Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Штукатурні роботи належать до одного з основних видів опоряджувальних робіт.

Штукатурні роботи належать до одного з основних видів опоряджувальних робіт.

Назва:
Штукатурні роботи належать до одного з основних видів опоряджувальних робіт.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,67 KB
Завантажень:
512
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Штукатурні роботи належать до одного з основних видів опоряджувальних робіт.
Штукатурка “Структура” – від “стукко” (італ.) – гіпс, алебастр, вапно. – це опоряджувальний шар, який наносять на поверхні різних конструктивних елементів будівель і споруд, що вирівнює ці поверхні чи надає їм певної форми й фактури.
Оштукатурюють як внутрішні приміщення. Так і зовнішні поверхні будівель і споруд. За способом нанесення на поверхню штукатурка буває мокрою (монолітною) і сухою.
Виконання монолітної штукатурки складається з пошарового нанесення. Розрівнювання і загладжування розчину на поверхні будівельних конструкцій.
Суха штукатурка – це листи, які прикріплюють до поверхні. Застосовують суху штукатурку для опорядження внутрішніх приміщень.
За якістю розрізняють три види штукатурки: просту, поліпшену й високоякісну.
Проста штукатурка складається з набризку і грунту й застосовується для згладжування нерівностей будівельних конструкцій. Виконують її для оштукатурювання тимчасових будівель, а також стін підвальних і цокольних поверхів.
Поліпшена штукатурка складається з набризку, грунту й накривки. Застосовують її в житлових і громадських, іноді в промислових будівлях.
Високоякісна штукатурка складається з набризку, грунту і накривки й виконується по маяках. Застосовують у громадських будівлях і житлових будинках І класу.
За призначенням штукатура класифікують на звичайні, декоративні і спеціальні.
Звичайну штукатурку застосовують для опоряджування зовнішніх поверхонь і внутрішніх приміщень. Після її висихання поверхню можна фарбувати чи обклеювати шпалерами.
Декоративну штукатурку застосовують в основному для опорядження фасадів. Для приготування цього виду штукатурки застосовують кольорові цементи, мармурове борошно і кришку, слюду та інші матеріали.
Спеціальна штукатурка за своїм призначенням може бути теплоізоляційною, акустичною, гідроізоляційною та інших видів.
При виконанні штукатурних робіт штукатурний розчин – основний матеріал. Він складається з води, в’яжучого, заповнювачів і різних добавок.
Внутрішні кам’яні та бетонні поверхні приміщень з нормальною вологістю оштукатурюють вапняним і цементно-вапняним розчином. А гіпсові – гіпсовим та вапняно-гіпсовим. Для оштукатурювання зовнішніх поверхонь і поверхонь приміщень із підвищеною вологістю використовують цементі розчини.
Штукатурні розчини у вигляді напівфабрикатів і сухих сумішей готують на розчинобетонних заводах і доставляють на об’єкти. У ряді випадків здійснюють централізовану доставку готового штукатурного розчину на об’єкти з допомогою автосамоскидів.
При підготовці поверхні під штукатурку застосовують металеву сітку, дріт, дранкові щити та інші матеріали.


При виконанні штукатурних робіт під час зведення будівель і споруд всі технологічні операції слід виконувати лише механізованим способом.
Переробку і подачу штукатурного розчину на поверхи виконують за допомогою штукатурних станцій. Вони оснащені основним розчинонасосом, комплектом розчинопроводів, розчинонасосами меншої продуктивності і комплектом форсунок. З форсунок розчин викидається і наноситься на оштукатурювань поверхню.
Вручну розчин наносять при невеликому обсязі робіт та в індивідуальному будівництві.
Бригада штукатурів повинна бути оснащена комплектом необхідних інструментів. Їх наявність і правильність використання створюють умови для високопродуктивної праці.
Кельму застосовують для накидання і розрівнювання розчину.
Сокіл – металевий щит розміром 40 х 40 см з дерев’яною ручкою довжиною й5 см. Він призначений для переносу розчину при нанесенні його на оштукатурювань поверхню вручну.
Ківш служить для накидання розчину на оштукатурювань поверхню.
Для затирання накривного шару штукатурки застосовують різні варіанти терок із дерева чи синтетичного матеріалу.
Пів терка призначена для вирівнювання і ущільнення штукатурного накиду, нанесеного на поверхню, чи для обладнання лузг (внутрішніх кутів) у свідому розчині. Вона складається з полотна і ручки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Штукатурні роботи належать до одного з основних видів опоряджувальних робіт.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок