Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Пускові системи, прилади систем освітлення і сигналізації

Пускові системи, прилади систем освітлення і сигналізації

Назва:
Пускові системи, прилади систем освітлення і сигналізації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,80 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Пускові системи, прилади систем освітлення і сигналізації


Способи пуску двигунів. Щоб запустити двигун внутрішнього згоряння, обертання колінчатого вала необхідно довести до деякої частоти, що забезпечує сумішоутворення, заповнення циліндрів свіжим зарядом, стиск і запалення суміші. Ця частота обертання при температурі повітря вище 00С для карбюраторних двигунів повинна бути не менш 40…50 об/хв, а дизелів не менш 150…250 об/хв.
Спеціальні механізми і пристрої, призначені для швидкого і надійного пуску, складають систему пуску. Розрізняють наступні способи пуску двигунів.
Пуск від руки застосуємо для карбюраторних двигунів. При цьому способі пуску колінчатий вал двигуна повертають пусковою рукояткою, палець якої зчіплюється з храповиком на носку колінчатого вала, чи шнуром, намотуваним на маховик (двигун П-10УД).
Пуск допоміжним бензиновим двигуном використовується в більшості тракторних дизелів. Щоб передати обертання від вала пускового двигуна валу дизеля, у систему пуску включена силова передача. Коли починає працювати дизель, пусковий двигун і силова передача автоматично відокремлюються від нього.
Рис. 1. Схема пуску електричним стартером:
1 — акумуляторна батарея; 2— вмикач; 3 — електричний стартер; 4 — шестерня стартера; 5 — зубчатий вінець маховика двигуна
Для полегшення пуску дизеля водяні системи охолодження пускового двигуна і дизеля зв'язані між собою, що забезпечує прогрів дизеля.
Пуск електричним стартером — найбільш розповсюджений спосіб, придатний для автомобільних, тракторних і пускових двигунів. Схема системи пуску електричним стартером показана на рисюнку 1. Електричний стартер 3 живиться від акумуляторної батареї 1 струмом низької напруги. У період пуску шестерня 4 стартера входить у зачеплення з зубчатим вінцем 5 маховика двигуна. Передаточне число між шестернею стартера і вінцем маховика підбирають з таким розрахунком, щоб передати колінчатому валу двигуна необхідну для пуску частоту обертання. Стартер включається на період пуску і виключається спеціальним механізмом відразу після того, як двигун почне працювати.
У багатьох моделей двигунів, обладнаних електричним стартером, наявний пристрій для пуску від руки, яким користаються, коли розряджена акумуляторна батарея чи несправний стартер.
Система пуску допоміжним двигуном. Найбільш широко поширена система пуску за допомогою допоміжного двигуна П-10УД і його модифікацій (дизелі А-41, А-01М, Д-240Л, СМД-14 і СМД-60).
Двигун П-10УД одноциліндровий, карбюраторний, бензиновий, із кривошипно-камерною продувкою.
Підстава двигуна — чавунний картер 21 (рис. 2), до якого прикріплений чавунний циліндр 4. До передньої стінки циліндра приєднаний карбюратор 14, до фланця на задній стінці — глушитель 1. Зверху циліндр закритий чавунною головкою 7, у центральний отвір якої вкручена свіча 9, а в похилий отвір — кран 8 для заливання палива і продувки циліндра. На головці циліндра установлений водовідвідний патрубок 10. До передньої стінки картера 21 прикріплений регулятор 18.
В внутрішній порожнині картера на роликових і кулькових підшипниках розташований колінчатий вал. На передньому кінці колінчатого вала закріплена шестерня 17, а на задньому — маховик 28.
Колінчатий вал двигуна зіставний. Його щоки 24, виготовлені заодно з противагами, напресовані на цапфи 22 і 27. Обидві щоки з'єднуються пустотілим пальцем 23 кривошипа.
Рис. 2. Пусковий двигун П-10УД (дизель Д-240Л):
1 — глушитель; 2 — випускна труба; 3 — випускний патрубок; 4 — циліндр; 5 — поршень; 6 — порожнини сорочок водяного охолодження; 7 — головка циліндра; 8 — кран; 9 — свіча запалювання; 10 — водовідвідний патрубок; 11 — компресійне кільце; 12 — поршневий палець; 13 — впускний канал; 14 — карбюратор; 15 — повітреочистник; 16 — продувний канал; 17 — шестерня колінчатого вала; 18 — регулятор; 19 — шестерня привода регулятора; 20 — проміжна шестерня; 21 — картер; 22 — передня цапфа колінчатого вала; 23 — палець кривошипа; 24 — щоки кривошипа; 25 — роликовий підшипник; 26 — шатун; 27 — задня цапфа колінчатого вала; 28 — маховик із зубчатим вінцем; 29 — канавка для намотування пускового шнура; 30 — водопідвідний патрубок; 31 — стартер
Поршень 5 пальцем 12 і шатуном 26 зв'язаний з колінчатим валом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Пускові системи, прилади систем освітлення і сигналізації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок