Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Вихрові очисники

Вихрові очисники

Назва:
Вихрові очисники
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,67 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Вихрові очисники
Робота вихрових очисників або центриклинерів грунтується на дії відцентрової сили. Центриклинер – це конічний порожнистий апарат у верхню частину якого по дотичній вводиться волокниста суспензія. Завдяки тангенціальному вводу маси і значному тиску, при якому вона вводиться, суспензія починає обертатися і рухається спірально з великою швидкістю. Частинки піску та інші забруднення маси з питомою вагою більшою, ніж у волокна, під дією відцентрової сили потоку, що обертається, відкидаються до стінки апарату і опускаються донизу. Частинки піску, бруду та інші, що осідають під дією сили тяжіння, збираються в приймальник і безперервно видаляються.
75 – 300 мм
Н 2000 мм
С = 0.1 – 1.0 %
Сопт = 0.5 – 0.7 %
Р = 0.28 – 0.35 МПа
При збільшенні тиску маси на вході в центриклинер зростає тангенціальна швидкість і відповідно відцентрова сила. Ступінь очистки підвищується, збільшується продуктивність апарату, однак при цьому зростає також витрата енергії. Рекомендується для центриклинера діаметром 300 мм підтримувати тиск на вході 0.35 МПа і на виході 0.15 МПа і для центриклінерів 150 мм відповідно 0.32 МПа і 0.02 МПа; для центриклинерів діаметром 75 мм – 0.28 МПа і 0.02 МПа.
На виході відходів, навпаки, прагнуть підтримувати розрідження, щоб не тільки перешкодити підсмоктуванню повітря в центриклинер, але і видалити повітря, що поступило в апарат з масою.
Величина діаметра центриклинера ( верхньої частини апарату ) впливає на його продуктивність: чим більше , тим вище пропускна здатність центриклинера; величина відцентрової сили падає, а отже очищення від дрібних забруднень зменшується, але ефективно видаляються найбільш крупні забруднення.
Концентрація маси, при якій може працювати центриклинер, змінюється від 0.1 до 1.0%. При низьких концентраціях зростає витрата енергії, при високих – зменшується величина відцентрової сили і ступінь очистки. Для центирклинерів, які працюють на 1 ступені, оптимальна концентрація 0.5 %. На 2 і 3 ступенях, де маса, яка надходить більш забруднена, рекомендується підтримувати більш низькі концентрації.
Важливою умовою ефективної роботи центриклинера - є постійність потоку маси, що подається. Зміна навантаження центриклинера викликає пульсацію маси, в результаті чого змінюються умови підтримки необхідної відцентрової сили. Разом з забрудненнями і дрібним волокном у відходи втягується значна кількість кондиційного волокна, тому відходи направляються на повторне очищення ( 2 – 4 ступені ).
Центриклинери встановлюються батареями:
1 ступінь – 40 – 50 центриклинерів
2 ---------- – 8 – 10 --------------------
3 ---------- – 2 – 3 --------------------
Ефект очищення на 2 ступені такий, що очищена маса має приблизно стільки ж забруднень, як і після 1 ступені і вона, як правило, приєднується до головного потоку.
Відсортована маса після 3 ступені приєднується до потоку, що йде на . 2 ступінь, після 4 ст. – що йде на 3 ст. Відходи з останньої ступені, які містять пісок, бруд і дрібне волокно видаляються в каналізацію.
Тонке сортування маси
Перед тонким сортуванням масу розбавляють обіговою водою до концентрації 0.45 – 0.5 %. Тонке сортування маси проводять в 1, 2 або 3 ступені. Відходи останньої ступені становлять 4 – 8% і направляються на додаткове розмелювання – рафінування.
При складанні схеми сортування необхідно враховувати вид і якість маси, що поступає на очищення; ступінь і характер її забрудненості; подальший процес переробки маси , енергоємність процесу ; можливість автоматизації, а також одержання чистої маси при мінімальних втратах кондиційного волокна .
Схеми сортування
1 пряме ступінчате 2 трьохступінчате
3 з проміжним очищенням 4 непряме ступінчате
подвійне
А, Б, В- сортувалки
- ступені відповідно
Г – проміжна сортувалка
Найбільш простою схемою і такою, що найчастіше зустрічається є схема прямого ступінчатого сортування, згідно якої відходи 1 ст.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: Вихрові очисники

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок