Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Історія Skoda

Загрузка...

Історія Skoda

Назва:
Історія Skoda
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,32 KB
Завантажень:
359
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Історія Skoda


Автомобіль - прекрасний продукт, результат праці і досвіду людей багатьох професій. Для його виробництва потрібні величезні спільні зусилля і напружена робота інженерів, конструкторів, техніків, художників і робочих.
Skoda випускає автомобілі протягом багатьох років. Розповідати її історію - все одно, що розповідати історію світового автомобілебудування. Небагато компаній (всього 4 в світі) можуть похвалитися 100-річним досвідом і знаннями в проектуванні і виробництві автомобілів.
Все почалося в 1895 р., коли два молодих людини об'єднали зусилля по виробництву велосипедів і мотоциклів в сімейне підприємство, назване Laurin & Klement. До 1905 р. був випущений перший автомобіль фірми. Вже на ранньому етапі виробництво автомобілів Шкода стало дуже успішним. У 1925 р., відразу після злиття з фірмою Skoda Pilsen, змінився рівень якості. Почалося виробництво нових чудових автомобілів. Автомобілі компанії били рекорди на міжнародних змаганнях.
Бурхливий розвиток сповільнився лише після Другої Світової війни, за якою послідував період соціалізму, проте керівництво фірми змогло залишатися в курсі технічних новинок Заходу. У 1991 р. підприємство Skoda Auto відновило традиції минулого і знов вийшло на світовий ринок під крилом концерну Volkswagen.
Роки безперервного розвитку технічної бази дозволили випустити унікальні автомобілі, здатні відповідати високим естетичним і технічним вимогам.
Сімейне підприємство Laurin & Klement
Історія фірми починається з кінця 1895 року. Механік Vaclav Laurin і бухгалтер Vaclav Klement, обидва зосереджені мотоциклісти, почали випускати велосипеди власної конструкції, назвавши їх патріотичний - Славія.
Їх справи йшли благополучно. До 1899 р. фірма Laurin & Klement Co. почала виробництво мотоциклів. Гонщики отримали перші перемоги в міжнародних змаганнях.
На рубежі століть компанія зробила ще один важливий крок, - був узятий курс на виробництво автомобілів.
Перший автомобіль 1905 року
Кожен автомобіль - це витвір мистецтва.
Викликає в кожному робочому прилив гордості
Вже найперший автомобіль, Voiturette A, мав комерційний успіх, тим самим ставши символом історії чеського автомобілебудування. Завдяки своїм ноу-хау і досвіду компанія дуже скоро зайняла стабільне положення на світових ринках, що розвивалися. Laurin & Klement сприяло затвердженню позицій Богемського королівства як найбільш промислово розвиненого регіону Австро-угорської монархії.
1907г. - акціонерне суспільство Laurin & Klement
В ході розвитку фірмі стало тісне в рамках сімейного підприємства. Прийшов час перейти на новий рівень. У 1907 р. засновники перетворили L & K в акціонерне суспільство. Прогрес привів до створення нової моделі - Faeton. Після 1914 р. компанія брала участь у виробництві військової продукції.
Злиття з Skoda Pilsen в 1925 р.
Епоха автомобілів для вимогливих клієнтів
що гордяться красою і комфортом.
Для зміцнення і збереження своїх позицій, а також модернізації виробництва, L & K шукали сильного партнера.
У 1925 р. L & K увійшла до складу найбільшого промислового підприємством регіону, Skoda Pilsen. На цьому закінчилася історія мазкі Laurin & Klement і з'явилася нова компанія - Skoda. Результат - конвейєрне виробництво елегантних автомобілів, що оснащених безліччю прекрасних елементів і вигравали міжнародні змагання.
Велика Депресія уповільнила розвиток Skoda, але не зупинила його. З'явилася ще одна вдала модель - Popular.
Період окупації
Навіть у ці важкі часи традиції минулого брали гору!
У важкі роки Другої Світової війни Skoda стала частиною економічної системи Третього Рейху. Її виробнича програма була змінена для виготовлення військової продукції.
Не дивлячись на безліч проблем, фірма змогла випустити ще одну вишукану модель - Skoda Superb.
Соціалізм і планова економіка
Із закінченням війни відбулися зміни. Робота всієї промисловості планувалася централізований. Обмін інформації із західними партнерами, що розвиваються, були припинені. Перейменована в національне підприємство, AZNP Skoda, фірма стала монополістом на ринку приватних автомобілів Чехословакії.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Історія Skoda

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок