Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Збивальні машини (кондитерські)

Збивальні машини (кондитерські)

Назва:
Збивальні машини (кондитерські)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,93 KB
Завантажень:
174
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Збивальні машини (кондитерські)


Збивальні машини призначені для збивання різних конди-терських сумішей та рідкого тіста. На підприємствах громадського харчування застосовують збивальні машини типів МВ-35, МВ-6, МВ-60 та ін.
Збивальна машина МВ-35 (рис. 3.48) складається з литого корпуса й основи. У верхній частині корпуса розміщений електро-двигун, на валу якого щільно прикріплений нижній ведучий шків. На втулці нижнього шківа, на двох направляючих шпонках улашто-ваний верхній ведучий шків, зверху придавлений пружиною. Ведучі шківи мають гнучкий зв'язок з двома веденими шківами шляхом паса. Верхній ведений шків щільно прикріплений на валу-шестерні, а нижній може рухатись по двох направляючих шпонках вниз або вверх. Чотири шківи утворюють варіатор швидкостей. Зміна швидкості обертання робочого шківа варіатора здійснюється за рахунок пересування нижнього ведено-го шківа варіатора по-вздовж осі вала-шестерні. Переміщення забезпечуєть-ся за допомогою обойми, з'єднаної з нижнім веденим шківом, вилки, гвинта, гай-ки, маховика.
У передній частині машини за маховиком, роз-ташована шкала, що пока-зує число обертів робочо-го органу. Стрілка, яка вільно сидить на осі, одер-жує рух від повідка, з'єдна-ного вилкою маховика для зміни числа обертів варіа-тора.
Рис. 4. Збивальна машина типу МВ-35:
1 - бак, 2 - завантажувальний лоток, З - обруч, 4 - планетарний редуктор, 5 - маховик варіатора. 6 - кришка варіа-тора, 7 - станина, 8 - направляючі станини, 9 - маховик для піднімання кронштейна, 10 - кронштейн, 11 - змінний збивач.
Кріплення змінного збивача на робочому валу, сполученого з планетарним механізмом, здійснюється шляхом z-подібних вирізів, які є на валу та хвостовику збивача, а також фіксатора. Для розміщення бака машина оснащена кронштей-ном з двома вушками. Кронштейн має пристрій, який забезпечує його піднімання та опускання. Пристрій складається з двох круглих вер-тикальних направляючих, по яких на втулках рухається платформа.
З однієї сторони до платформи прикріплений кронштейн бака, з іншої - кронштейн, сполучений з кінематичною парою гвинт-гайка. Гвинт може приводитись в рух за допомогою рукоятки, яка роз-міщена у верхній частині машини.
На бічній стінці машини встановлений автоматичний вими-кач для пуску та зупинки двигуна. До комплекту машини входять два змінні збивачі - прутковий й чотирилопасний і два баки.
Правила експлуатації МВ-35
Перед початком роботи збивачі й бак промивають 0,5%-ним розчином соди і гарячої води. Потім бак завантажують продукта-ми. Бак встановлюють на кронштейні. Для сполучення змінного збивана з вихідним валом планетарного механізму, фіксатор вала піднімають вверх, до упору, а хвостовик збивана вводять в z-no-дібний виріз вала, після чого фіксатор опускають. При цьому він своєю втулкою щільно обхвачує вал та хвостовик збивана.
Далі обертанням рукоятки механізму підйому встановлюють бак на необхідному рівні й вмикають двигун машини. Обертанням маховика варіатора встановлюють необхідну швидкість збивана, спостерігаючи за стрілкою на шкалі.
Рух від електродвигуна за допомогою варіаторного паса пере-дається веденим шківом, а через них валу-шестерні. Від вала шестерні рух передається планетарному механізму й робочому органу (збивану).
При обертанні маховика-варіатора проти годинникової стрілки вилка піднімає обойму, а разом з нею і нижній ведений шків. Оскільки верхній шків не може рухатись, варіаторний пас відтісня-ється до периферійної частини шківа. Міжцентрова відстань між веденими та ведучими шківами постійна, тому переміщення паса тягне за собою підйом верхнього ведучого шківа, таким чином пас займає нове положення між шківами. При цьому робочий діаметр ведучих шківів зменшується, ведених -збільшується. Число обертів збивача зменшується.
При обертанні маховика за годинниковою стрілкою нижній ведений шків опускається, натяг паса послаблюється, і верхній веду-чий шків пружиною опускається вниз. При цьому пас на ведучих шківах відтісняється до периферійної частини, а на ведених - на-ближається до їх осі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Збивальні машини (кондитерські)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок