Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Шумоїзоляція

Шумоїзоляція

Назва:
Шумоїзоляція
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,65 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Шумоїзоляція


Приємно вести машину у відносній тиші. На жаль більшість Російських автомобілів не можуть похвастати цим. У зв'язку з чим, є сенс витратитися на пристрій шумоїзоляції у вашій машині. Це порівняно недорога процедура, як при проведенні робіт самостійно, так і при проведенні робіт в автосервісі.
Шумоїзоляцію слід проводити комплексно, в наступних місцях: - підкапотний простір - салон автомобіля - багажник автомобіля
Ізоляція підкапотного простору. 1. Ізолюємо сам капот (доцільніше ізолювати його цілісним листом ізоляції) Для цієї роботи краще всього підходить ізолюючий матеріал з фольгированной стороною толшиной 5 мм., його слід приклеїти до капота, і закріпити за допомогою невеликих саморезов до ребер жорсткості капота ( у кутках, по центру і в серединах сторін). 2. Ізолюємо щиток, що відокремлює руховий відсік від салону автомобіля Для цього так само підходить ізолюючий матеріал з фольгированной стороною толшиной 10 мм. Для цього необхідно зняти всі елементи ( Вакуумний підсилювач гальм, головний циліндр зчеплення, тяга педалі газу, і т.д.), прикріплені до цього щитка. Після чого вимити його за допомогою розчинника і приклеїти цілісний лист шумоїзоляциі. Відмічу, що лист необхідно розмічати і вирізувати таким чином, що б нижня частина його заходила на днищі автомобіля як мінімум на 15-20 див., а бічні частини заходили на бризковики на 10 див. Лист шумоїзоляциі необхідно приклеїти гумовим клеєм, після чого провести монтаж всіх знятих елементів. У шумоїзоляциі не повинно бути відкритих дірок і щілин!
Ізоляція салону автомобіля. 1. Ізолюємо двері. Для цього розбираємо оббивку всіх дверей. Нижня порожнина дверей заливається густим антикорозійним матеріалом, що дозволяє значно понизити бринькання дверей. При необхідності (якщо відсутнє заводське проклеювання) проклеюємо внутрішню частину дверей ізолюючим матеріалом ( для цих цілей підходить невеликий шматок герлена) приблизно 20*20 див. проклеюємо з внутрішньої частини оббивку дверей (тонкий лист паролона 2-5 мм.). Збираємо двері. 2. Ізолюємо підлогу. Для цього розбираємо салон автомобіля (знімаємо сидіння, килимове покриття). Покриваємо днище антикорозійним розчином. Прокладаємо шумоїзоляционний матеріал (тут краще всього підходить повсть, або мішковина). Під заднім сидінням, і консоллю
додатково прокладаємо лист паролона, це забезпечить ізоляцію шуму від коробки передач, випускної системи і карданного валу. Збираємо салон автомобіля. 3. Ізолюємо торпеду. Для цього необхідно її розібрати. Місця міжторпедних стиків проклеюються стрічкою ущільнювача (щось подібне до тієї, що використовується при утепленні вікон). Прокладаємо під торпедою лист паролона. Збираємо торпеду, тільки слід врахувати, що всі саморезы необхідно садити або на герметик або на гумові прокладки, це одночасно надійніше стягне торпеду і забезпечить захист від розбовтування. Також доцільно проклеїти і інші пластикові елементи декоративної обробки салону. 4. Ізолюємо стелю. Для цього необхідно розібрати оббивку стелі. Демонтувати заводську шумоїзоляцию. Приклеїти листи герлена ( погано, що він не поступає в продаж широкими листами) Герлен повинен бути щільно приклеєний відвисання недопустимі. До приклеєного герлену прикріплюємо лист тонкого паролона. Збираємо оббивку стелі. 5. Ізолюємо задню полицю. Для цього знімаємо оббивку полиці. Прокладаємо паролоном. Вмонтовуємо полицю на місце.
Ізоляція багажника автомобіля. Ця операція проводиться головним чином, для ізоляції звуку від задньої підвіски і глушника. Для цієї операції розбирається все оббивка багажника. Дно багажного відсіку проклеюється герленом ( заздалегідь миється). Після чого прокладається товстим паролоном (20-50 мм. Залежно від марки машини). Крила зсередини проклеюються герленом або теплоізоляцією, важливо: вона не повинна вбирати вологу! До задньої стінки багажника рекомендується так само приклеїти паролон. Кришка багажника проклієваєтся 10 мм. Шаром паролона ( у випадках відсутності оббивки рекомендуємо проклеїти герленом, і на нього повсть темного кольору).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Шумоїзоляція

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок