Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Удосконалення технології інтермодальних перевезень на основі ресурсозбереження 

Удосконалення технології інтермодальних перевезень на основі ресурсозбереження 

Назва:
Удосконалення технології інтермодальних перевезень на основі ресурсозбереження 
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,87 KB
Завантажень:
298
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Удосконалення технології інтермодальних перевезень на основі ресурсозбереження 


Одним із основних напрямків забезпечення конкурентоспроможності залізничного транспорту в умовах транспортного ринку та інтеграції до Європейської співдружності є розробка і впровадження ресурсозберігаючих технологій в усі ланки перевізного процесу. Вирішення цих наукових завдань цілком відповідає Концепції та Програмі реструктуризації на залізничному транспорті України, пакету Директив ЄС 91/440, а також основним директивним документам Укрзалізниці (УЗ). Пошук нових ідей, що спрямовані на створення ресурсозберігаючих технологій роботи технічних і вантажних станцій, прилеглих дільниць та цілих напрямків, рухомого складу повинен базуватися на відповідності законам транспортного ринку, моніторингу зміни показників експлуатаційної роботи залізниць, дослідженні основних чинників, що впливають на ресурсозбереження в перевізному процесі.
Пріоритетне завдання Українських залізниць – реалізація свого вигідного географічного положення й транзитного потенціалу транспортної системи як сухопутного моста між Європою і Азією. Враховуючи величезне значення міжнародних транспортних коридорів (МТК) у розвитку вітчизняної економіки, Україна послідовно впроваджує транспортну політику, спрямовану на створення сприятливих умов для транснаціональних перевезень по своїй території.
Удосконалення технології інтермодальних перевезень на основі ресурсозбереження повинно носити комплексний характер і сприяти зменшенню витрат паливно–енергетичних ресурсів, вагоно– (особливо іновагоно-) і локомотиво–годин простою, покращенню кількісних і якісних показників експлуатаційної роботи. На рисунках 1 та 2 наведено принципові схеми зовнішнього та внутрішнього відносно контейнерного терміналу обігу вагонів.
 
Рис. 1 – Принципова схема зовнішнього відносно контейнерного терміналу обігу вагонів ( - іновагони у завантаженому стані, - іновагони у порожньому стані,
- укрвагони у завантаженому стані, - укрвагони у порожньому стані) 
Рис. 2 – Принципова схема внутрішньотермінального обігу вагонів  
У сучасних умовах, що характеризуються загальною тенденцією зростання обсягів вантажних перевезень взагалі і інтермодальних, зокрема, при наявності їх значних коливань, змінами структури і напрямку транспортних потоків особливо актуальною стає вирішення завдання створення технолого-економічної моделі для високоефективного використання вагонних парків приналежності залізниць та вагонних операторів різних держав.
Інструментом для реалізації цього завдання є розробка математичної моделі, що дозволить сформувати ситуаційно-евристичну систему підтримки прийняття рішень оперативних працівників як на рівні контейнерного терміналу, так і на рівні Управління залізниці, яка дає можливість реалізації заходів щодо економії паливно–енергетичних ресурсів, раціонального розподілу і використання іновагонів та укрвагонів і як наслідок скоротити експлуатаційні витрати залізниць. У свою чергу дана модель, що адекватно відтворить технологію роботи залізниць України у відношенні вагонних парків приналежності залізниць та вагонних операторів різних держав є підставою для удосконалення організаційного, інформаційного, програмного і технічного забезпечення національної автоматизованої системи керування на залізничному транспорті України, держав СНД і Балтії, Європейського Союзу.  

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Удосконалення технології інтермодальних перевезень на основі ресурсозбереження 

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок