Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> ОХОРОНА ПРАЦІ НАДР ТА ДОВКІЛЛЯ ПРИ ВИДОБУТКУ ГАЗУ І ВУГЛЕВОДНЕВОГО КОНДЕНСАТУ

ОХОРОНА ПРАЦІ НАДР ТА ДОВКІЛЛЯ ПРИ ВИДОБУТКУ ГАЗУ І ВУГЛЕВОДНЕВОГО КОНДЕНСАТУ

Назва:
ОХОРОНА ПРАЦІ НАДР ТА ДОВКІЛЛЯ ПРИ ВИДОБУТКУ ГАЗУ І ВУГЛЕВОДНЕВОГО КОНДЕНСАТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,25 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
ОХОРОНА ПРАЦІ НАДР ТА ДОВКІЛЛЯ ПРИ ВИДОБУТКУ ГАЗУ І ВУГЛЕВОДНЕВОГО КОНДЕНСАТУ
Значення охорони праці в забезпеченні безпечних
та здорових умов праці
З метою виконання роботи, пов'язаної із забезпеченням охорони праці, охорони навколишнього природнього середовища, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху в ГПУ "Львівгазвидобування" функціонує відділ охорони праці, навколишнього середовища та безпеки робіт, який очолює начальник відділу. В штаті відділу нараховується 4 працівників, в тому числі: начальник відділу- 1чол.; ст.інженер з ОП- 1 чол., ст.інженер з ПБ- 1чол.; інженер з безпеки руху - 1 чол.
Заступник начальника ГПУ"Львівгазвидобування" з ОН, НС та БР займається організацією, координацією, вдосконаленням та керівництвом роботи відділу ОП, сектору екологічної безпеки і цивільного захисту та служб охорони праці на виробничих підрозділах.
В поточному році в ГПУ "Львівгазвидобування" створено сектор екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В штаті сектору нараховується 2 працівники: провідний інженер з цивільного захисту і надзвичайних ситуацій та інженер з екологічної безпеки. Наказом по Управлінню на підрозділах призначені відповідальні за організацію роботи з ЦЗ (механіки, інженери КІП, інженери по ОП.).
Значення охорони праці (ОП) проявляється в зростанні якості і продуктивності праці, забезпеченні якості і продуктивності праці, забезпеченні трудових ресурсів і підвищенні сукупного національного продукту. Зростання продуктивності праці досягається за рахунок скорочення внутрішніх змінних простоїв шляхом часткової або повної ліквідації мікротравм. Заходи з охорони праці та довкілля - важливий елемент і складова частина основних технологічних процесів розробки газових та газоконденсатних родовищ та експлуатації свердловин. Вони направлені головним чином на забезпечення
ефективності і безаварійності видобувних процесів, а також на більш ефективне вилучення та утилізацію газу і конденсату.
Виробництва та виробничі процеси нафтогазовидобутку є переважно шкідливі та травмонебезпечні. Задача охорони праці полягає у зведенні до мінімуму ймовірності ураження або захворювання працівника з одночасним забезпеченням комфортних умов праці при максимальній її продуктивності. Реальні виробничі умови характеризуються, як правило, наявністю певних шкідливих умов та небезпек. Прикладами виробничих небезпек можуть служити обертові деталі машин і механізмів; посудини та обладнання, що працюють під високим тиском; відкриті струмопровідні частини обладнання; розжарені тіла та ін. Виробничі шкідливості виникають через недотримання правил техніки безпеки, незадовільні санітарно-гігієнічні умови на виробництві і при наявності незадовільного мікроклімату на виробництві, а також якщо в повітрі наявні шкідливі домішки та випари, при наявності променевого тепла, іонізуючого випромінювання та ін.
Відповідальність за забезпечення охорони праці на нафтових і газових промислах покладається на дирекцію ГПУ, керівників ділянок та підрозділів. Безпеку робіт в цеху (на промислі) повинен забезпечити начальник цеху (промислу), який відповідає за організацію праці, трудову дисципліну, навчання працівників та інженерно-технічних працівників правил безпеки і дотримання їх працівниками.
Робота на нафтогазовидобувних підприємствах характеризується такими особливостями:
виконання більшості робіт під відкритим небом, часто несприятливих погодніх умовах;
ймовірність контакту з різними хімреагентами, пластовими водами, отруйними, агресивними, горючими і вибухонебезпечним речовинами;
великі фізичні зусилля, навантаження та нервові напруження при виконанні деяких робіт (ліквідація аварій,
відкритих фонтанів переміщення вантажів, різні ремонтні роботи, роботи з монтажу та демонтажу обладнання);
підвищені показники деяких параметрів (тиск, електрична напруга, швидкість руху, механічні зусилля, температура);
використання небезпечних для людей речовин та реагентів (кислот, лугів, вибухових речовин);
віддаленість робочих місць від населених пунктів, санітарно-побутових та підсобних приміщень.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: ОХОРОНА ПРАЦІ НАДР ТА ДОВКІЛЛЯ ПРИ ВИДОБУТКУ ГАЗУ І ВУГЛЕВОДНЕВОГО КОНДЕНСАТУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок