Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Ford Expedition

Ford Expedition

Назва:
Ford Expedition
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,97 KB
Завантажень:
241
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Ford Expedition


Хто більший і страшніший за «Газель»? У кого не питають документів, навіть якщо він проїхав під «цеглину» на очах у інспектора ГИБДД? Хто здатний навести жах на торговців лисичками в Івановській області? Знайомтеся - Ford Expedition, комплектація Eddie Bauer, колір чорний, характер - як у бегемота.
Екстер'єр
Мабуть його, звичайно, здалеку. Іноді показують по телевізору всякі історії про тварин, і там вилізлий на сушу бегемот часто буває оточений якоюсь дрібною пташиною і чотириногою сволотою. Ну ось, Ford Expedition на стоянці, будучи оточений малолітражною сволотою, виглядає приблизно так само переконливо.
І, поза сумнівом, це автомобіль для молодих. Я, наприклад, через вік вже страждаю провалами в оперативній пам'яті (а зате пам'ятаю, що було в 1816 році), і тому, статечно спустившись по сходинці з водійських дверей на землю і обійшовши половину Ford Expedition, до задньої його частини, всякий раз забував, що саме привело мене до дверей багажника. Далеко все-таки йти.
З багажником ще така забавна штука. На пульті дистанційного відкриття Ford Expedition знаходиться кнопка, піктограма на якій явно свідчить про те, що з її допомогою відкривається багажник. Насправді, відкриваються не всі двері, а тільки скляна, верхня її частина. А нижня частина відкривається, якщо двічі натиснути на кнопку центрального замку. В принципі, зміркувати, звичайно, можна. Більш того, так само влаштовано ще в багатьох великих американських позашляховиках, а ще можна про це прочитати в керівництві по експлуатації Ford Expedition. Але спершу я став в безвихідь і довго міркував, що я такого зробив, що мене не пускають в багажник-то.
Втім, причиною моєї тимчасової тупості могла бути і боязкість перед величиною і могутністю.
Все-таки дуже велика машина. Так-то вигляд у неї неагресивний, нічого хижого і зловісного не немає.
Але пошану він викликає, це безперечно. Адже він більше «Газелі» по всіх вимірюваннях, окрім висоти (у «Газелей» бувають високі фургони такі). На даїшників навіть діє. Знаходячись в засмучених відчуттях з приводу жорстокої зради (мені не дала грошей банківська картка), я бездумно в'їхав під знак «цеглина», де мене чекав інспектор ГИБДД. Він зупинив мене жезлом, я відкрив вікно, вибачився за допущене порушення, і тоді він запропонував мені продовжити рух, а надалі - не порушувати.
І ще один був дивний епізод із зовнішнім виглядом Ford Expedition.
Будучи в Івановській області у особистій справі, я зупинився купити собі грибів лисичок, що удосталь водяться в тамтешніх лісах і збираних якраз для проїжджих багачів місцевими убогими селянами. Проте варто було мені зупинитися у одного з таких селян, як він піднявся і як вітер помчав в ліс, кинувши гриби. Я безуспішно звав його, але він так і не вийшов. До честі моєю треба сказати, що грибів я не узяв.
Інтер'єр
Знавець компанії Ford, що поїздив на безлічі її автомобілів, безапеляційно заявив мені, що дефлектори де (у сенсі, ті дірки з гратами, звідки дме кондиціоноване повітря) в Ford Expedition - такі ж, як в Fiesta. Я в Fiesta заглянув - ні, не дуже такі ж, але може, просто модель попалася інша. Але якщо десь такі ж - шкода. Чи то через вже згадувану мою легеню вікового недоумства, чи то, дійсно, конструктивних особливостей Expedition мені так і не вдалося набудувати дефлектори так, щоб вони не дули мені прямо в морду. («Вмордувінд», - так називався стрічний вітер в книзі «Подорож капітана Врунгеля», і тепер я знаю, що це таке.)
Тепер ще чого яка дивність. Об'єктивно (я з рулеткою полазив) місця для водія в Ford Expedition відведено багато, практично стільки ж, скільки в звичайній легковій машині, на якій я їжджу; але суб'єктивне таке відчуття, що тісний. Може, психологічно тисне величезний, не назвеш іншим словом, скриня, яка розміщена між водієм і переднім пасажиром. У нього легко поміщається 152 компактних диска, китайський розписний термос, 16 бутербродів з ковбасою, печений лящ і три пари свіжої білизни.
Але сидіти, і треба це визнати з усією відповідальністю, за кермом цілком зручно.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Ford Expedition

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок