Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Системи стандартів, їх призначення. Стандарти та штрихове кодування. Основні етапи забезпечення якості.

Системи стандартів, їх призначення. Стандарти та штрихове кодування. Основні етапи забезпечення якості.

Назва:
Системи стандартів, їх призначення. Стандарти та штрихове кодування. Основні етапи забезпечення якості.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,23 KB
Завантажень:
310
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Системи стандартів, їх призначення. Стандарти та штрихове кодування. Основні етапи забезпечення якості.


План
Системи стандартів, їх призначення, коло питань які вони регламентують. Стандарти та штрихове кодування.
Вибір та застосування штрихових кодів. Структура та характеристика найпоширеніших штрихових кодів.
Порядок та виконання функції. Основні етапи забезпечення якості.
В Україні розроблено перші п’ять стандартів державної системи стандартизації [4], основні положення якої розглянуті в п.13. Стандарти державної системи стандартизації позначаються перед номером стандарту цифрою 1.
Єдина система постійно діючих технічних і організаційних вимог, що забезпечують взаємний вибір конструкторською документацією без її переоформлення між країнами СНД, галузями промисловості і окремими підприємствами, розширення уніфікації продукції при конструкторській розробці, спрощення форми документів і скорочення їх номенклатури, а також єдність графічних зображень: механізовану і автоматизовану розробку документів і, найголовніше готовність промисловості до організації виробництва будь-якого виробу на якому завгодно підприємстві в найкоротший термін.
Системи стандартів ЄСКД позначаються перед номером стандарту цифрою. Єдина система технологічної документації (ЄСТД).
Ця система встановлює обов’язків порядок розробки, оформлення і збереження всіх видів технологічної документації на машино- і приладобудівних підприємствах країни для виготовлення, транспортування, встановлення і ремонту виробів цих підприємств. На основі технологічної документації здійснюють планування, підготовку і організацію виробництва, встановлюють зв’язки між відділами і цехами підприємства, а також між виконавцями (конструктором, технологом, майстром, робітником).
Єдині правила розробки, оформлення і збереження технологічної документації та інші підприємства.
Стандарти ЄСТД позначаються перед номером стандарту цифрою 3.
Державна система забезпечення єдності вимірювань (ДСВ).
Ця система відіграє в наш час особливу роль. В сучасній промисловості затрати праці на виконання вимірювань складають в середньому 10% загальних затрат праці на всіх стадіях створення і експлуатації продукції, а в окремих галузях промисловості досягають 50-60% (електронна, радіотехнічна та інші).
Ефективність цих затрат визначається достовірністю і порівнюваністю вимірювань, які можуть бути досягнуті лише в умовах добре організованого метрологічного забезпечення господарства країни. Стандарти ДСВ позначаються перед номером стандарту цифрою 8.
Система стандартів безпеки праці (ССБП). Ця система встановлює єдині правила і норми, що стосуються безпеки людини в процесі праці. Введення зниження виробничого травматизму і професійних захворювань.
Стандарти ССПБ призначаються перед номером стандарту цифрою 12 підготовки виробництва (ЕСТПВ).
Це комплекс міждержавних стандартів і галузевих систем технологічної підготовки виробництва, при виконанні вимог яких створюються умови для скорочення строків підготовки виробництва, освоєння і випуску продукції заданої якості, забезпечення високої гнучкості виробничої структури і значної економії трудових матеріальних і фінансових ресурсів.
Одним з найважливіших принципів закладених в ЄСТПВ, є тинізація технологічних процесів виготовлення уніфінансових об’єктів виробництва і засобів технологічного оснащення на основі їх класифікації і групування за подібним конструктивно-технологічними ознаками, що створює основу для підвищення рівня типових технологічних процесів. Впровадження цього принципу дає можливість в кілька разів скоротити строки підготовки виробництва нових виробів і обсяг розробляються технологічної документації.
Типові технологічні процеси базуються на використанні прогресивних вихідних заготовок. Передових методів обробки деталей, стандартних засобів технологічного оснащення. Прогресивних, технологічних рішень.
Стандарти ЕСТПВ позначаються перед номером стандарт цифрою 14. Система розробки і постановки продукції виробництво (СРПВ).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Системи стандартів, їх призначення. Стандарти та штрихове кодування. Основні етапи забезпечення якості.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок