Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Збивальні машини, їх будова, принцип, роботи, правила експлуатації.

Збивальні машини, їх будова, принцип, роботи, правила експлуатації.

Назва:
Збивальні машини, їх будова, принцип, роботи, правила експлуатації.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,63 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Збивальні машини, їх будова, принцип, роботи, правила експлуатації.


Збивальні машини
Машина збивальна ШМВ-20. Призначена для збивання кремів, яєчно-цукрової та білково-цукрової сумішей, вершків, тіста для бісквітів, млинців та оладок.
Машина складається із корпусу, основи, бака місткістю 20 л, привідного механізму, механізму піднімання бачка, трьох змінних збивачок. Машина працює в двох частотах обертів; перемикання частоти обертів проводиться повертанням рукоятки на 180°. Повертанням рукоятки за годинниковою стрілкою частота зменшується, а проти часової стрілки — збільшується. Комплектується машина трьома збивачками: прутковою — для збивання яєчно- та білково-цукрових сумішей, вершків, мусів; плоскорешітчастою — для збивання в'язких кондитерських сумішей (кремів); замкнутою — для замішуван-ня тіста. Під час роботи збивачки здійснюють планетарний рух навколо своєї осі і навколо осі бачка.
Принцип дії. Продукти, за-вантажені в бак, інтенсивно перемішуються збивачкою,
яка обертається за принципом планетарного механізму. В ре-зультаті збивання маса про-дукту насичується повітрям, стає однорідною, пухкою і збільшується в об'ємі.
Правила експлуатації. Пе-ред початком роботи необхідно перевірити санітарний стан ма-шини, справність пускорегулю-вальної апаратури, заземлення, надійність закріплення бака та збивачки, роботу машини на холостому ходу на першій час-тоті обертів. Якщо не виявлено сторонніх шумів, то машину можна експлуатувати. Під час закріплення збивачки необхід-но встановлювати зазор 5 мм між збивачкою та дном бака. Збивачки з'єднуються зі шпинде-лем за допомогою рейкового зчеплення і фіксуються стаканом. Упевнившись, що збивачка не торкається стінок і дна бака, завантажують продукти, установлюють необхідну частоту, вмикають машину.
Заповнюючи бак продуктами, необхідно враховувати те, що продукти у процесі збивання збільшуються в об'ємі (наприклад, білково-цукрова суміш збільшується в 4—5 раз).
Забороняється залишати машину без догляду, завантажу-вати продуктами та брати пробу за ввімкненої машини. Чи-щення, миття машини та усунення несправностей здійснюва-ти тільки у разі вимкнення її з електричної мережі. Оператор, який працює на машині, повинен бути проінструктованим, мати охайний вигляд (рукави та поли халата повинні бути застебнуті).
Машина збивальна ВМ-35. Складається із сталевої зварної станини, двох бачків місткістю 35 л, механізму піднімання та опускання бачка, привідного механізму. Робочими органа-ми машини є дві збивачки: пруткова та решітчаста.
У конструкції машини використані дві електромагнітні муфти сухого тертя, які забезпечують напівавтоматичне перемикання частоти обертів з пульту керування. Машина має чоти-ри частоти обертів. Час приго-тування сумішей контролю-ється за допомогою реле часу. Бак виконано із нержавіючої сталі, він прикріплюється до опори за допомогою крон-штейна, має захисний засіб робочої зони і підставку для запобігання виполіскуванню продукту.
Принцип дії. Продукти, завантажені в бак, інтенсивно пе-ремішуються, насичуються повітрям, збільшуються в об'ємі рухом збивачки навколо своєї осі та периметра бачка.
Правила експлуатації. Перед початком роботи необхідно перевірити санітарний стан машини, наявність і справність за-землення, надійність закріплення бачка та збивачки, роботу машини на холостому ходу. Впевнившись, що збивачка не тор-кається дна та стінок бачка, в бачок завантажують продукти з урахуванням збільшення в об'ємі і вмикають машину в роботу. Під час роботи машини заборонено залишати її без догляду, знімати бачок та збивачку до повної зупинки машини.
Після закінчення роботи збивачку та бачок знімають, про-мивають гарячою водою та просушують, зовнішню поверхню протирають вологою тканиною.
Робота машини залежить від регулярного змащування де-талей, тому один раз на шість місяців необхідно обновлювати мастило.
Машина збивальна МВ-35М. Складається із ча-вунної станини, корпусу, двох змінних бачків місткістю 35 л, механізму піднімання та опускання бачка, привідного механізму та змінних збивачок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Збивальні машини, їх будова, принцип, роботи, правила експлуатації.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок