Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Змішувальні машини

Змішувальні машини

Назва:
Змішувальні машини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,84 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Змішувальні машини


Змішувальні машини (змішувачі) призначені для перемішування пастоподібних сумішей (шпаклівок, віконних замазок, фарбувальних паст тощо) або рідких ґрунтувальних чи фарбувальних сумішей. Для перемішування густих сумішей застосовують змішувачі марок СО-8 або СО-137, а для рідких —марок СО-И, СО-129 і СО-140.
Рис 1 Двоваловий змішувач СО-8
а — загальний вигляд, б — кінематична схема; 1 — електродвигун, 2 — клинопасова передача, 3 — редуктор 4 — змішувальний бункер, 5 — штурвал, 6 — опорний каркас (станина), 7 — вали з лопатячи, 8 — механізм повороту бункера
Двоваловий змішувач СО-8 (рис. 1) призначений для приготування шпаклівок і замазок, попереднього перемішування крейдяної пасти і фарбувальних сумішей. Він складається з металевого каркаса, змішувального бункера, двох валів з лопатями, редуктора, електродвигуна і механізму повороту бункера.
Електродвигун 1 за допомогою кливопасової передачі 2 і двох редукторів 3 обертає два вали з лопатями 7.
Вали, розміщені всередині бункера 4, обертаються у протилежних напрямах з різною частотою обертання (60 і 125 хв-1), перемішуючи суміш. Для вивантаження готової суміші бункер перевертають за допомогою поворотного механізму 8 із штурвалом 5. За один раз у машині можна приготувати 40 л суміші.
Ряс. 2. Змішувач СО-137
1 — редуктор, 2 — ручка візка, 3 — змішувальний бункер, 4 — розвантажувальний патрубок, 5 — пульт керування 6 — візок, 7 — змішувальний вал, 8 — шнек
Змішувач СО-137 (рис. 2) складається з редуктора, електродвигуна, змішувального бункера, двох валів Z-подібної форми, шнека і пульта керування. Всі деталі змішувача змонтовані на чотириколісному візку.
Під час роботи змішувача електродвигун за допомогою зубчастого редуктора 1 обертає змішувальні вали 7 і шнек 8, консольне закріплений в нижній частині змішувального бункера 3. Завдяки Z-подібній формі змішувальних валів суміш інтенсивно перемішується і подається в розвантажувальний патрубок 4. Коли порція суміші готова, відкривають затулку розвантажувального патрубка і суміш через патрубок за допомогою гвинтового шнека 8 виштовхується у підставлену посудину.
Щоб не перевантажити електродвигун змішувача при перемішуванні дуже густих сумішей (наприклад, віконної замазки), змішувальний барабан завантажують поступово: спочатку до 30 % місткості бункера, а потім, після часткового перемішування, решту вихідних матеріалів суміші.
Змішувач СО-11 (рис. 3) призначений для перемішування водних і неводних, ґрунтувальних і фарбувальних сумішей, емульсій, приготовлених у фарбозаготівельних цехах, якщо суміші відстоялися, а також для приготування емульсійного розріджувача олійних фарб. Він складається з металевого циліндричного корпусу, кришки, змішувального пристрою, електродвигуна, редуктора і опори. На корпусі розміщені ручки для його перенесення. Всередині машини є змішувальний пристрій, який являє собою три металеві стержні 10, вставлені в отвори хрестовин 11, що міцно насаджені на вал. Стержні розміщені на певній відстані від вала під кутом 120° один щодо одного. Крім того, до нижньої хрестовини приварені лопаті 9.
Знявши кришку 6, в машину завантажують вихідні матеріали. Під час роботи електродвигун 1 потужністю 0,6 кВт за допомогою редуктора 8 обертає розміщений на валу змішувальний пристрій, який перемішує суміш.
Готова суміш видаляється через спусковий кран 7. В'язкість сумішей не повинна перевищувати 200 с за віскозиметром ВЗ-4.
Змішувач СО-129 (рис. 4) складається з стояка, основи, каретки, системи поліспастів, електродвигуна, змішувального пристрою і двох змінних пересувних баків. Призначення його таке саме, як і змішувача СО-11.
Каретка 6 із змішувальним пристроєм 7 переміщається вручну за допомогою системи поліспастів 4. Для полегшення цієї операції і фіксації каретки у крайньому верхньому положенні всередині стояка 2 переміщується противага. Малярна суміш приготовляється в пересувному змішувальному бачку 5, який має три колеса і ручку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Змішувальні машини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок