають електричні і такі, що працюють на твердому, рідкому або газовому паливі
Універсальний повітронагрівних УСВ-200 (рис. 196) скла-дається з корпусу, універсального пальника, двох вентиляторів і паливної апаратури. У середині корпусу 6 розміщений теплообмінник — конструкція, зварена з металевих циліндрів 4 і сис-теми труб 5. Конструкція теплообмінника дозволяє подавати у приміщення чисте нагріте повітря без домішків продуктів зго-ряння палива, оскільки шляхи проходження газів і повітря не перетинаються. Під час роботи повітронагрівника до пальника З подається рідке паливо або газ і повітря, що нагнітається відцентровим вентилятором 1. Продукти, що утворюються після згоряння палива, проходять по газових каналах теплообмінника, нагрівають його стінки і виходять назовні. У цей час за допомо-гою другого вентилятора 8 по повітряних каналах труб прохо-дить повітря, яке нагрівається об стінки теплообмінника і через патрубок 2 по трубопроводу подається у приміщення.
Весь агрегат змонтовано на санчатах. Його встановлюють зовні будинку біля входу у сходову клітку. Нагріте повітря по-дають у секцію через вікно другого поверху.
Повітронагрівник УСВ-200 застосовують для обігрівання секції 9—12-поверхових житлових, а також виробничих будівель об'ємом 4—5 тис. м3. Теплопродуктивність його становить (8—8,4)' Ю5 кДж/год; маса 625 кг. Витрата палива: рідкого (гас, солярове масло) — 22—24 кг/год, природного газу— 25—28 м3/год.
Рис. 197. Пересувний електрокалорифер:
1 — колесо; 2 — патрубок; 3 — корпус; 4 — вентилятор; 5 — ручка; б — ніжка; 7 — електро-кабель
Рис. 198. Пересувний обігрівник ОП-2:
1 — візок; 2 — балон; 3 — редуктор; 4 — пальник; 5 — шланг; 6 — стояк
Для обігрівання будівель меншого об'єму і етажності застосовують повітронагрівники УСВ-30, УСВ-100, теплопродуктивність яких становить 1,25-105—4,6- 10s кДж/год.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Опоряджувальні роботи в зимових умовах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок