Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Система освітлення і система

Система освітлення і система

Назва:
Система освітлення і система
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,80 KB
Завантажень:
303
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Тема: Система освітлення і система
сигналізації автомобіля.
1.Фари їх призначення, загальна будова і включення в коло.
2.Підфарники, задні і розпізнавальні фонарі, фонарі заднього ходу, лампи освітлення приладів переносна і капотна лампа.
До приладів освітлення й світлової сигналізації належить: фари, підфарники, задні ліхтарі, покажчки повороту, ліхтар освітлення номерного знака й багажника; підкапотна лампа; лампа освітлення щитка приладів.
1)Фари призначені для освітлення огляду автомобіля. Фара автомобіля ВАЗ-2105 прямокутна, становить блок, що об’єднує лампу дального й ближнього світла, лампу габаритного світла та лампу покажчика повороту з оранжевим розсіювачем. Фари складаються зі сталевого відбивача, покритого тонким шаром алюмінію, що утворює дзеркальну поверхню, й скляного розсіювача. Конструкція патрона така, що кони встановити лампу, то ї волосок дального світла буде точно у фокусі відбивача світла. При цьому волосок ближнього світла зміщений відносно фокуса вгору й ліворуч, що дає напрям світлового пучка праворуч і вниз і забезпечує добру освітленість дороги попереду автомобіля та її правого узбіччя й зменшує осліплення водіїв зустрічних автомобілів. Патрон лампи вмикається електричне коло за допомогою перехідної колодки та з’єднувального штепселя.
На автомобілі ГАЗ-24 фари круглі, мають оптичний елемент із двоволосковою лампою: дального світла: 50 Вт і ближнього – 40 Вт. Крім того, є прямокутні фари з однією лапо., що встановлюється нижче від основних фар.
2)Підфарники на автомобілях “Москвич” кутові й встановлюються в передніх крилах. У кожному підфарнику є дві лампи – для габаритного ліхтаря й для покажчика повороту. На автомобілі ГАЗ-24 у підфарнику встановлено одну двоволоскову лампу Волосок малого розжарювання - габаритний ліхтар, волосок великого розжарювання – покажчик повороту. Задній ліхтар автомобіля ВАЗ-2105 складається:
1.розсіювач габаритного й протитуманного світла з катафітом;
2.розсіювач стопсигналу;
3.розсіювач світла заднього ходу;
4.розсіювач покажчика повороту;
5.двоволоскова лампа габаритного світа й протитуманного освітлення;
6.лампа стоп-сигналу;
7.лампа світла заднього ходу;
8.лампа покажчика повороту з оранжевим розсіювачем.
На автомобілі “Москвич-2140” задній ліхтар триламповий комбінований, розташований горизонтально: одна лампа – покажчик повороту, друга – габаритний ліхтар, третя – сигнал, “стоп”. Для освітлення дороги під час руху заднім ходом є спеціальний ліхтар з однією лампою, розташований нижче від заднього ліхтаря. На автомобілі ЗАЗ-968М-03 задній ліхтар дволамповий з одно- та двоволосковою лампами: одноволоскова – габаритний ліхтар, двоволоскова – покажчик повороту і стоп-сигнла. Для освітлення дороги під час руху заднім ходом є спеціальні ліхтарі. В задніх ліхтарях автомобіля ГАЗ-246 по три лампи, розташованих вертикально: верхня двоволоскова – габаритне світло та стоп-сигнал, середня – покажчик повороту, нижня – освітлення дороги під час руху заднім ходом.


Тема: ТО трансмісії ходової частини
Прилади і обладнання для ТО
Основні несправності ходової частини і її ТО.
Перевірити стан, провести ТО муфти щеплення.
Перевірити стан, провести ТО карданної і головної передачі.
Регулювання коліс їх балансування.
Основні несправності: биття передніх коліс, особливо на великих швидкостях руху; відведення автомобіля в бік від прямолінійного руху; підвищення або нерівномірне спрацювання протектора шин; сильні удари кузова об буфер під час руху по нерівній дорозі; скрипіння листів або осіданні ресор (пружин).
Биття передніх коліс при швидкості руху автомобіля 60..80 км/год може бути наслідком:
1)спрацювання кульових з’єднань рульових тяг і поворотних стояків, а також втулок маятникового важеля;
2)порушення балансування коліс;
3)підвищеного люфта в підшипниках маточин коліс.
Для усунення несправності треба оглядом перевірити стан шарнірних з’єднань рульових тяг, різко повертаючи рульове колесо праворуч і ліворуч, а також перевірити люфт у підшипниках маточин посилювання передніх коліс у поперечному напрямі в піднятому стані.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Система освітлення і система

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок