Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Розробка технологічного процесі вторинної механічної обробки заготовок з масивної деревини

Розробка технологічного процесі вторинної механічної обробки заготовок з масивної деревини

Назва:
Розробка технологічного процесі вторинної механічної обробки заготовок з масивної деревини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
51,23 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Міністерство освіти і науки України
Прикарпатський університет ім. В. Стефаника
Історичний факультет
Кафедра історії України
Історія с. Велика Кам’янка
Дипломна робота
Студентки V курсу
Групи І-51
Мокрицької О. С.
Науковий керівник:
Гаврилів Б. М.
Івано-Франківськ
2003 р.


Зміст
Вступ ..........................................................................................................с. 3
Розділ І. Історіографія проблеми..............................................................с. 7
Розділ ІI. Виникнення населенного пункту. Перша письмова згадка, походження топонімічних назв........................................................................с. 14 Розділ IІI . Сторінки історії с. Велика Кам’янка до XV-XIX ст. Участь жителів села в ОУН-УПА.................................................................................с. 20
Розділ IV. Соціально-економічний розвиток с. Велика Кам’янка
(ХІХ-ХХ ст.).......................................................................................................с. 42
Розділ V. Культура с. Велика Кам’янка (кін. ХІХ-ХХ ст.):...........................с. 49
а) зацікавлення старожитностями;
б) церковне життя;
в) розвиток шкільництва;
Висновки....................................................................................................с. 59 Список використаних джерел та літератури..........................................с. 61
Додатки


Вступ.
Розпочинаючи цю розповідь про село Велику Кам’янку, ми можемо згадати про слова Івана Франка, який згадує про свою рідну землю з великою шаною і любов’ю.
Ці слова відносяться до кожного, кого виколисало і випровадило в світ село.
Село дало Україні Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесю Українку, Василя Стефаника, та багато інших визначних українських поетів і письменників. Увесь наш Коломийський район славиться значними селами містечкової цивілізації.
Село – основа нашої хліборобської ментальності, наша нелегка історія і надія на краще майбутнє.
Нинішнє село має неабияку історію. Цей нарис – це історична розвідка про село Велику Кам’янку. Маємо поставити собі прості, як світ, і складні, як світ питання: “Що я знаю про свій край, про рідний куток?”. “Звідки я родом?” “Звідкіля тягнеться мій рід і хто були ті далекі предки?”. “А як звучали в моєму селі колискові пісні, гаївки, весільні пісні, як забавлялись мої дідусь та бабуся?” “А хто зробив славу моєму селу і моєму роду?”.
У молодого покоління треба пробуджувати зацікавлення далекими завершеннями і боріннями, переповідувати молоді про чари, страждання і надії рідної землі. Незабутні з дитинства мальовничі пахощі розквітлих ланів, незамулені джерела, вроджена мудрість наших людей – ось що чарує нас, справжніх українців.
Ми не перші і не останні і є лише містком між минулим і майбутнім і після нас, є надія, залишиться не самий прах, а й добра пам’ять, якщо творитимемо добро для людей, якщо зуміємо прислужитися своєму роду, рідному селу.
Історія людини, роду, села – є частиною великої Історії нашого українського народу. Маємо глибше вивчати свою історію, щоб зрозуміти, чому вона така трагічна. Жоден історичний народ не має і десятої частини такої жорстокої і сумної історії. Проте є велика надія, що цього разу наша самостійність і незалежність назавжди.
В наш час, час молодої і незалежної держави перед нашим народом постали нові проблеми та питання державотворення.
Скільки часу наш народ мріяв про це, скільки кращих синів і дочок віддали своє життя, щоб збудувати свою незалежну державу.
Для народу його історія є тим, чим є коріння для дерева. Якщо підрубати коріння дерева – воно висохне і пропаде. Якщо не позбавити народ його історії або ще гірше, показати її викривленою, сфальсифікувати факти – народ поступово стане етнографічною масою і зникне з лиця землі. Час, коли в нас панувала думка, що все головне відбувалось десь “там”, а не тут, у нас минув. Тепер ми повинні робити відлік цього часу від себе.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Реферат на тему: Розробка технологічного процесі вторинної механічної обробки заготовок з масивної деревини

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок