Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Влаштування полівінілацетатних та полімерцементних мастикових підлог. вимоги до мастикових підлог і їх остаточне опорядження та дефекти покриття.

Влаштування полівінілацетатних та полімерцементних мастикових підлог. вимоги до мастикових підлог і їх остаточне опорядження та дефекти покриття.

Назва:
Влаштування полівінілацетатних та полімерцементних мастикових підлог. вимоги до мастикових підлог і їх остаточне опорядження та дефекти покриття.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,68 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
Влаштування полівінілацетатних та полімерцементних мастикових підлог. вимоги до мастикових підлог і їх остаточне опорядження та дефекти покриття.


ВЛАШТУВАННЯ ПОЛІВІНІЛАЦЕТАТНИХ МАСТИКОВИХ ПІДЛОГ
ВЛАШТУВАННЯ ПОЛІМЕРЦЕМЕНТНИХ МАСТИКОВИХ ПІДЛОГ
ВИМОГИ ДО МАСТИКОВИХ ПІДЛОГ І ЇХ ОСТАТОЧНЕ ОПОРЯДЖЕННЯ
ДЕФЕКТИ ПОКРИТТЯ МАСТИКОВИХ ПІДЛОГ
ВЛАШТУВАННЯ ПОЛІВІНІЛАЦЕТАТНИХ МАСТИКОВИХ ПІДЛОГ
При влаштуванні мастикових підлог виконують такі опе-рації: очищають основу, ґрунтують її, вирівнюють окремі місця шпаклівкою або, при потребі, наносять її суцільним шаром, на-носять вирівнюючий і лицьовий шари мастики.
Основа під мастикову підлогу має відповідати вимогам, на-веденим у § 76. Висушену основу підлоги спочатку очищають від будівельного сміття, бруду і пилу. Сміття змітають віниками або щітками і виносять з приміщення, потім з основи за допо-могою пилососу КУ-001А (або пилососів інших марок) знімають пил. Очищену основу ґрунтують полівінілацетатною грунтов-кою. Для приготування грунтовки 50%-ну пластифіковану полівінілацетатну дисперсію розводять водою у співвідношенні 1:4 (дисперсія : вода). Ґрунтувальну суміш наносять щітками, а при великих обсягах робіт — за допомогою фарбувальних або шпаклювальних агрегатів.
Після висихання шару грунтовки (через 3—4 год) основу в окремих місцях підмазують або шпаклюють повністю. Для підмазування і шпаклювання поверхні застосовують полімер-цементну шпаклівку, приготовлену на полівінілацетатній дис-персії.
Полімерцементна шпаклівка
(масових частин)
Полівінілацетатна дисперсія ................... 1
Портландцемент М-400 ........................... 1
Пісок кварцевий або маршаліт
(з розміром зерен до 0,2 мм).................... 3
Пігменти.................................................До 0,3
Вода ...................................................До робочої
в'язкості
Спосіб приготування. У розчи-нозмішувач завантажують дисперсію і сухі компоненти. Під час пе-ремішування до суміші поступово дода-ють воду до робочої в'язкості шпаклівки 80—100 с за віскозиметром ВЗ-4.
Віскозиметр В3-4 (рис. 179) засто-совують для визначення в'язкості (гу-стоти) рідких опоряджувальних сумішей (фарб, шпаклівок, мастик то-що). Він має вигляд чашки об'ємом 100 см3. У дні віскозиметра є отвір діаметром 4 мм, крізь який може вільно витікати суміш, котру випробовують.
Рис. 179. Віскозиметр ВЗ-4
В'язкість визначають залежно від часу витікання 100 см3 суміші з віскозиметра. Для цього отвір закривають пальцем і віскозиметр заповнюють сумішшю. Відкривши отвір, водночас пускають секундомір. Кінцем витікання вважають момент, коли суміш перестане текти і з'явиться перша крапля.
При підмазуванні окремих місць шпаклювальну суміш нано-сять вручну за допомогою шпателя, а при шпаклюванні всієї поверхні — механізовано вудкою або фарборозпилювачем. Після висихання шару шпаклівки (через 15—20 год) поверхню шліфують. Для шліфування застосовують мозаїчно-шліфувальну машину СО-17 з абразивним каменем середньої зернистості. Під час шліфування поверхню трохи змочують во-дою. Після шліфування з неї зчищають шлам, а після її висихан-ня за допомогою пилососа видаляють пил.
При потребі поверхню шпаклюють знову тією ж сумішшю. Другий шар шпаклівки обробляють так само, як і перший.
Мастикові підлоги залежно від призначення приміщення мо-жуть бути одно- або двошарові. Одношарову підлогу роблять в житлових і громадських будинках, в яких рух людей незнач-ний. Товщина опоряджувального шару одношарової підлоги 2— З мм. Двошарова підлога застосовується в приміщеннях з інтенсивним рухом людей, а також в цехах промислових підприємств, в яких внутрішній транспорт пересувається на гу-мових колесах. При двошаровому покритті спочатку наносять вирівнюючий шар 2—2,5 мм завтовшки, а потім лицьовий — 1,3—1,5 мм, а іноді і більше.
Колір мастики вибирають залежно від призначення приміщення так, щоб він гармонував з кольором стін. Для цього застосовують стійкі мінеральні пігменти, такі як вохра, сурик залізний, умбра, мумія, окис хрому тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Влаштування полівінілацетатних та полімерцементних мастикових підлог. вимоги до мастикових підлог і їх остаточне опорядження та дефекти покриття.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок