Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Крейдотерки в малярних і шпалерних роботах

Крейдотерки в малярних і шпалерних роботах

Назва:
Крейдотерки в малярних і шпалерних роботах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,40 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Крейдотерки в малярних і шпалерних роботах


Крейдотерки призначені для подрібнення сухої, мокрої і замерзлої кускової крейди, їх можна застосовувати для приготування крейдяної пасти, а також шпаклівок, якщо замість води подавати водно-клейову емульсію. За допомогою крейдотерки можна розмолоти крейду до розмірів частинок 0,02—0,035 мм. Найпоширеніші крейдотерки марок СО-43, СО-53А і CO-124.
Крейдотерка СО-43 (рис. 1) складається з електродвигуна, рухомого ротора, кришки із завантажувальною лійкою, скребків для очищення ротора та кожуха. Всі деталі крейдотерки змонтовані на опорній плиті 10.
Під захистом кожуха фарботерки 8 на валу електродвигуна 9 закріплений сітчастий рухомий ротор 1. Передня частина кожуха закривається кришкою 6, яка нерухомо з'єднана із завантажувальною лійкою 5. Під час роботи кришку міцно притискують до кожуха защіпкою 2. Всередині ротора розміщена відбійна плита 4, з якою шарнірно з'єднаний скребок 3 з рукояткою, що виведена зовні. Скребок призначений для періодичного очищення внутрішньої поверхні ротора від крейди, що прилипає до неї. Зовні рухомого ротора приварено три скребки 7, за допомогою яких очищається внутрішня поверхня кожуха від крейди.
Під час роботи електродвигун приводить в рух рухомий ротор, який починає обертатися. Куски крейди крізь завантажувальну лійку надходять всередину ротора, з силою вдаряються об відбійну плиту і внутрішню поверхню ротора, подрібнюються і під дією відцентрових сил просіюються крізь щілини ротора. Розмелена крейда випадає в порожнину між ротором і кожухом крейдотерки. Знизу кожуха міститься розвантажувальний отвір 11, через який крейда потрапляє в підставлену посудину або ящик. Робітник, що обслуговує фарботерку, повинен періодично очищати скребком внутрішню поверхню ротора від крейди, яка прилипла до неї. З цією метою робітник повертає рукоятку скребка так, щоб він одним краєм присунувся до поверхні ротора.
Рис. 1. Крейдотерка СО-43:
1 — сітчастий ротор, 2 — защіпка кришки з рукояткою, 3 — скребок для очищення ротора, 4 — відбійна плита, 5 — завантажувальна лійка, 6 — кришка, 7 — скребок для очищення кожуха, 8 —кожух, 9 —електродвигун, 10 — опорна плита, 11 — розвантажувальний отвір
Крейдотеркою СО-43 можна розмелювати лише суху крейду вологістю не більш як 12 %.
Крейдотерка СО-53А (рис. 2) призначена для подрібнення сухої, мокрої і змерзлої кускової крейди. Вона складається з металевої опорної плити, електродвигуна, кожуха з кришкою, рухомого ротора, завантажувальної лійки і вимикача.
Усередині кожуха 5 розміщені рухомий і нерухомий ротори. Нерухомий ротор 10 циліндричної форми з поздовжніми конічними щілинами міцно приєднується до внутрішнього боку кришки 3. Рухомий ротор, насаджений на вал електродвигуна 7, має два ряди відбійних пальців, розміщених по колу так, що під час обертання ротора між ними розміщується нерухомий ротор. Проміжок між роторами повинен бути в межах 1 мм. Передня частина кожуха крейдотерки закривається кришкою, з'єднаною з горловиною завантажувальної лійки 4. До горловини лійки приєднано штуцер з краном 2, через який всередину фарботерки подається вода або водно-клейова емульсія. Під час роботи електродвигун приводить в рух рухомий ротор крейдотерки 9, який починає обертатися. Куски крейди крізь завантажувальну лійку надходять всередину крейдотеркя, захвачуються внутрішнім рядом пальців рухомого ротора і під дією відцентрових сил подрібнюються і перетираються, проходячи крізь щілини нерухомого ротора. Подрібнена крейда додатково перетирається, коли проходить у щілини між нерухомим ротором і зовнішнім рядом пальців рухомого ротора, і випадає в порожнину між ротором і кожухом крейдотерки. Знизу кожуха міститься розвантажувальний патрубок 1, через який крейда потрапляє в підставлену посудину або ящик. Розмелена крейда не потребує додаткового просіювання.
Для мокрого помелу крейди вода подається по шлангу, який приєднують до штуцера. Кількість води регулюють краном.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Крейдотерки в малярних і шпалерних роботах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок