Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Розробка активної акустичної системи до персонального комп’ютера

Загрузка...

Розробка активної акустичної системи до персонального комп’ютера

Назва:
Розробка активної акустичної системи до персонального комп’ютера
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,47 KB
Завантажень:
400
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему:
Розробка активної акустичної системи до персонального комп’ютера
 


Вступ,
обґрунтування вибору теми дипломного проекту
Зараз ми живемо в епоху швидкого розвитку радіотехніки. Вона настільки міцно ввійшла в життя і побут сучасної людини, що уявити її без неї – неможливо.
Насиченість сучасного побуту різним радіоелектронним пристроями щоденно зростає. Майже всі галузі харчової, машинобудівної та інших промисловостей, медицини і військова галузь, та інші сфери суспільного життя не можуть обійтися без допомоги електроніки. Все з більшим її розвитком приходить автоматизація та комп’ютеризація майже в усіх сферах народного господарства.
Електроніка є однією з найсучасніших областей науки і техніки. Доступність, наочність, практична користь результатів, можливість проявити свої творчі здібності.
Все це притягує до розробки і виготовлення різних електронних пристроїв велику кількість людей. За декілька десятиліть свого розвитку радіолюбительська практика пройшла шлях від виготовлення найпростіших детекторних радіоприймачів до виготовлення сучасних електронних систем.
Ще на початку 20-х років була побудована сама потужна в світі радіостанція, освоєно виробництво генераторних і приймально-підсилювальних ламп. Закладені основи теорії напівпровідникових приладів, розроблені багаточисельні схеми, методи їх розрахунку і методи радіовимірювань. Післявоєнні роки стали періодом бурного розвитку радіоелектроніки, яка стала одним з головних напрямків технічного прогресу.
Освоюючи нові області використання радіо, магнітофонів і т.д. радіоспеціалісти і вчені продовжують безперервно поглиблювати теорію і вдосконалювати практичні застосування радіотехніки, вони створили так звані оптичні передавачі, оптичні генератори – лазери. Завдяки яким з’явився супутниковий зв’язок, супутникові трансляції. Це пов’язано з проблемами освоєння космосу і розвитку радіоастрології.
В наш час досить велика увага приділяється якості звуку і наближення його відтворення до більш природнього. Цього добиваються різними способами: ведеться стереофонізація, можливість відтворення кожного з каналів окремим підсилювачем потужності та акустичною системою.
Однак, відтворення будь-яких музичних програм до потрібного нам рівня здійснюється за допомогою певних підсилювачів низької частоти та акустичних систем.
Темою мого дипломного проекту я обрав активну акустичну систему до персонального комп’ютера тому, що, я вважаю, саме завдяки комп’ютерам можна добитися найбільш чистого і якісного відтворення звуку. На мою думку тільки за допомогою лазерної технології звук можна відтворити найбільш якісно і чисто, без побічних шумів і хрипів.
1. Теоретична частина.
1.1 Коротка характеристика існуючих типів акустичних систем.
Акустична система будя-якого типу характеризується показниками, які забезпечують ефективну і якісну її роботу.
Найважливішими з усіх показників є: номінальна потужність при відповідному їй коефіцієнт гармонік, чутливість, діапазон відтворювання частот, нерівномірність амплітудно-частотної характеристики в певному діапазоні, паспортна потужність, форма характеристики направленості.
Акустичні системи поділяються на активні і пасивні.
В свою чергу пасивні акустичні системи поділяються на:
Закриті акустичні системи – одна з найбільш використовуваних конструкцій високоякісних акустичних систем в теперішній час.
Акустичні системи з фазоінвертором. Вони відрізняються від закритих акустичних систем тим, що в корпусі акустичної системи з фазоінвертором є отвір з тунелем (трубою) круглого чи прямокутного перерізу.
Акустичні системи з пасивним випромінювачем – один з різновидів фазоінверсних систем.
Лабіринтна акустична система. Вона представляє собою зігнуту трубу, через яку коливання задньої сторони колонки динаміка поступають в навколишнє середовище, де з’єднуються з коливаннями передньої сторони і цим отримується покращена віддача на низькій частоті.
Активні акустичні системи складаються з головки динамічної, підсилювача низької частота, інколи тембр блок і корпус.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Розробка активної акустичної системи до персонального комп’ютера

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок