Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Холодильники і морозильні камери.

Холодильники і морозильні камери.

Назва:
Холодильники і морозильні камери.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,01 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
РЕФЕРАТ
на тему:
Холодильники і морозильні камери.


Холодильники і морозильні камери.
Принцип роботи холодильника заснований на тому, що речі поглинають тепло при переході з рідкого стану в газоподібний і виділяють його при повторному переході.
В холодильниках речі називаються холодом яке проходить в рідкому стані через випарування, яке являє собою трубчастий зливок, який знаходиться в середнику морозильної камери. На виході випаровування тиск рідини швидко зменшився і вона випаровується поглинає тепло і охолоджує камеру. Після того газ попадає в конденсатор і внутрішній стороні холодильника. Тут газ конденсується в рідину і виділяє тепло і поступає назад і випаровується. Таким образом, холодильник – це тепловий насос, який перекачує тепло із внутрішньої частини холодильника на поверхні.
В простих домашніх холодильниках для забезпечення циркуляції холоду використовується компресор працюючий від електромотора. До початку 1990-х років в якості холоду використовують речі, які називають фреонами.
Однаково було установлено що з’єднання розрушує озоновий шар атмосфери, через це і замінили другими небезпечними оточуючих серед газів.
Випромінювання виявляється самою холодною частиною холодильника. Часто він розміщений в відділі використаний для получення льоду, або зберігання заморожених продуктів. Температура в холодильнику завжди повинна бути від 0оС і 5оС. Більша висока температура сприяє лісту бактерій і морських продуктів. Сучасні холодильники спостерігають за свою температурою і вибирають найбільший економічний режим для її підтримки.
Це дуже важливо оскільки холодильники споживають значну кількість електроенергії.
Морозильні камери використовують для довгого зберігання заморожених продуктів. Їх робоча температура становить 18оС. Вони також повинні забезпечувати швидке замороження свіжих продуктів для зберігання їхніх смаків і споживання продуктів. Це достигається установою більше низької температури, тим простіша температура зберігається.
Багато людей мають не багато зроблених, ніякі із яких підтримують температуру – 35оС.
Задня стіна холодильника зліва і схема роботи компресора (крайня зліва). Компресор працює від електромотора, забезпечує рух холоду по контуру. Жидкість поступає в труби морозильного відділення де розширяється і переходить в газоподібне становище. В результаті проходить споживання тепла і охолодження камери. Утворений газ зжимається в перехід в жидкість конденсатора. Сучасний холодильник (внизу) з пристроєм для приготування льоду і автоматом для охолоджених напитків.


У вигляді батона щуку фарширують тоді, коли риба надходить на підприємство потрощеною. Тушку риби промивають, обсушують, пластують і знімають шкіру. З м’якоті готують начинку.
На змочену марлю кладуть шкіру з одного філе, на неї по всій довжині начинку, яку накривають з верху шкірою з другого філе. Використовують для пропускання.
Обробку судака для фарширування цілим розпочинають з вирізування спинного плавника, решту плавників відрізають ножицями, потім обережно обчищають луску, щоб не пошкодити шкіру. З голови виймають. Рибу промивають обсушують і виділяють хребет. Для цього глибоко прорізують м’якоть в здовж хребтової кістки з обох боків, надламують її з голови і хвоста і відокремлюють від м’якоті і реберних кісток. Ножицями вирізують кістки плавників.
З м’якоті видаляють кістки і готують начинку (як для фарширування щуки). Підготовка судака наповнюють начинок через спинний отвір, так, щоб риба не втратила своєї форми, рибу загортають в марлю перев’язують і пропускають.
Коропа для фарширування цілим обробляють так само, як і судака, але спочатку наповнюють начинкою отвір заливають. Фаршировану рибу панірують у борошні, смажать.
Обробка риби для фарширування.
Для фарширування судака, щуку, коропа. Рибу фарширують цілою, у вигляді батона і шматочками-кругляками. Для фарширування рекомендується охолоджена риба, а щука – жива, оскільки в мороженої риби шкіра розривається.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Холодильники і морозильні камери.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок