Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Ford

Ford

Назва:
Ford
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,18 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Ford


"форд Мотор" (Ford Motor Company), американська автомобільна компанія, що спеціалізується на випуску легкових автомобілів мазкий "форд", "Меркюрі", "Лінкольн", вантажівки, різноманітної сільськогосподарської техніки. "Форду" належить компанія "Ягуар". Штаб-квартира знаходиться в Діборне (штат Мічіган), недалеко від якого була колись ферма батьків Генрі Форда.
Компанія була заснована Генрі Фордом в 1903 і по думці свого творця відразу призначалася для випуску масового дешевого автомобіля. Спочатку такою була модель "A", в 1908 її змінила модель "T", охрещена карикатуристами "жерстяної Ліззі". Успіх нової моделі були такий великий, що підприємства форда, що постійно розширюються, не справлялися із замовленнями. У перший рік виробництва цієї моделі було продано 10 660 машин, що побило всі рекорди в автомобільній промисловості того часу.
До "форда Мотор" в 1913 вперше в світі на виробництві був введений метод стандартизації взаємозамінних частин виробів і конвейєрна технологія збірки автомобілів, що дозволило всього за один рік підняти продуктивність праці на 40-60%. Одночасно і зарплата робочих і службовців зросла так, що перевищила середню по промисловості в два рази. На підприємствах вводиться восьмигодинний робочий день. До середини 1914 було проведено 500 тисяч моделей "T", до 1923 кожен другий автомобіль в Америці робився на заводах "форд Мотор".
У 1920-1930-і роки "форд Мотор" активно відкриває відділення в багатьох країнах миру, зокрема співробітничає з Радянською Росією (створення заводів ГАЗ, АМО). Хоча Генрі Форд відносився до Жовтневої революції різко негативно, проте він вважав, що у Росії велике майбутнє, якщо вона встане на шлях індустріального розвитку.
До 1922 "форда Мотор" придбав компанію "Лінкольн", управління якої було доручене Едселю форду. Авторитарний стиль управління старшого форда стає улюбленою мішенню лівої преси, відмова форда терпіти профспілки на своїх підприємствах викликає кампанію справжнього цькування. Разом з тим американці до кінця 1920-х років втомилися від одноманітної моделі "T". Вперед вириваються конкуренти з "Дженерал Моторс", "форд Мотор" відповідає моделлю "форд A", популярність якої все ж таки відстає від "шевроле" і "бьюїків".
Велика депресія 1929 різко знижує продажі автомобілів. Удвічі падає заробітна плата.
У 1932 році початок масового виробництва V-образних 8-циліндрових двигунів. Ford Motor Company стає першою компанією, якою вдалося випустити монолітний восьмициліндровий блок. Пройдуть ще багатьох років, поки конкуренти форда зможуть запустити в масове виробництво надійні двигуни V-8. Тим часом, автомобіль Ford і його надійний двигун стали фаворитами практичних американців. Відкрився складальний завод в Кельне.
Порівняно вдалою була лінія автомобілів "Меркюрі", запущена в 1938. Компанією номінально управляє Едсель форд, але його авторитет не порівнянний з авторитетом його батька. У справах починається застій, що продовжився до початку Другої світової війни, коли військові замовлення поправили справи.
З 1942 по 47 гг виробництво цивільних машин різко зупинилося, оскільки компанія направила всі свої зусилля на військові потреби. Гігантська програма військового часу, почата Едзелем фордом, провела 8 600 четирех-моторних бомбардувальників V-24 Liberator, 57 000 двигунів для літаків і більше чверті мільйона танків, протитанкових установок і ін. військового устаткування менш ніж за 3 роки.
Після короткого правління старого форда (Едсель помер в 1943) в 1945 владу перейшла до Генрі Форду-второму, що вдихнув нове життя в компанію.
Форд-младший реорганізує систему набору персоналу, застосовує для розробки стратегії фірми відомі йому з війни методи "мозкового штурму", запросивши групу системних аналітиків.
У 1949 р. Ford Motor Company продає приблизно 807 000 автомобілів, збільшивши свій прибуток з 94 мільйонів (за попередній рік) до 177 мільйонів доларів і досягнувши найвищого об'єму продажів за період з 1929 року. Післявоєнна програма реорганізації Генрі форда II дозволила швидко відновити здоров'я компанії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Ford

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок