Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Круглопилкові верстати для поперечного розкрою

Круглопилкові верстати для поперечного розкрою

Назва:
Круглопилкові верстати для поперечного розкрою
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,73 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
Круглопилкові верстати для поперечного розкрою


Всі круглопилкові верстати для поперечного розкрою поділяються на дві підгрупи.
До 1 підгрупи належать верстати, на яких розпилюють дошки на відповідні відрізки. Найширше з цієї підгрупи застосовуються такі верстати: круглопилкові маятникові ЦМЕ-2, ЦМЕ-3, ЦМЕ-ЗА круглопилкові s прямолінійним переміщенням супорта ЦП А-2; ЦПА-3; на деяких підприємствах застосовують універсальний круглопилковий верстат Ц-6.
Рис. 1. Круглопилковий маятниковий верстат ЦМЕ-2:
1— станина, 2 — стояк, 3 — головка, 4 — пилка, 5 — електродвигун, 6 — важелі, 7 — фіксатори, 8 — маховичок механізму підняття пилки
До II підгрупи відносять кінцевирівню-вальні (торцювальні) верстати Ц2К12 та Ц2К20, а також форматнообрізні верстати ЦФ-5, ЦТМФ-1, ЦТЗФ-1 та ЦФ-2.
Круглопилкові маятникові верстати ЦМЕ-2 (Рис. 1) і ЦМЕ-3 призначені для поперечного розкрою дощок і брусків. Вони змонтовані за важільно-шарнірною системою. У станині 1 вертикально переміщується підйомний циліндричний стояк 2 з головкою 3. На головці шарнірно закріплені; важелі 6, які зв язані з супортом. Вал електродвигуна 5 одночасно є й пилковим валом. Переміщення пилки 4 з положення І в положення II здійснюється за допомогою супорта . У вихідне положення пилка повертається під дією пружини. Головка повертається на стояку і закріплюється фіксатором 7. Висоту пилки встановлюють маховичком 8 і закріплюють поворотом фіксатора 7. Пилка захищена кожухом. Вся шарнірна система розміщена на стояку і може бути встановлена під кутом 90—45° до кромки дошки і по висоті відносно розпилюваного матеріалу в межах 100°.
Пилковий супорт насувається на матеріал у верстаті ЦМЕ-2 вручну, а у верстаті ЦМЕ-3 — за допомогою пневмогідроциліндра. Всі інші вузли у цих верстатах аналогічні. Подача супорта у верстаті ЦМЕ-3 здійснюється ножною педаллю, яка діє на триходовий кран повітророзподільника, що спрямовує повітря то в одну, то в другу порожнину пневмоциліндра механізму подачі. Повернення супорта у вихідне положення здійснюється при натискуванні кулачка супорта на другий кран повітророзподільника.
Швидкість подачі супорта регулюється дроселем гідравлічної частини циліндра в межах 0—25 м/хв. Швидкість холостого ходу циліндра постійна — 25 м/хв. Ці верстати можна використовувати тільки в тих цехах, де є стиснене повітря (Р = 0,4... 0,55 МПа).
Рис. 2. Круглопилковий верстат для поперечного розкрою з прямолінійним переміщенням супорта ЦПА-2:
1 — маховичок механізму встановлення супорта по висоті, 2 — педаль вмикання подачі; 3 — стакан станини, 4 — колонка, 5 — гвинт підняття колонки, 6 — електродвигун пилки, 7 — захисний пристрій пилки, 8 — пилка, 9 — золотник гідропривода, 10 — супорт, 11 — обойма колонки, 12 — опірні ролики, 13 — електродвигун гідронасоса, 14 — масляний насос
Рис. 3. Кінцевирівнювальний верстат Ц2К12:
1— маховичок, 2 — гвинт, 3 — електродвигун, 4 — рухомий стояк, 5 — кожух, 6 — пилка, 7 — притискувач, 8 — вал механізму подачі, 9 —* нерухомий стояк, 10 — редуктор, 11 — електродвигун подачі, 12 — упор ланцюга механізму подачі, 13 — кронштейни, 14 — живильні магазини
Круглопилкові верстати з прямолінійним переміщенням супорта ЦПА-2 (Рис. 2) та ЦПА-3 діють від власного гідронасоса і призначені для поперечного розкрою пиломатеріалів, щитів і торцювання деталей.
Верстат ЦПА-2 складається з станини, на якій кріпиться колонка 4, в опорних роликах 12 переміщується супорт 10. На супорті встановлено електродвигун 6 із здовженим валом, на якому закріплено пилку 8 із захисним пристроєм 7. Механізм установки су-порта по висоті складається з маховичка /, зубчастої пари і гвинта 5, що піднімають колонку 4. Подача пилки здійснюється супортом за допомогою гідродвигуна.
Круглопилкові кінцевирівнювальні верстати Ц2К12 і Ц2К20 призначені для точного торцювання дощок, брусків і навіть щитів одночасно з двох боків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Круглопилкові верстати для поперечного розкрою

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок