Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Нітрос - перший крок до тюнінгу вашого двигуна

Нітрос - перший крок до тюнінгу вашого двигуна

Назва:
Нітрос - перший крок до тюнінгу вашого двигуна
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,93 KB
Завантажень:
156
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Нітрос - перший крок до тюнінгу вашого двигуна


На сьогоднішній день використання систем закису азоту для моментального збільшення потужності двигуна - єдина можливість для більшості гонщиків. Причому йдеться не тільки про вузькоспеціалізовані гоночні машини. N20 можна розглядати як варіант для більшості користувачів, хто хоче отримати велику віддачу від свого мотора, використовуваного в повсякденних поїздках.
На сьогоднішній день, компанії, систем підвищення потужності, що спеціалізуються у виробництві, на основі N20, пропонують значний список устаткування високої якості. Ці системи достатньо прості і надійні в установці і експлуатації.
Перш ніж Ви задумаєтеся ЯК оттюнінговать свій двигун, ви повинні розуміти, що в результаті двигун вашого автомобіля/мотоцикла видаватиме всю свою потенційну потужність. Ви повинні відповісти собі на два питання: як часто і наскільки довго ви примушуватимете свій двигун працювати на межі; яка система підвищення потужності найбільш прийнятна для вас в зручності і управлінні.
Якщо ви підходите до питання з точки зору "долар за кінську силу", ви прийдете до рішення, що система закису азоту дає максимальну віддачу за кожен долар ваших вкладень при мінімальній зміні двигуна.
Двадцятирічний світовий досвід використання N20 довів можливість надбавки потужності від 10 до 200 кінських сил для серійних автомобілів, без кардинальної переробки двигуна. З ретельно вибраною, правильно настроєною системою, ви будете упевнені в збільшенні потужності при збереженні надійності, що можна порівняти тільки із збільшенням об'єму вашого двигуна.
Як підвищити потужність?
Двигун функціонує спалюючи паливо, яке у момент спалаху в камері згорання створює надмірний тиск, штовхаючи поршні вниз. Хочете добитися більшої потужності - спалюйте більшу кількість палива. При цьому вивільнятиметься більш кількість енергії, а, відповідно, з великим зусиллям штовхати поршні вниз.
Звучить досить просто. Але це не настільки просто зробити. Є різні чинники, що впливають на збільшення потужності двигуна. Ми розглянемо три найосновніших:
1. Будь-яке паливо вимагає для горіння кисень. Якщо ви хочете спалити більшу кількість палива, ви повинні також включити до складу суміші більшу кількість кисню. Фактично всі схеми збільшення потужності двигуна працюють на основі збільшення потоку палива і кисню. Розподілвали, клапани і карбюратори більшого діаметру, впускні і випускні канали, їх розташування і якість обробки поверхні, нагнітачі і турбокомпресори, закис азоту - яскраві приклади тюнінга двигуна що дозволяє більшій кількості кисню спалювати більшу кількість палива, що і дає вам збільшення в потужності. Системи уприскування закису азоту, ймовірно, найбільш ефективний спосіб збільшити потік кисню, а відповідно і палива в двигун. Це основна причина, по якій N20 системи дають таке велике збільшення потужності в порівнянні з іншими способами.
2. Інший основний чинник підвищення коефіцієнта потужності - розпилювання палива. Бензин (як і інші використовувані в гонках палива) не горітиме в рідкому поляганні в замкнутому просторі камери згорання. Паливо повинне бути перетворене на "пару" (суміш палива з повітрям) для якнайкращого згорання. Це досягається термомеханічним способом в карбюраторах, або прямим інжекторним уприскуванням. Температура двигуна і механічне розпилювання - ключі до прискорення випаровування. Оброблене термомеханічним способом, распиленноє паливо перетворюється на крихітні крапельки, які швидко випаровуються в камері згорання до моменту повного стиснення. Розмір паливних крапель дуже важливий. Паливо, що подається в камеру згорання повинно складатися з крапельок, розміром в десятки разів менше звичайної краплі бензину.
3. Третій чинник підвищення потужності, який ми розглянемо - повітря (якість змішай). Спробуйте бігати на вершине 10,000 метрів в горах. Ви дуже швидко задихнетеся, виб'єтеся з сил із-за браку кисню. Чому? Тому що повітря більш розряджене, менш насичене киснем, його тиск менший, ніж на рівні моря.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Нітрос - перший крок до тюнінгу вашого двигуна

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок