Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Фарбувальні агрегати з пневматичним розпилюванням фарбувальної суміші. Компресорні установки і компресори

Фарбувальні агрегати з пневматичним розпилюванням фарбувальної суміші. Компресорні установки і компресори

Назва:
Фарбувальні агрегати з пневматичним розпилюванням фарбувальної суміші. Компресорні установки і компресори
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,47 KB
Завантажень:
211
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
Фарбувальні агрегати з пневматичним розпилюванням фарбувальної суміші. Компресорні установки і компресори


1. Фарбувальні агрегати з пневматичним розпилюванням фарбувальної суміші
2. Компресорні установки і компресори
1. Фарбувальні агрегати з пневматичним розпилюванням фарбувальної суміші
Фарбувальні агрегати з пневматичним розпилюванням фарби застосовують для нанесення на поверхні неводних, в'язких водних сумішей (клейових і казеїнових), а також шпаклівок. За продуктивністю розрізняють агрегати для виконання великого і малого обсягів робіт.
Фарбувальний агрегат для великого обсягу робіт (рис. 1) складається з компресорної установки, фарбонагнітального бачка і фарборозпилювача, з'єднаних між собою шлангами.
Стиснене в компресорній установці 1 до 0,3—0,4 МПа повітря через гумовий шланг надходить у редуктор, розміщений на кришці фарбонагнітального бачка 3. Частина цього повітря, проходячи через рухомий клапан редуктора, редукується до потрібного тиску, надходить до бачка і тисне на фарбу, яка по матеріальному шлангу надходить у головку фарборозпилювача 5. Решта повітря по прямому каналу проходить крізь редуктор і далі по повітряному шлангу і внутрішніх клапанах фарборозпилювача до розпилювальної головки.
У момент відкриття вихідного отвору фарборозпилювача фарбувальна суміш, вилітаючи з нього, розпилюється струменем стисненого повітря.
Для фарбування невеликих поверхонь (дверей, радіаторів, плінтусів тощо) фарби потрібно небагато, тому користуються фарборозпилювачами з стаканами для фарби. У такому разі фарбувальний агрегат збирають без фарбонагнітального бачка (рис. 2). Під час дії такого агрегату фарба з стакана 4 самопливом надходить у розпилювальну головку фарборозпилювача 3. Стиснене повітря по шлангу, що йде від компресора, надходить у розпилювальну головку розпилювача і розпилює фарбувальну суміш.
Рис. 1. Схема фарбувального агрегату низького тиску:
1 — компресорна установка, 2 — повітряний шланг; 3 — фарбонагнітальний бачок, 4 — матеріальний шланг, 5 — фарборозпилювач
Рис. 2. Схема фарбувального агрегату без фарбонагнітального бачка:
1 — компресорна установка, 2—повітряний шланг, 3 — фарборозпилювач, 4 — наливний бачок для фарби
Повітря, що надходить у фарборозпилювач, має бути чистим, тому воно проходить через спеціальний пристрій — масловологовіддільник, встановлений на компресорній установці. Деякі компресори невеликої продуктивності не мають масловологовіддільника, а обладнані лише фільтром для очищення повітря, який швидко засмічується. Тому до фарбувального агрегату з таким компресором краще підключати переносний масловологовіддільник заводського виготовлення. Тоді агрегат збирають з компресора, масловологовіддільника і фарборозпилювача, з'єднаних між собою шлангами. При цьому стиснене повітря із компресора надходить у масловологовіддільник, очищається і поступає в фарборозпилювач.
Заводи, що випускають будівельно-опоряджувальні машини, іноді комплектують і постачають будівельним організаціям фарбувальні агрегати, але здебільшого їх збирають з окремих складових агрегату безпосередньо на робочому місці.
2. Компресорні установки і компресори
Для механізованого виконання багатьох видів малярних робіт застосовують стиснене повітря. Воно потрібне для розпилення і нанесення на поверхні шпаклівок, ґрунтовок, водних і неводних фарбувальних сумішей, очищення поверхонь від пилу, приведення в рух пневматичних інструментів, виконання альфрейних робіт (аерографія, піскові присипки тощо). Стиснене повітря отримують за допомогою компресорних установок або переносних компресорів різних марок: СО-7Б, СО-45Б, СО-62А тощо.
Рис. 3. Пересувна компресорна установка СО-7Б:
1 — спускний кран, 2 — пусковий пристрій, 3 — електродвигун. 4 — клинопасова передача 5 — двоциліндровий компресор, 6 —фільтр, 7 — трубопровід, 8 — манометр, 9 — кран із штуцерами для приєднання повітряних шлангів, 10 — масловологовіддільник, 11 — ресивер
Пересувна компресорна установка СО-7Б (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Фарбувальні агрегати з пневматичним розпилюванням фарбувальної суміші. Компресорні установки і компресори

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок