Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> КУЗОВ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ

КУЗОВ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ

Назва:
КУЗОВ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,29 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Пошукова робота
КУЗОВ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ


Більшість сучасних легкових автомобілів мають безрамну кон-струкцію. За раму в цьому разі править кузов, який у місцях кріплен-ня двигуна, агрегатів трансмісії і підвісок має спеціальні підсилення.
Кузов складається із сталевого суцільнозварного корпусу, до яко-го прикріплено капот двигуна, передні й задні крила, двері, кришку багажника, облицювання фар і радіатора, передній і задній буфери, накладку та ін. Усередині кузова розміщено сидіння для водія та пасажирів.
Корпус кузова становить жорстку зварну конструкцію з великої кількості деталей, головними з яких є основа (підлога) 1 з передньою та задньою частинами, боковини 2, що мають прорізи для кріплення дверей, і дах 5, який об'єднує елементи кузова в об'ємну конструкцію. В передній частині корпусу кузова приварено коротку раму 4, яка призначається для кріплення двигуна, радіатора й попе-речної балки передньої підвіски.
Основу кузова виконано у вигляді суцільноштампованої па-нелі, підсиленої по периметру збірним коробчастим профілем. До передньої частини основи входять щит, панелі й бризковики, до зад-ньої — тільки панелі й бризковики. Боковини кузова також виготов-ляються штампуванням і зварюються зі стояків, порогів підлоги та інших деталей.
Капот закриває зверху відсік двигуна й складається із зовнішньої панелі, що знизу підсилюється внутрішньою панеллю, привареною по периметру.
Передні й задні крила складаються із штампованих сталевих пане-лей, які кріпляться до корпусу кузова зварюванням або за допомо-гою болтів.
Двері кузова, зварені зі штампованих панелей, підвішуються в прорізі боковини корпусу на двох завісах. Кут відчиняння дверей за-дається обмежувачем, який додатково фіксує їх у максимально від-чиненому положенні.
У верхній частині дверей є проріз для вікна. Одна частина вік-на — опускне скло 8, а друга — поворотна кватирка 7 (пе-редні двері) або нерухоме скло (задні двері). Опускне скло перемі-щується в напрямних 14 склопідйомником 1, установленим усереди-ні дверей. Привод склопідйомника працює від ручки 2, надітої на вісь із шестірнею 15, зачепленою із зубчастим сектором 5. Сектор пе-редає зусилля через допоміжний важіль 6 на рухому кулісу 11, при-кріплену до обойми 10 опускного скла. Нижній кінець важеля б спи-рається на нерухому кулісу 3 і зв'язаний із зубчастим сектором важе-лем ІЗ. У внутрішній порожнині дверей змонтований замок 12, що має привод від внутрішньої ручки 4 і запобіжник 9.
Багажник призначається для розміщення багажу, запасного коле-са й паливного бака. Кришка багажника навішується на двох завісах і фіксується у відкритому положенні замком.
Вітрове й заднє стекла кузова — гнуті, виготовляються із загарто-ваного скла й вставляються у віконні прорізи на гумових ущільню-вачах.
Сидіння розташовуються в два ряди. Переднє сидіння складаєть-ся з двох незалежних крісел, в яких регулюються кут нахилу спинки й переміщення в поздовжньому напрямі. Заднє сидіння суцільне й може використовуватись як тримісне.
Передні сидіння — з відкидними спинками, регулюються в подовжньому напрямку і по куті нахилу спинки.
Для подовжнього регулювання передніх сидінь передбачені салазки, які фіксуються засувкою, що виводиться з зачеплення при натисканні на рукоятку, розташовану в передньому внутрішньому краю сидінь.
Механізм, установлений із зовнішньої сторони сидіння, забезпечує грубе і тонке регулювання нахилу спинки. Для грубого регулювання необхідно відтягнути ручку 1 (мал. 1) нагору, спинку установити в потрібне положення і зафіксувати, відпустивши рукоятку.
Для повернення спинки в первісне положення досить відтягнути рукоятку нагору. Тонке регулювання здійснюється обертанням ручки.
Заднє сидіння нерухоме. Спинка заднього сидіння у верхній частині кріпиться двома планками, що входять вільно в скоби, приварені до полиці, а в нижній частині кріпиться до кожухів задніх коліс. Подушка фіксується на поперечці підлоги кузова двома штирями.
Оббивка сидінь виконана зі штучної шкіри або комбінована — сукно зі штучною шкірою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: КУЗОВ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок