Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> реферат: Lexus LX 470 V8 2005 Infiniti QX56 V8 2005 і Range Rover 44 V8 2005

Загрузка...

Lexus LX 470 V8 2005 Infiniti QX56 V8 2005 і Range Rover 44 V8 2005 / сторінка 2

Назва:
Lexus LX 470 V8 2005 Infiniti QX56 V8 2005 і Range Rover 44 V8 2005
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,56 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 

Управляємостьможет бути він крениться трохи більше, чим хочеться. Можливо, його кермо трохи «ніжніше», ніж личить мати машині такого класу. Але все це причіпки. Насправді він лідер. Range Rover їде і управляється ідеально і в точності так, як хочеться зараз. Як заклав траєкторію - так і пройшов. Він проковтує і великі, і дрібні нерівності і не докучає пасажирам зайвим трясінням. Високої швидкості він не боїться - вона залишається десь зовні.
Крім того, штурм крупних ковбань не супроводжується всередині ніяким звуком, а «переставка» на міській магістралі виконується легко і невимушено. І пасажир не хапається за ручку на стійці. У жилах «стовідсоткового англійця», не дивлячись на всі зміни, тече тонка, але помітна цівка «континентальних» кровей.
На другому місці - Infiniti QX56. Довга і важка машина дуже навіть жваво слідує за рухом рулюючи, нікуди сама не сповзає і дрібні нерівності ковтає з непроникністю гусеничного трактора. Гірше справа йде з середніми і довгими пологими хвилями. Чомусь володар найбільшої бази якраз цієї переваги не використовує. Передні колеса ніяк на нерівності не реагують, а задні породжують ефект, порівнянний з хвилею, що набігає на човен. Схоже, жестковата настройка задньої підвіски. Зате американізований Nissan абсолютно не крениться в поворотах і не сповзає назовні, якщо у віражі під колесом опинилися вибоїни.
У Lexus LX 470 дивним чином поєднуються «гостре» кермо і повне ігнорування цієї гостроти рештою всієї машини. У попередньому номері нашого журналу мій колега порівняв таку поведінку з «подовжньою їздою по опуклій трубі великого діаметру». Саме підрулення, начебто не дуже обтяжливе, начисто відбиває бажання вписуватися з ходу в обмежений простір, або намагатися різко змінити смугу руху.
Начебто цього всього не дуже і треба для ставного і статечного пересування, але нагадаємо, Lexus частенько виявляються на «хвості» у «шестисотого» або А8. До всього іншого дальнього нащадка Toyota Land Cruiser 100 і його дорогоцінних пасажирів неабияк трясе на всіх видах нерівностей.
Звичайно Range, а тим більше Infiniti, значно «молодше», і у них немає позаду нерозрізного моста. До того ж міцна джіперськая підвіска Lexus безумовно набагато довше чинитиме опір розбитим дорогам і дозволить без побоювань перевезти в багажнику серйозний вантаж.
Off-roadКак ми вже говорили, повноцінної перевірки всюдихідних якостей автомобілі вартістю близько $100000, швидше за все, уникнуть. Але, noblesse oblige.
Разниє по характеру, наші випробовувані вимагають різного підходу при «русі по пересіченій місцевості».
Здатність Range Rover «проповзати» по абсолютно непролазних «напрямах» всім добре відома, і нічого нового ми тут не відкрили. «М'яка» підвіска проковтує величезні нерівності і добре чинить опір вивішуванню. Уміння підніматися на 10 см - серйозний аргумент при пропусканні пеньків між колесами. Якщо ж треба рухатися по розбитій дорозі швидко, Rover дозволить і це, але тільки до певної межі. Далі, як добре б не працювали пружини і амортизатори, «сідоків» починає убалтивать.
Infiniti QX56 теж вельми непогано справляється з купиною, проте незмінний і (порівняно з конкурентами) не дуже великий кліренс не дозволяють йому так упевнено прасувати глибокий сніг або долати брід. Він несильно погойдується на вибоїнах, проте раніше всіх вивішується і загрозливо «ухає» до кожної серйозної ями.
З відключеним мостом Infiniti перетворюється на цілком слухняний класичний автомобіль. Хороша развесовка дозволяє навіть в задньопривідному варіанті упевнено рухатися по снігу, а також влаштовувати проходження поворотів «віялом». При цьому слухняність довгої і важкої машини обмежує лише кермо, що злегка «дерев'яніє» при різкому «перекладанні».
Додаткову упевненість водієві Infiniti додають величезні колеса і чемпіонська енергоозброєність.
Міцно збитий і звичний Lexus LX 470 природніше за інших виглядає зовні дорогий, і це враження не брехливе. Жорстка і енергоємна підвіска, тряска і малокомфортна на асфальті, відмінно робить свою справу на бездоріжжі.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Lexus LX 470 V8 2005 Infiniti QX56 V8 2005 і Range Rover 44 V8 2005

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок