Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> РЕМОНТ МЕБЛІВ

РЕМОНТ МЕБЛІВ

Назва:
РЕМОНТ МЕБЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,46 KB
Завантажень:
351
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
РЕМОНТ МЕБЛІВ


Організація ремонтних робіт
Причини пошкодження меблів
Дрібний ремонт меблів
Середній ремонт меблів
Великий ремонт меблів
Організація ремонтних робіт
Виготовлені меблеві вироби зберігають свою красу, міцність і довговічність за умови правильного транспортування, експлуатації і зберігання їх. Проте навіть при правильному зберіганні й експлуатації меблів окремі частини їх зношуються, псуються і потребують ремонту і реставрації.
Меблі ремонтують спеціалізовані підприємства, оснащені відповідним устаткуванням. Залежно від обсягу робіт ремонт меблів поділяють на дрібний (якщо вартість ремонту не перевищує 10 % вартості виробу), середній (до 20 %), великий (до 30 %). Відповідно ремонт меблів виконують невеликі майстерні малої потужності, цехи (майстерні) середньої потужності, меблеві і базові фабрики.
Майстерні малої потужності, обладнані одним або двома комбінованими верстатами і набором ручного електрифікованого інструменту, забезпечують виконання дрібного ремонту меблів. Деякі його види можна виконувати вдома у замовника.
Цехи або майстерні середньої потужності забезпечені значно більшою кількістю універсального обладнання (6—10 верстатів), пульверизаційною кабіною, нестандартним устаткуванням, набором електрифікованого інструменту.
Фабрики ремонту меблів забезпечені усіма видами сучасного універсального і спеціального устаткування на всіх стадіях технологічного процесу ремонту меблів. Максимальна механізація виробничих і технологічних процесів дає змогу виконувати великий ремонт меблів.
Для повного задоволення замовлень населення на ремонт меблів велике значення мають: правильна організація прийому замовлень на ремонт меблів і доставки меблів в ремонтну майстерню або на фабрику; своєчасне виконання замовлень і видача їх замовникам, а також доставка відремонтованих меблів; правильне визначення вартості ремонту, його якість і строки виконання.
Прийом замовлень на ремонт меблів може здійснюватись безпосередньо на ремонтних підприємствах або на спеціально організованих цими підприємствами приймальних пунктах, де роблять дрібний і середній ремонти.
Незалежно від місця приймання меблі в ремонт приймає спеціа-ліст-меблевик (майстер-приймальник), який визначає дефекти, що підлягають усуненню, стан виробу до ремонту і вимоги до нього після ремонту. На встановлений разом із замовником обсяг ремонтних робіт майстер-приймальник складає калькуляцію у встановленому порядку згідно з затвердженим прейскурантом на ремонт меблів і підписує її.
Замовлення на ремонт меблів оформляють квитанцією встановленої форми і один примірник із штампом підприємства видають замовнику. Вартість ремонту оплачується замовником повністю прі. оформленні ремонту. Меблі, пошкоджені жучком-точильником, а також ті, що перебувають в антисанітарному стані, в ремонт не приймаються.
Кожне замовлення має бути виконане у встановлений строк (не більш ніж один місяць), якісно відповідно до затверджених технічних умов. Після ремонту меблі на підприємстві зберігаються до одного місяця і тільки як виняток (наприклад, хвороба чи відрядження замовника) — до двох місяців. Підприємство гарантує якість виконаних ремонтних робіт протягом шести місяців від дня видачі замовлення.
У кожній ремонтній майстерні на видному місці мають бути: прейскурант цін на ремонт меблів; правила організації прийому і видачі замовлень; технічні умови на ремонт меблів; зразок квитанції оформлення замовлення на ремонт меблів; адреса і номер телефону ремонтного підприємства і вищестоящої організації.
Причини пошкодження меблів
Причини пошкодження меблів можуть бути надзвичайно різноманітні. Умовно їх поділяють на такі п'ять груп: пошкодження, що виникає внаслідок порушення правил зберігання меблів; внаслідок порушення правил транспортування меблів; внаслідок необережного користування меблями при експлуатації їх; пошкодження лицьових поверхонь меблів внаслідок тривалого строку експлуатації; пошкодження, що виникають внаслідок ураження деревини комахами-шкідниками.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: РЕМОНТ МЕБЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок