Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Електрокавоварка

Загрузка...

Електрокавоварка

Назва:
Електрокавоварка
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,76 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Електрокавоварка


Електрокавоварки
На підприємствах громадського харчування для приготування чорної кави та одержання високоякісного напою із кави використову-ються експрес-кавоварки угорського виробництва "Касино", "Лайта", "Клуб", "Будапешт", "Мопресс" та інші й кавоварки типу КВЕ-7 вітчиз-няного виробництва. Вони забезпечують індивідуальне приготування кожної порції кави безпосередньо перед споживанням.
За принципом роботи експрес-кавоварки аналогічні, а за кон-струкцією блок-кранів відрізняються між собою. В одних блок-кранах порція води під тиском пари підштовхується через шар меле-ної кави і, екстрагуючи екстрактивні речовини, зливається в кухоль. У інших блок-кранах вода, нагріта до температури 110 °С подаєть-ся на мелену каву і внаслідок зусиль, які прикладені із середини, зливається в кухоль.
Електрокавоварка КВЕ-7 призначена для приготування чор-ної кави на підприємствах громадського харчування. Вона може бути використана в якості термостата для зберігання в гарячому стані різноманітних напоїв.
Електрокавоварка складається із постаменту, корпуса, допо-міжного стола, циркуляційного пристрою, фільтра, зливного кра-на, перемикача та терморегулятора.
На постаменті кавоварки розташовані корпус та допоміжний стіл. Корпус складається з алюмінієвої посудини ємністю 9,5 л, поміщеної у стальний кожух. Повітряний зазор, який має місце між посудиною та кожухом, виконує функцію теплоізоляції. Допоміж-ний стіл призначений для розміщення кухлів та стаканів.
Усередині корпуса встановлений циркуляційний пристрій, який складається з ковпака та циркуляційної трубки. На трубці вста-новлена алюмінієва чаша із перфорованим дном (фільтр) та відоб-ражувачем. Пакетний перемикач розташований на торцевій стороні допоміжного стола.
За допомогою перемикача здійснюється вмикання двох або однієї спіралі, які розміщені в спіральних канавках нагрівача й за-пресовані в шамотну масу. Перемикач обладнаний табличкою з над-писами "Підігрів", "Кип'ятіння" та "Вимк".
Терморегулятор типу ЕТЕ-2 забезпечує автоматичну підтримку температури приготованого у кавоварці напою.
Для підключення до електромережі кавоварка обладнана дво-полюсною вилкою із контактом заземлення. Для контролю за підключенням кавоварки до електромережі передбачена сигналь-на лампа.
Правила експлуатації КВЕ-7
Кавоварку встановлюють на прилавку або роздавальній стійці й підключають за допомогою штепсельного роз'єму до електроме-режі. Потім знімають з корпуса кришку й заливають у варильну посудину близько 7 л води. Для економії часу та електроенергії в кавоварку пропонується заливати гарячу воду. Далі пакетний ви-микач встановлюють в положення "Кип'ятіння^, при цьому вмика-ють дві спіралі нагрівача. Забороняється вмикати нагрівач, зазда-легідь не заповнивши посудину водою. За декілька хвилин до закипання води знімають кришку, засипають рівномірно у фільтр подрібнену каву й знову закривають кришкою.
Після закипання води пар разом із кип'ячою водою проходить вверх циркуляційною трубкою. Кип'яча вода у верхній частині цир-куляційного пристрою потрапляє у відображувач, із нього - у фільтр. Там вона проходить через порошок кави, повертається в посудину, потрапляє під ковпак й знову циркуляційною трубкою подається вверх. Таким чином, циркулюючий в посудині кип'яток буде пос-тійно насичуватись компонентами кави.
Процес приготування напою триває 5-7 хв., після чого пакет-ний перемикач встановлюється в положення "Підігрів" й відклю-чає одну із спіралей. Далі терморегулятор буде автоматично підтримувати температуру напою в межах 60-80 "С, перемінно вми-каючи або вимикаючи спіраль.
Перед приготуванням наступної порції кави пакетний пере-микач встановлюється в положення "Вимк.", після чого виймають із посудини та промивають циркуляційний пристрій і фільтр із відоб-ражувачем.
Для приготування напою не рекомендується заливати в посу-дину менше 4 л води.
Технічна характеристика КВЕ-7
Номінальна потужність нагрівача, кВт - 1,3
Габаритні розміри, мм:
довжина - 655
ширина - 382
висота - 470
Вага, кг - 15,5
Екепрес-кавоварка "Мопрес" (рис.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Електрокавоварка

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок