Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Rolls-Royce

Rolls-Royce

Назва:
Rolls-Royce
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,15 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Rolls-Royce


Rolls-Royce Motor Cars Ltd - компанія, що спеціалізується на випуску автомобілей-люкс під маркою Rolls-Royce.
Заснована компанія в 1904 році і названа по іменах її творців - комерсанта Чарльза Стюарта Роллса (Charles Rolls) і інженера Фредеріка Генрі Ройса (Henry Royce). Дві сплетені букви "R" і прописи, зроблені академічним шрифтом, в логотипі компанії до 1933 року знаходилися на червоному фоні. Після смерті останнього із засновників, Ройса, фон став чорним
Перший Rolls-Royce, зібраний в манчестері в листопаді 1904 р., зараз знаходиться в приватному володінні сімейства Лав. Сама компнія Rolls-Royce, для якої отримати в своє розпорядження найранішу з машин, що збереглися, було справою не тільки престижу, але і честі, так і не змогла оволодіти цим легендарним автомобілем. Можна тільки пофантазувати про суму операції, що передбачалася, але історичний Rolls-Royce, і нині там...
З 1904-1906 рік нова компанія Rolls-Royce LTD випускає декілька моделей 12PS, 15PS, 20PS, 30PS - невеликі двоциліндрові машини, а так само автомобілі з трьохциліндровими (було випущено тільки 6 таких автомобілів) і чотирициліндровими моторами, з "шестіркою", що складається з двох блоків, - по два і чотири циліндри, і навіть восьмициліндровий "Легаліміт".
Нові автомобілі "люкс" швидко завоювали успіх на ринку. Їх хороша репутація зросла з перемогами в автогонках. Першою змогла добитися тріумфу в авторалі "Туріст Трофі" в 1906 році легка чотирициліндрова модель Rolls-Royce 20 PS (водій Ч.С. Роллс) з потужністю двигуна 20 л.с. За ним послідував новий рекорд в авторалі "Монте-Карло - Лондон", а так само перемоги в США, включаючи "Сильвер Трофі" в Емпайр-ситі і новому рекорді для автомобілів потужністю до 60 л.с. у Ормонд-бич у Флоріді. Всі успіхи були досягнуті автомобілями, розробленими на основі "Ройс, - Прототип", які до 1907 року було випущено близько 100 екземплярів.
Але справжнє народження легендарної марки відбулося декілька пізніше: тільки у 1906 році, коли компанія Rolls-Royce представила перше шасі Rolls-Royce 40/50 HP під заводським номером 60551. Незабаром цій машині дали незвичайне ім'я - "Silver Ghost" (Срібний Дух).
"Silver Ghost", став, чи не найвідомішим автомобілем на планеті. Вже в 1907 році творці рекламували його як "кращий автомобіль в світі".
Послідовником моделі Rolls-Royce 40/50 Silver Ghost був величний і дуже дорогою Rolls-Royce Phantom I, що з'явилася в 1925 році. Машина не мала дуже великого успіху із-за старомодного дизайну і недостатньо хорошій керованості. В результаті в 1929 році вона була замінена на Rolls-Royce Phantom II. Всього ж було випущено 2212 автомобілів моделі Phantom I.
У 1931 році Rolls-Royce набуває свого конкурента, що потрапив в складне фінансове положення - компанію "Bentley", що має сталу репутацію виробника добротних, дорогих і надійних спортивних машин і лімузинів по основних параметрах дуже схожих на Rolls-Royce.
Марка "Бентлі" зберігається до теперішнього часу. Вона стала основою для випущеної після Другої світової війни моделі з суцільнометалевим штампованим кузовом MK VI, яка, у свою чергу, послужила прототипом моделі Continental ("Контінентал").
Починаючи з 1949 класичні автомобілі класу "люкс" отримують пронизані духом ностальгії назви "Срібна примара" (Silver Wraith), "Срібний світанок" (Silver Dawn), "Срібна хмара" (Silver Cloud), в 1965 що змінився "Срібною тінню" (Silver Shadow). Phantom серій V і VI проводився на базі того ж шасі, що і Silver Cloud.
Престиж мазкі Rolls-Royce був такий великий, що в 50-х компанія стає постачальником автомобілів для британського королівського будинку і багатьох правлячих і аристократичних сімейств миру. В цілому у ясновельможної чети п'ять автомобілів мазкі Rolls-Royce: Rolls-Royce PHANTOM-IV 1955 р., з кузовом від Mulliner-Park-Ward, два Rolls-Royce PHANTOM-V 1960 і 1961 рр., з кузовом від Mulliner-Park-Ward, один з Rolls-Royce Phantom V, два Rolls-Royce PHANTOM-VI 1978 р., з кузовом від Mulliner-Park-Ward. У всіх машин дуже солідна лонжеронная рама і кузови "лімузин" з підйомною скляною перегородкою позаду переднього сидіння.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Rolls-Royce

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок