Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Нафтогазове родовище Танява

Нафтогазове родовище Танява

Назва:
Нафтогазове родовище Танява
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,48 KB
Завантажень:
501
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Нафтогазове родовище Танява


1. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО РОДОВИЩЕ
Нафтогазове родовище Танява в адміністративному відношенні розташоване на території Долинського району Івано-Франківської області між Стинавським на північний захід і Долинським на пів-денний схід нафтовими родовищами. Основними населеними пунктами в районі родовища є м.Долина, Болехів, Стрий і с.Танява, Тисов, Сукель, Гоюів. Добре розвинута юдяхово-транспортна система забез-печує зв'язок між населеними пунктами о любій порі року, заліз-нична станція Болехів знаходиться в 15 км від родовища. Район щільно заселен%й,переважна більшість населення зайнята в нафтовидо-бувній, деревообробній промисловості і сільському господарстві. Паливно-енергетична галузь представлена Долинським нафтогазовидо-бувним управлінням, управлінням бурових робіт,ГБЗ, а також струк-турними підрозділами ДП "ІІрикарпаттрансгаз" АТ "Укргазпром". В орографічному відношенні район родовища відносяться до перегір'я Карпат, яке переходить на північному сході в рівнину. Зона перед-гір'я характеризується наявністю добре розвинутої річкової і ба-лочної систем з коливанням рельєфу в межах абсолютних відміток від +360 мдо +460 м. Гідрографічна сітка виконана р.Стрий і Су-кель з притоками Бережниця, Жижава і орієнтована з нізденного заходу на північний схід вхрест простягання передгір'я. За режи-мом річки відносяться до гірських, рівень їх коливається в залеж-ності від атмосферних опадів. Грунтові води акумулюються в алюві-альних відкладах річкових терас в забезпечуатьл потреби населе-них пунктів і промислових об'єктів. Річна кількість опадів стано-вить 600-900 м з максЙмукГу літній період /300-500 мм/+ Клімат району помірно-континентальний з підвищеною вологістю. Середньо-річна температура коливається в межах +5,1 - +7,2°С. На північному заході район розташування родовища наближається до ^орюинської курортно-санаторної зони Стрийського району Львівської області.
2. ГЕОЛОГО-ФІЗИЧВА ХАРАКТЕРИСТИКА РОДОВИЩА 2.1. Характеристика геологічної будови
ь геологічній будові Танявського родовища приймають участь відклади крейдового, палеогенового і неогенового віку Оровської і Берегової Скиби насунутого комплексу Скибової зони Карпат і гли-бинних складок першого структурного ярусу Ьориславсько-Покутської зони Нередкарпатського прогину.
Крейдова система представлена відкладами Стрийської світи, що являють собою пізано-глинистий фліш, складений чергуванням пісковиків, алевролітівл аргілітів з прошарками вапняків та мерте-лів. Максимальна відкрита товщина відкладів становить 1450 м.
Палеогенова система за уніфікованою схемою УкрЦДІП розчле-новується на п'ять світ - ямненську /палеоцен/, манявську, вигод-ську, бистрицьку /еоцен/ і менілітову/олігоцен/. Ямненська світа складена товщею ямненських пісковиків і у нижній частині розрізу строкатокольоровим /яремчанським/ горизонтом. Товщина відкладів ^ світи досягає 100 м. Манявська світа представлена аргілітами з прошарками алевролітів, пісковиків і вапняків, для світи характер-на значна зміна літологічного складу - випадіння або поява в роз-різі товстошарових пісковиків. Загальна товщина відкладів складає 200 м. Вигодська світа об'єднує товщу мааявймх ' товстошарових піс-ковиків, розділених прошарками алевролітів та аргілітів. Товщина відкладів світи 100-200 м. Бистрицька світа складена аргілітами з прошарками алевролітів і пісковиків. Нижня частина світи виділяефь-ся у піщано-глинисту попельську фацію, решта розрізу, виконаного рит\;мичним чергуванням малопотужних прошарків аргілітів і алевро-літів - у бистрйцьку фацію. Між бистрицькою і менілітовою світами залягай* майорський горизонт, складений перешаруванням вапняків, доломітів, мергелів з аргілітами. Товщина бистрицької світи колива-ється в межах 75-235 м. {^енілітова світа поділяється на нижньс, се-редньо і верхньоменілітову підсвіти* В підошві нижньоменілітової підсвіти простежуєткЗроговйковий горизонт- кремні, розділені про-и рками сланців. Вище по розрізу залягає товща аргілітів з прошар-ками пісковиків і алевролітів, при появі масивних пісковиків тов-ща виділяється в горизонт клівських пісковиків.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Нафтогазове родовище Танява

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок