Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Звіт про проходження практики

Звіт про проходження практики

Назва:
Звіт про проходження практики
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,73 KB
Завантажень:
628
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.7
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Звіт
про проходження практики


План
1. Вступ.
2. Характеристика бази практики:
а) Національний лісотехнічний університет України сьогодні;
б) Кафедра лісових машин, гідравліки і гідроприводу.
3. Вивчення студентом – практикантом практичної діяльності установи, її зв’язків із машинобудівними фірмами Європи та наукової діяльності кафедри.
4. Висновок.


Вступ
У кожному вузі України передбачено проходження студентами виробничої практики, яка є обов’язковим складовим елементом підготовки будь-якого спеціаліста. Під час проходження практики студент закріплює здобуті знання і навички, отримуючи практичний досвід роботи в реальних економічних умовах.
Студент може мати досконалі теоретичні знання, але може розгубитися в ситуації, коли виникне необхідність прийняти рішення в реальних економічних умовах. Тому необхідно забезпечувати студентам змогу пройти виробничу практику ще під час навчання у вузі, для того, щоб спробувати себе не тільки в ролі теоретика, але й практика.
Виробнича практика для студентів спеціальності 07.09.02.09 "Гідравлічні і пневматичні машини" є невід'ємною складовою частиною процесу їх професійної підготовки і проводиться на сучасних підприємствах.
Виробнича практика передбачає отримання необхідного обсягу практичних знань та умінь відповідно до кваліфікаційного рівня інженера-механіка.


2. Характеристика бази практики:
а) Національний лісотехнічний університет України сьогодні;
Національний лісотехнічний університет України - єдиний в Україні вищий навчальний заклад лісотехнічного профілю. За час своєї історії університет перетворився у визнаний центр лісотехнічної освіти і науки в Україні, який активно інтегрується у світову, зокрема європейську освітню систему.
Університет один з перших серед вищих навчальних закладів України запровадив ступеневу систему підготовки фахівців, модульно-рейтингову технологію навчання, нові інформаційні технології навчання на базі сучасної комп'ютерної техніки та інформаційних мереж, розробив державні стандарти освіти лісотехнічного профілю.
В університеті ведеться підготовка фахівців для всіх галузей лісового комплексу за такими спеціальностями:*
лісове і садово-паркове господарство (лісове господарство, садово-паркове господарство, мисливське господарство);*
екологія (екологія та охорона навколишнього середовища);*
архітектура (містобудування);*
лісозаготівля та деревообробка (лісоінженерна
справа, технологія деревообробки);*
хімічна технологія та інженерія (хімічна технологія переробки деревини та рослинної сировини);*
інженерна механіка (обладнання лісового комплексу);*
автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології (автоматизоване управління технологічними процесами);*
комп'ютерні науки (інформаційні технології
проектування);*
мистецтво (дизайн);*
економіка і підприємництво (облік і аудит);*
менеджмент (менеджмент організацій, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності);*
специфічні категорії: економіка довкілля та природних ресурсів (магістерський курс).
Сьогодні в університеті навчається понад 6000 студентів. Навчання здійснюється українською мовою понад 400 особами професорсько-викладацького складу, з них докторів наук, професорів - 32, кандидатів наук, доцентів - 210. Серед викладачів відомі вчені - доктори наук, професори, доценти, вісім Заслужених діячів науки і техніки України та Заслужених працівників освіти України, один лауреат міжнародної премії і два - Державних премій України.
В університеті функціонує інститут екологічної економіки, шість факультетів: лісогосподарський, лісомеханічний, технологічний, економічний, заочний, факультет довузівської підготовки та післядипломної освіти, який включає підготовче відділення, курси підготовки до вступу в університет. Малу лісову академію, курси підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців. До складу університету входять також навчально-консультаційний центр в м. Хусті, Технологічний коледж, Природничо-технічний ліцей, природний заповідник "Розточчя", державний ботанічний сад, навчально-виробничий лісокомбінат, навчальний полігон, лісоекологічні стаціонари у Східниці, Моршині (Львівська обл.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Звіт про проходження практики

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок