Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Бензиномоторні пилки та гілкорізки

Бензиномоторні пилки та гілкорізки

Назва:
Бензиномоторні пилки та гілкорізки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,83 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Бензиномоторні пилки та гілкорізки


Пильний механізм приводиться в рух від бензинового двигуна через передавальний механізм (муфту зчеплення і редуктор). Двигун бензиномоторних пил двухтактний одне або двоциліндровий потужністю 3...7 кВт. З метою зниження маси пили застосовують двигуни внутрішнього згорання з частотою обертання колінчастого валу до 7500 хв-1 і підвищеним ступенем стиснення.
Циліндр двигуна виготовляється сталевою або з алюмінієвого сплаву і для кращого охолоджування на зовнішній його поверхні є ребра. Поршень з алюмінієвого сплаву несе на собі два-чотири поршневі чавунні кільця і за допомогою поршневого пальця і шатуна з'єднується з колінчастим валом. На одному кінці колінчастого валу на шпонці встановлений маховик із закріпленими на нім лопатями вентилятора і храповик або пусковий шків, а іншою його кінець сполучений з провідною частиною муфти зчеплення.
Картер двигуна виготовляється литим з легких сплавів і робиться герметичним, оскільки робоча суміш всмоктується в циліндр з картера через впускне вікно і відповідний канал, що сполучає його з картером. Газорозподіл проводиться поршнем двигуна через відповідне вікно в циліндрі і канали в корпусі картера.
Система живлення двигуна паливом включає бензобак, бензопровід і карбюратор. Карбюратори застосовуються беспоплавкового типу, вони забезпечують надійну роботу двигуна в різних його положеннях. У систему запалення двигуна входять магнето маховикового типу, дріт високої напруги, конденсатор і запальна свічка.
Система охолоджування двигуна повітря, примусова. Вентилятор через направляючий кожух обдуває зовнішню поверхню циліндра. Спеціальної системи мастила двотактний двигун бензиномоторних пил не має. Для мастила деталей двигуна, що труться, в бензин додається моторне масло в співвідношенні від 12 : 1 до 20 : 1. Мастило двигуна маслом в суміші з бензином хоч і приводить до збільшення зносу деталей, проте така система мастила двигуна дозволяє значно понизити його масу, що для переносних ланцюгових пил є основним.
Двигун запускається стартером, який може бути знімним або незнімним. Застосування муфти зчеплення між колінчастим валом і провідною зірочкою дозволяє включати і вимикати пильний механізм при працюючому двигуні у разі переходу з одного місця роботи на інше. Зазвичай застосовуються фрикційні муфти зчеплення, що включаються спеціальним важелем або автоматично за допомогою відцентрової муфти.
Бензиномоторні пили виготовляють з редуктором і без нього, в останньому випадку провідна зірочка пильного механізму закріплюється на кінці колінчастого валу двигуна або на відомій частині муфти включення. У двигуні з частотою обертання колінчастого валу понад 3000 хв-1 застосовують одноступінчатий циліндровий або конічний редуктор. У останньому випадку можна повертати пильний механізм на 90° і більш без зміни положення двигуна, завдяки чому створюються однакові умови для роботи мотористові як на розкряжуванні, так і на валянні лісу.
В даний час знаходять застосування наступні бензиномоторні пили: МП-5 «Урал-2», «Тайга-214», М-228, «Крона-202», «Дружба-4М» і ін.
Бензиномоторна ланцюгова пила МП-5 «Урал-2». Ця пила (рис. 1) складається з наступних основних вузлів: двигуна, муфти зчеплення, редуктора, пильного механізму, рами з рукоятками і знімного стартера.
Двигун внутрішнього згорання, одноциліндровий, двухтактний, карбюраторний. Двигун складається з циліндра, картера, кривошипно-шатунного механізму, механізму газорозподілу і має системи живлення, запалення, мастила і охолоджування. Циліндр двигуна литий з алюмінієвого сплаву і виконаний спільно з головкою. Зовні він має ребра для охолоджування. Робоча поверхня циліндра покрита хромом завтовшки в 0,1 мм з метою підвищення зносостійкості. Поршень відлив з алюмінієвого сплаву і забезпечений двома кільцями.
Картер двигуна роз'ємний литий і герметичний, на нім кріпляться основні вузли двигуна. Він служить камерою для робочої суміші і спільно з поршнем виконує роль продувочного насоса. Кривошипно-шатунний механізм складається з поршня, шатуна, поршневого пальця, колінчастого валу і маховика.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Бензиномоторні пилки та гілкорізки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок