Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Механічна обробка щитових заготовок

Механічна обробка щитових заготовок

Назва:
Механічна обробка щитових заготовок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,13 KB
Завантажень:
242
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Механічна обробка щитових заготовок
Технологічний процес вторинної механічної обробки щитових заготовок ділиться на стадії, які в свою чергу поділяються на стадії, які в свою чергу поділяються на технологічні операції: форматне обпилювання щитів в розмір, личкування окрайок, зняття завісів по ширині і товщині, пом’якшення ребер, висвердлювання отворів, шліфування.
Форматна обробка прямолінійних окрайок. Для двостороннього щита в розмір найпродуктивніше використовувати верстат МФК-1.01. Він являє собою шестишпиндельний агрегат прохідного типу. Першими по ходу подачі заготовки монтуються ліва і права підрізні головки, призначені для підрізання нижньої пласті заготовки. За ними розташовуються ліва і права торцеві головки. Останніми по ходу подачі заготовки розміщені ліва та права фрезерні головки. Шпинделями ріжучих інструментів служать вихідні кінці валів для спеціальних електродвигунів.
Принцип роботи лінії МОК-3.
Верстатник із підстопного місця перекладає деталь на конвеєр подачі, притискаючи її крайкою до направляючої лінійки. При подальшому переміщенні щит притискається верхньою притискною траверсою. На крайку щита рамкам наноситься клей-розплав. Після цього до крайки щита притискними рамками прикотується листівка. Обробка щита закінчується зняттям звисів листівки по довжині і товщині, і пом’якшенням ребер. Щити у ручну укладаються на підстапне місце.
Параметри при застосуванні клей-розплаву КРУС
Температура клею під час нанесення 150-1900С; температура на валику 40-700С; норма розходу шару клею г/м2
- при нанесенні на деревину 140;
- при нанесенні на плиту 260;
термостабільність клею при t 160-1800С 5год.
Для виконання комплексу робіт форматної обробки прямолінійних крайок щитів використовується лінії МФК-2; МФК-3. На лінії МФК-2 меблеві щити можна личкувати як натуральним шпоном, так і шптетичними плівковими матеріалами. Лінія призначена для чотирьох сторонньої обробки щитів.
Лінія складається з: вакуумного живильника; верстата для обробки повздовжніх крайок; пристрою для нанесення на крайки клею-розплаву, личкування й зняття завісів; шліфувального та поворотного пристрою і аналогічних верстатів для обробки, личкування й шліфування поперечних крайок.
Продуктивність обладнання прохідного типу для личкування прямолінійних крайок щитів:
де U – швидкість подачі;
К – коефіцієнт ковзання заготовок;
Kt , Кт – коефіцієнт використання відповідно робочій машинного часу;
е – довжина заготовки;
n – кількість личкованих боків у заготовці.
Принцип роботи лінії МКФ-3 з живильника 1, щити поступають в зону двосторонньої обрізки крайок 2, де щит обрізається в розмір після цього щит з готовими повздовжніми крайками поступає в зону двостороннього личкування крайок 3, де на крайки щит з клеєного бачка наноситься клей-розплав, після цього голчатим роликом подається личківка, яка прикотується до щита притискними роликами і одночасно охолоджується.
Після приклеювання личківок пильними головками знімаються звиш по довжині, по ширини звиш личківок крайок щита знімаються фрезерними головками, після цього фасонними головками пом’якшують ребра, після чого найкраще шліфується встановленими одна над одною шліфувальними головками.
Після личкування повздовжніх крайок щит на лінії авгориматично розвертається поворотнім пристроєм 4. Поперечні крайки щита аналогічно обрізаються в зоні 5 і личкуються в зоні агрегату 6.
Потім щит укладається на підстонне місце 7.
Обробка щитових деталей з заокругленими крайками
Обробка щитових елементів, кути яких заокруглені виконується слідуючим чином. Щит обпилюється по шаблону, після чого на фрезерному верстаті по шаблону зачищаються заокруглені крайки з ціллю підготовки їх до личкування, при цьому шорсткість поверхні Rz повинна бути не більше 60мкм. Крайки личкують у ванні з контактним електронагрівачем. Тиск на личковану крайку створюється безпосередньо пневматичним, або гідравлічним циліндром.
Форматна обробка профільних крайок
В виробничних умовах виготовлення профільних крайок забезпечується на спеціальних агрегатах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Механічна обробка щитових заготовок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок