Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Кривошипно-шатунний механізм, зварювальні пости та їх обладнання

Загрузка...

Кривошипно-шатунний механізм, зварювальні пости та їх обладнання

Назва:
Кривошипно-шатунний механізм, зварювальні пости та їх обладнання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,03 KB
Завантажень:
496
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Письмова екзаменаційна робота
“Кривошипно-шатунний механізм, зварювальні пости та їх обладнання”


Зміст.
1 механізми ведучих мостів.............................................................з
технічне обслуговування трансмісії..........................................8
технічне обслуговування зчеплення...............................................................8
технічне обслуговування коробки передач..................................................11
технічне обслуговування карданної передачі..............................................12
технічне обслуговування заднього моста.....................................................12
2 зварювання низьколегованих сталей..................................14
особливості зварювання низьколегованих сталей......................................14
технологія зварювання низьколегованої сталі.............................................16


1 МЕХАНІЗМИ ВЕДУЧИХ МОСТІВ.
Мости автомобіля виконують функції осей, на які встановлюються колеса. Залежно від схеми трансмісії мости можуть бути: * ведучими; * веденими; * керованими; * підтримувальними. На автомобілях найчастіше встановлюють два або три мости. Якщо автомобіль має два мости, то за ведучий, як звичайно, править задній міст, рідше передній. У двовісних автомобілів підвищеної прохідності ведучі обидва мости. Якщо на автомобілі три мости, ведучими є два задніх мости або всі три. Найпростішу конструкцію має задній ведучий міст автомобілів із колісною формулою 4x2.
Ведучий міст, як правило, об'єднує в одному агрегаті такі механізми: * головну передачу; * диференціал; * півосі. Зазначені механізми конструктивно розміщуються в спільному картері ведучого моста й призначені для передавання крутного моменту на колеса. Механізми моста збільшують передаваний момент і розподіляють його на колеса відповідно до умов контакту кожного колеса з доро-гою. Під час передавання крутного моменту картер моста навантажується реактивним моментом, який намагається повернути його проти напряму обертання коліс. Від такого повороту міст утримується підвіскою або її напрямними елементами. Підвіска передає на картер моста також вертикальні, горизонтальні й бокові зусилля, що виникають під час руху автомобіля.
Механізми переднього ведучого моста відрізняються від механізмів заднього ведучого моста складнішим приводом до коліс. На вантажних автомобілях півосі до кожного колеса роблять розрізними й з'єднують одним карданним шарніром однакових кутових швидкостей. На передньоприводних легкових автомобілях піввісь з'єднується з колесом і диференціалом двома кульковими шарнірами однакових кутових швидкостей. На автомобілях підвищеної прохідності для збільшення тягового зусилля в приводі до ведучого й керованого коліс іноді роблять колісну передачу планетарного типу. Головну передачу й диференціал у передньому й задньому ведучих мостах виконують однаковими.
Головна передача слугує для збільшення крутного моменту та зміни його напряму під прямим кутом до поздовжньої осі автомобіля й виконується з конічних шестерень. Залежно від кількості шестерень головні передачі поділяють на: * одинарні конічні, що складаються з однієї пари шестерень і, в свою чергу, поділяються на прості й гіпоїдні; * подвійні, які складаються з пари конічних і пари циліндричних шестерень.
Одинарні конічні прості передачі застосовують переважно на легкових автомобілях і вантажних автомобілях малої й середньої вантажопідйомності. В цих передачах ведучу конічну шестірню з'єднано з карданною передачею, а ведену — з коробкою диференціала й через механізм диференціала з півосями.
У більшості автомобілів одинарні конічні передачі мають зубчасті колеса з гіпоїдним зачепленням. Гіпоїдні передачі порівняно з простими мають низку переваг: у них є вісь ведучого колеса, розташована нижче від осі веденого, що дає змогу опустити нижче карданну передачу, а отже, знизити підлогу кузова легкового автомобіля. Внаслідок цього опускається центр ваги й підвищується стійкість автомобіля. Крім того, гіпоїдна передача має потовщену форму основи зубів шестерень, що істотно підвищує їхню навантажувальну здатність і стійкість проти спрацювання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Кривошипно-шатунний механізм, зварювальні пости та їх обладнання

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок