Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Машини для механізованого шпаклювання поверхонь. Механізми для очищення і шліфування поверхонь

Машини для механізованого шпаклювання поверхонь. Механізми для очищення і шліфування поверхонь

Назва:
Машини для механізованого шпаклювання поверхонь. Механізми для очищення і шліфування поверхонь
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,74 KB
Завантажень:
108
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Машини для механізованого шпаклювання поверхонь. Механізми для очищення і шліфування поверхонь


Машини для механізованого шпаклювання поверхонь
Шпаклювання поверхні — це найтрудомісткіший процес малярних робіт. Для підвищення продуктивності і полегшення праці робітників застосовують шпаклювальні агрегати.
Шпаклювальний агрегат можна зібрати на місці робіт з компресорної установки, фарбонагнітального бачка спеціальної конструкції і фарборозпилювача СО-24А або СО-123А. Шпаклівка для механізованого нанесення повинна бути більш рідкою, ніж при роботі вручну (в'язкість 200 с за віскозиметром ВЗ-4), тому її розводять в'яжучим матеріалом, на якому вона була приготовлена. Для того щоб відносно густу шпаклівку можна було витиснути з бачка, його дно повинно мати сферичну або конусоподібну форму, і шпаклівка має виходити через штуцер у цьому самому дні. Тому застосовувати в шпаклювальних агрегатах звичайні фарбонагнітальні бачки не можна, їх потрібно відповідно переобладнати.
Більш ефективні у використанні фарбувально-шпаклювальні агрегати з поршневими або гвинтовими насосами: СО-150, СО-154, АНШ-1—4, «Універсал-2» тощо. Нині випускають шпаклювальні агрегати лише з гвинтовими насосами, оскільки вони продуктивніші і зручніші в роботі. Значно відрізняється від нього шпаклювальний агрегат СО-150, за допомогою якого можна наносити шпаклівки в'язкістю не менш як 7 см занурення стандартного конуса, а також фарбувати поверхні.
Шпаклювальний агрегат CO-150 (рис. 1) складається із завантажувального бункера, шнекового конвеєра, електродвигуна, клинопасової передачі з редуктором, гвинтового насоса, матеріального шланга, вудки і пульта керування.
Завантажувальний бункер 1 розміщений над шнековим конвеєром 6. У задній частині агрегату є пульт керування 2 і електропривод з електродвигуном 3, клинопасовою передачею 4 і редуктором 5. Всередині шнекового конвеєра є шнек 7. Гвинтовий насос 8 складається з корпусу, гвинта 9 і обойми 10. В передній частині насоса розміщений штуцер 12 для приєднання матеріального шланга. Агрегат спирається на ніжку і два колеса. У верхній частині бункера є дві ручки.
До початку роботи до агрегату підключають пересувну компресорну установку, від якої повітря по шлангу буде надходити у вудку під тиском 0,5—0,6 МПа, оскільки шпаклівка розпилюється лише пневматичним способом. Бункер заповнюють шпаклівкою і включають агрегат. Під час роботи електродвигун за допомогою клинопасової передачі і редуктора приводить в рух шнек конвеєра і гвинт насоса, з'єднаних між собою нерухомо. При обертанні гвинта суміш перекачується із зони всмоктування (з бункера) у зону нагнітання (в матеріальний шланг, вудку і форсунку). У форсунці суміш підхоплюється струменем стисненого повітря, що надходить від компресора, розпилюється і наноситься на поверхню. Тиск подачі суміші регулюють поворотом обтискного хомута обойми насоса.
Рис. 1 Шпаклювальний агрегат CO-150.
1 — завантажувальний бункер, 2 — пульт керування, 3 — електродвигун, 4 — клинопасова передача, 5 — редактор, 6 — корпус шнекового конвеєра, 7—шнек, 8—гвинтовий насос, 9 — гвинт 10 — обойма насоса, 11 — манометр, 12 — штуцер для приєднання матеріального шланга, 13 — кран вудки, 14 — кран регулювання повітря, 15 — вудка, 16 — форсунка
За допомогою шпаклювального агрегату CO-150 можна також наносити водні ґрунтувальні або фарбувальні суміші. При цьому стиснене повітря не застосовують, оскільки для розпилення сумішей досить тиску, який розвиває насос.
Технічна характеристика шпаклювального агрегату CO-150
Продуктивність, м3/год 0,36—0,72
Робочий тиск, МПа 2
Потужність електродвигуна, кВт 1,1 —1,5
Витрата стисненого повітря, м3/год 9
Місткість завантаження, л 60
Габаритні розміри, мм:
довжина 1500
ширина 560
висота 850
Маса, кг 116
Можливі несправності в роботі агрегату СО-150 подано в табл. .
Таблиця 1. Основні несправності в роботі шпаклювального агрегату СО-150 та способи їх усунення
Несправність | Причина несправності | Спосіб усунення
Суміш витікає у місцях з'єднання шлангів та інших рознімних з'єд-нань | Послабшали болти, що стягують хомути Пошкоджена проклад-ка у півмуфті | Підтягнути болти
Замінити прокладку
З'явився простір між прокладкою і торцем штуцера | Поставити додаткову прокладку
Суміш протікає крізь прокладки вала редук-тора |
Послабшали болти, що стискують прокладки Бракує мастила між манжетами | Підтягнути болти
Заповнити місце з'єд-нання мастилом
Пошкоджені манжети | Замінити манжети
Насос не розвиває по-трібного тиску | Послабшали болти, що стягують хомут | Підтягнути болти
Витерся або пошкодився гвинт | Замінити гвинт
Витерлась або пошко-дилась обойма | Замінити обойму
Заклинило гвинт в обоймі | У насос потрапили твер-ді частинки якогось матеріалу розміром більш як 3 мм | Зупинити агрегат і вклю-чити реверс двигуна; якщо це не допомогло, то прочистити насос
Суміш потрапила у пустотілий вал редук-тора | Пошкоджений захис-ний кожух | Замінити кожух
Сильно гріється кор-пус редуктора | Мало або зовсім немає масла в редукторі | Залити масло
Виходить повітря у місцях з'єднання шлан-гів | Послабшали болти, що стягують хомути | Підтягнути болти
Механізми для очищення і шліфування поверхонь
Очищати металеві поверхні від іржі та окалини, шліфувати прошпакльовані поверхні, а також знімати набіли з кам'яних фасадів можна механічним способом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Машини для механізованого шпаклювання поверхонь. Механізми для очищення і шліфування поверхонь

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок