Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Загальна будова бульдозерів та автогрейдерів. Розрахунок відвалу бульдозера

Загальна будова бульдозерів та автогрейдерів. Розрахунок відвалу бульдозера

Назва:
Загальна будова бульдозерів та автогрейдерів. Розрахунок відвалу бульдозера
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,27 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Загальна будова бульдозерів та автогрейдерів. Розрахунок відвалу бульдозера


Грейдери - машини, які призначені для виконання робіт, пов'язаних з різанням, переміщенням і розрівнюванням грунту, гравієвих і щебеневих матеріалів.
Основним робочим устаткуванням грейдера є відвал з ножем, підвішений до основної рами. Бувають причіпні, напівпричіпні і автогрейдери.
Автогрейдери - самохідні машини, випускалися трьох типів: легкі, середні і важкі. Кожному типу відповідає певна потужність двигуна для приводу автогрейдера, розмір відвала з ножем і вага самої машини.
Найперший автогрейдер виробництва колишнього Радянського Союзу був В-1, розроблений Естонським інженером Арнольдом Волбергом на базі агрегатів автомобіля ГАЗ-АА і що випускався на Пайдеському заводі дорожніх машин з 1947 року.
Грейдер ДЗ-98А застосовується в дорожньому будівництві для планування і профілізації поверхні грунту, переміщення грунту і дорожно-будівельних матеріалів, для будівництва, ремонту і змісту грунтових доріг.
Грейдери ДЗ-98А застосовуються також для очищення дорогий від снігу і льоду.
Робочим органом грейдера ДЗ-98А служить поворотний криволінійний відвал.
Бульдозери випускаються Челябінським тракторним заводом на базі трактора Т-170 (Т-130), розробленого на початку 60-х років. Трактор Т-130 відноситься до типу могутніх гусеничних тракторів загального призначення і призначений головним чином для виконання важких і трудомістких робіт в агрегаті з навісним і причіпним устаткуванням, а також може бути успішно використаний в агрегаті з такими механізмами, як підйомний кран, навантажувач, корчувач, і багатьма іншими видами додаткового устаткування. Трактор Т-170 є подальшою модифікацією моделі Т-130. Бульдозер ДЗ-110 відноситься до тягового класу 10. Застосовується для землерийно-планувальних робіт в дорожньому, промисловому, цивільному, гідротехнічному будівництві на грунтах 1-3 категорії.
Існуючі модифікації: трактори Т-130Б, Т-171, Т-170Б (болотяний варіант), бульдозери ДЗ-28, ДЗ-110А.
д - кут різання (д=40°-75°);
Ш - кут перекодування (ш=30°-80°);
ео - кут нахилу (ео=70°-90°);
вк - кут встановлення козирка;
R - радіус кривизни, (приймаємо R=0,85Hо);
Hо - висота відвалу;
H'о - висота відвалу з козирком;
Lо – довжина відвалу;
б' – кут повороту відвалу в плані б'=28°
в – кут перекосу: від 0 є до ±6-12є.
Висота відвалу Hо визначається тяговим зусиллям бульдозера і ґрунтовими умовами:
для неповоротних:
, мм;
де ТТ – тягове зусилля тягача з бульдозерним обладнанням.
, кг,
де Gб – робоча вага бульдозера, кг;
цзч – коефіцієнт зчеплення, (для гусеничних ц=0,9).
Висота козирка:
, мм.
Повна висота відвалу:
, мм.
, кг;
, мм;
, мм;
, мм.


Список літератури:
Канарчук В.Є., Лудченко О.А., Чигиринець А.Д. Основи технічного обслуговування і ремонту автомобілів: Підручник. - К.: Вища шк., 1994. - (У 3-х кн.): Кн. 1: Теоретичні основи: Технологія. - 342 с; Кн. 2: Організація, планування і управління. - 383 с; Кн. 3: Ремонт автотранспортних засобів. - 599 с.
Положення про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту. - К.: Мінтранс України, 1998. -16 с.
Форнальчик Є.Ю., Оліскевнч М.С., Мастикаш ОЛ., Пельо Р.А. Технічна експлуатація та надійність автомобілів: Навчальний посібник. - Львів: Афіша, 2004.-492 с.
Положение о техническом обслуживании и ремонте лесозаготовительного оборудования. - М.: ЦНИИМЗ, 1979. - 237 с.
Адамовський М. Г., Борис М. М. Експлуатація і ремонт лісозаготівельного устаткування: Методичні вказівки, робоча програма і контрольні завдання для студентів лісомеханічного і заочного факультетів. Львів: НЛТУУ, 2005. - 30 с.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Реферат на тему: Загальна будова бульдозерів та автогрейдерів. Розрахунок відвалу бульдозера

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок