Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Маркування напівпровідникових компонентів виробниками інших країн

Маркування напівпровідникових компонентів виробниками інших країн

Назва:
Маркування напівпровідникових компонентів виробниками інших країн
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,43 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Маркування напівпровідникових компонентів виробниками інших країн


Європейська система PRO-ELECTRON
В Європі широко застосовується система, за якою позначення напівпроводниковим приладам присвоюються организацією Association International Pro Electron. За цією системою прилади для побутової апаратури широкого застосування позначаються двома буквами та трьома цифрами, для промислової і спеціальної апаратури - трьома буквами та двома цифрами. Так, у приладів широкого застосування після двох букв стоїть трьохзначний порядковий номер від 100 до 999. У приладів, що застосовуються в промисловості та спеціальній апаратурі, третій знак- буква (букви використовуються у зворотньому алфавітному порядку: Z, Y, X і т.д.), за якою йде порядковий номер від 10 до 99.
Якщо в одному корпусі є декілька однакових приладів, то позначення проводиться у відповідності до коду (маркуванням) для одиночних дискретних приладів. При наявності одному корпусі декількох різних приладів у якості другої букви позначення використовується буква G. До основного позначення може добавлятись буква, яка вказує на відмінність приладу від основного типу за деякими параметрами чи корпусом.
В системі Pro Elecrton прийняті наступні умовні позначення:
1 елемент | 2 елемент | 3 елемент | 4 елемент
Буква - код
матеріалу:
A - германій
B - кремній
С - арсенід галию
D - антимонід індію
R - інші матеріали | Буква - тип приладу:
A - детекторний, змішувальний діод
В - варикап
С - малопотужний низькочастотний транзистор
D - потужний низькочастотний транзистор
Е - тунельний діод
F - малопотужний високочастотний транзистор
G - некілька приладів у одному корпусі
Н - магнітодіод
K - генератори Хола
L - потужний високочастотний транзистор
М - модулятори та помножувачі Хола
Р - фотодіод, фототранзистор
Q - випромінюючі прилади
R - прилад, що працює в області пробою
S - малопотужний перемикаючий транзистор
T - потужний регулюючий чи
     перемикаючий прилад
U - потужний перемикаючий транзистор
Х - помножуючий діод
Y - потужний випрямляючий діод
Z - стабілітрон | Серійний номер:

100-999
прилади загального
застосування

Z10...A99
прилдаи для
промислового
та
спеціального
застосування | Буква:
модификації
приладу
Приклад: BF239, BFY51
Для деяких типів приладів, таких як стабілітрони, потужні діоди та тірістори може застосовуватись додаткова класифікація, згідно з якою та основним п'ятизначним позначенням через дефіс або дріб додається додатковий код. Наприклад, для стабілітронів додатковий код містить відомості про номінальну напругу та іі допусках в процентах.
Першва буква вказує допуск: A- 1%, B- 2%, C-5%, D- 10%, E- 15%. Після букви в додатковому коді йде номінальна напруга в вольтах. Якщо це не ціле число, то замість коми ставиться буква V. Наприклад, BZ85-C6V8 - це кремнієвий стабілітрон спеціального призначення с реєстраційним номером 85, напругою стабілізації 6,8 В та допуском на напругу +(-)5%.
В додатковому коді для випрямляючих діодів вказується максимальна амплітуда зворотньої напруги, для тірісторів - менше із значень максимальної напруги увімкнення чи максимальної амплітуди зворотньої напруги. Наприклад, ВТХ10-200 - це кремнієвий керований випрямляч (тірістор) спеціального призначення с реєстраційним номером 10 та напругою 200 В. В кінці додаткового позначення може стояти буква R, яка позначає з'єднання аноду з корпусом. З'єднання катода з корпусом та симетричних виводів в коді не вказуються.
Система Pro Electron широко застосовується в ФРН, Франції, Італії, ВНР, ПНР та інших країнах. Вона замінила стару європейську систему, за якою після початкової букви О йшли букви, які вказували на основний клас приладів: A - діод, AP - фотодіод, AZ - стабілітрон, C - транзистор, RP - фотопровідний елемент.
В основі нової системи позначень приладів ПНР лежить система Pro Electron. Її основна відміннясть полягає в тому, що перед трьомя цифрами для приладів широкого застосування додатково ставиться буква Р та перед двома цифрами для приборів промислового призначення - букви YP.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Маркування напівпровідникових компонентів виробниками інших країн

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок