Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Тісторозкатувальні машини

Тісторозкатувальні машини

Назва:
Тісторозкатувальні машини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,99 KB
Завантажень:
414
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Тісторозкатувальні машини


На підприємствах громадського харчування для розкачування тіста застосовують ті сто розкату вальні машини типів МРТ-бОМ, ТРМ-Д2 та ін.
Тісторозкатувальна машина МРТ-бОМ (рис. 1) має кор-пусний привід, два робочі валики, похилий стіл, транспортер.
Корпус машини виконаний з кутового заліза та облицюваль-них щитів. Усередині корпуса, в нижній його частині, розміщений привід, який складається з електродвигуна, черв'ячного редуктора й ланцюгової передачі. Робочим органом машини служать два стальні робочі валики, які розкатують тісто. Зазор між валиками можна регулювати в межах від 0 до 50 мм. Маховик для зміни тов-щини роз катування тіста розміщений на передній стороні машини, а шкала з показником контролю товщини розкатування тіста - на верхній правій стінці. Над валиками вмонтований бункер із сітчас-тим дном - мукосій. Під час роботи бункер за допомогою храпово-го механізму періодично струшується, й мука з мукосія посипає валики, попереджуючи можливість прилипання до них тіста. Якщо немає необхідності використовувати мукосій, його прикріплюють у нерухомому положенні за допомогою спеціального фіксатора.
Рис.1 Тісторозкатувальна машина МРТ-6ОМ:
1 - каркас, 2 - облицювання, 3 - мукосій, 4 - фіксатор, 5 - оглядове віконне, 6 –захисний щиток, 7 - похилий столик, 8 - горизонтальні лотки, 9 - бавовняна стрічка, 10-піддон, 11 -маховик.
Поруч із розкатувальними валиками розташований похилий столик, що призначений для подачі до валиків тіста. Робоча зона, де тісто прокатується валиками, мас огорожу. Захисний щиток в опущеному положенні діє на штифт мікроперемикача, який розміщений на лівій стінці. Достатньо під час роботи машини підня-ти щиток, щоб двигун вимкнувся, що виключає можливість попа-дання в робочу зону руки робітника.
Під розкатувальними валиками є стрічковий транспортер, який забезпечує подачу розкатаного тіста до робітника. Під транспорте-ром встановлений висувний піддон для збирання залишків муки.
Правила експлуатації МРТ-60М
Перед початком роботи оглядають машину і включають ЇЇ до електромережі. Потім обертанням маховика встановлюють необ-хідну величину товщини розкатування тіста. Заздалегідь тісто вруч-ну розкатують товщиною не менше 60-70 мм, інакше захисний щи-ток не пропустить тісто до валиків (спрацьовує блокування і машина зупиняється).
Підготовлене тісто (вагою до 10 кг) розміщують на похилому робочому столі, в мукосій засипають муку, звільняють його від фіксатора і вмикають електродвигун машини.
Тісто підхвачується обертальними назустріч один одному ва-ликами, прокатується ними і попадає на рухому стрічку транспор-тера. Робітник знімає тісто з транспортера на робочий стіл, змен-шує на машині величину товщини тіста й повторно пропускає тісто через машину.
Після закінчення роботи машину відключають від електроме-режі й усувають залишки муки з мукосія, піддона, стола, стрічки транспортера.


Таблиця 1
Основні несправності тісторозкатувальної машини
Несправності | Причини | Способи усунення
При натисканні кнопки "Пуск" електродвигун не вмикається | Деформація упора захисного щитка, внаслідок чого відсутній тиск на штифт мікроперемикача | Усунути деформацію упора щитка
Під час роботи ма-шини відбувається пробуксовка стріч-ки транспортера | Слабкий натяг ланцюга транспортера | Посилити натяг лан-цюга транспортера шляхом пересування натяжного барабана

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Тісторозкатувальні машини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок