Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Система живлення дизельних двигунів

Система живлення дизельних двигунів

Назва:
Система живлення дизельних двигунів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,45 KB
Завантажень:
463
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
ТЕМА: Система живлення дизельних двигунів


Автоматична муфта випередження змінює кут моменту впорядкування палива в циліндри в залежності від частоти обирання колін вала дизеля. Чим більша частота обертання тим раніше треба вприскувати паливо в циліндри, інакше паливо не встигне повністю. випаруватися і згорить. В результаті зменшується потужність двигуна.
При збільшенні частоти обертання грузи під дією центр обіжної сили преодолевають сопротівленіє пружин і розходяться. Через пальці групи повертають видимий фланец, а разом з ним і кулачковий вал насоса відносно ведучого фланца оприділений кут по направленню обертання, що і забезпечує більш скоріший впорск палива в циліндри дизеля. Муфта починає робити з 1000 об/хв. колін вала дизеля і при 2100 об/хв. збільшує кут випередження впорскування палива на 10-14о (5-7о по кулачковому валу насоса).
Все режимний центр обіжний регулятор частоти обертання колін вала дизеля для автоматичного змінювання подачі палива в циліндри при змінювання нагрузки дизеля, що забезпечує додержання любого установленого скороченого режиму від 500 до 2100 об/хв. колін вала.
При зростанні нагрузки необхідно збільшити подачу палева, інакше двигун може залохнути. У випадку зниження нагрузки слідує зменшити подачу палива, інакше збільшиться частота обиртання колін вала і дизеля буде роботи в рознос.
Регулятор приводиться в рух від кулачкового вала насоса через циліндричні шестерні, обертаючі в корпусі на шарикових підшипниках. Ричагом управління змінюють положення рейки котра через зубчастий сектор і втулку повертає плунжер кожної секції на оприділений кут, що і змінює подачу палива. Ричав з’єднаний з педаллю. розміщеною в кабіні водія.
Для збільшення подачі палива речи управління зміщують в сторону болта. При цім усиленні на рейку передається через вал на ричав, потім на пружину регулятора, ричав, регулювальний гвинт, ричаг регулятора, сергу, та потім на шарнірно зв’язаний з ним ричаг привода рейки і тягу. Рейка втягується в корпус насоса, і подача палива секціями збільшується. Схема передачі збільшується від ричага па рейку. Для зменшення подачі палива необхідно витягнути рейки із корпуса насоса, що досягає переміщенням ричага управління в сторону болта.
Під час роботи насоса переміщення рейки забезпечує всерижимний регулятор автоматично.
Пружини регулятора діє на ричаг привода рейки хочуть установити зубчасту рейку в положення великої подачі.
Зниження нагрузки супроводжується збільшенням частоти обертання колін вала. Одночасно збільшується частота обертання грузив регулятора, центробіжна сила груздів зростає, й вони, обертаються на своїх осях, через ролики переміщають муфту по валику регулятора. Разом з муфтою буде переміщуватися шарнірно зв’язаний з нею ричаг привода рейки. Рейка набагато висунеться із корпуса насоса і через зубчасті сектори поверне плунжера секцій насоса в сторону зменшення палива. Частота обертання вала дизеля, а послідовно і грузив регулятора знижується, і грузи слабше будуть тиснути на муфту. В результаті усиленням пружин рейка насоса установиться в положенні великої подачі палива і дизель буде працювати на заданім скоріснім режимі.
Схема передачі усилення від грузів на рейку при зменшенні подачі палива.
Коли ричаг управління установлюють в положення великої подачі палива, а разом з ним повертається ричаг і розтягання пружини регулятора збільшується.
При установці ричага управління до упору в болт подача палива, а отже, і потужність дизеля будуть найбільшими. Якщо при цім положенні ричага зменшиться нагрузка дизеля, то збільшиться частота обертання колін вала дизеля і грузів регулятора. Грузи діють через муфту і систему ричагів на зубчасту рейку насоса, відтягнути її в сторону регулятора. Подача палива зменшиться, що обмежує максимальну частоу обертання колін вала і запобігти дизель від розносу при зменшений нагрузці.
Для остановки дизеля виключають подачу палива з допомогою скоби куліси. При переміщенні скоби вниз усилення від неї передається на кулісу, а через палець на ричав приводи рейки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Система живлення дизельних двигунів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок