Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Cadillac STS 4.6 AWD

Cadillac STS 4.6 AWD

Назва:
Cadillac STS 4.6 AWD
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,23 KB
Завантажень:
110
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Cadillac STS 4.6 AWD


Cadillac - такий же американський ноумен, як Coca-Cola, Mickey Mouse і Silicon Valley. Їх популярність за межами Північноамериканських Сполучених Штатів викликає, на перший погляд, подив. На прикладі Cadillac STS 4.6 AWD Ми з'ясували, чим американська мрія близька російській.
...Уау, бейбі!
Йе, травень блек кадилак
Уїв бін меррід фори е уайл
Ши уоз ситінг ін зет кари
Кіс хі куд шуа драйв...
Такі слова достатньо давно склав в пісню Сем «Лайтнін» Хопкинс, техаський негр з розквашеними фіолетовими губами і гітарою напереваги. Твір називався «Блюз великого чорного «Кадилака». У нім весь смуток північноамериканських трансконтинентальних поїздок через запорошені бензоколонки, красу міжстатевих відносин на задньому дивані і багато расових упереджень періоду сегрегації. У одному місці там так і співається: «С мною чорний мужик з білими очима і білими зубами».
Cadillac для американця, напевно, один з ізводів його національної мрії і самостійної гордості, символ преуспеянія і власне амеріканськості.
Для чорного американця - ще і зайвий спосіб самоствердження в цьому суворому англосакському світі, пересуватися по якому можна тільки на Escalade із золотими дисками. Здавалося б, навіщо в цю історію з «Кадилаком» вписався я, білий, російський, без м/п, з в/о і ч/ю. Розбиратимемося.
Для російського «білого» ринку Cadillac STS AWD, V8 4.6 Lux - флагманський седан, серйозніше за яке немає. Він в повному розумінні «біг», хоча в нашому випадку зовсім не «блек», а навіть навпаки, «уайт». У американському описі номенклатура цього кольору займає цілу рядок убористим шрифтом. Це дійсно не простою «білий», якого багато скрізь на південь від 40 градуса північної широти. Це, просто виражаючись, перламутровий-білий, який за умови чистоти кузова переливається на сонці в спектрі від сріблястого до сірого. Дуже, між іншим, пафосний в Америці колір.
Білий повнить. І без того циклопічні розміри (4,98 в довжину), в білому стають непомірними. «Ось крокодил, б...!» - паркувальник. «Ти сюди це... не влізеш», - він же. «Стій, на!» - у нього паніка. Паркувальник, кажучи прямо, профан. Маневреність крокодила на малих швидкостях відмінна, при тому навіть, що кінець капота з водійського місця і близько не видно.
Розміри для американців дуже важливі. Для росіян вони теж мають значення.
І там, і там в них закодована широта натури і національних амбіцій. Центральний стоп-сигнал, який дехто називає додатковим, в STS шириною з весь багажник. З боків кузова чотири довгі відбивачі. Емблема на радіаторі розміром з натруджену чоловічу долоню. Трохи менше емблема на кермі. На кришці бардачка тих же масштабів ще одна бляха - з буквами STS. У багато внутрішніх елементів, здається, імплантували силікон. У торпедо, наприклад, яке нависає, як надбрівний валик неандертальця. При цьому в тому ж бардачку місця лише на пару листів А4.
Шкіряні крісла теж перенесли енларджмент, чому тільки виграли. Сидіння скрізь - а для тесту представницької машини я возив піддослідного і ззаду - максимально зручні, при цьому просторі. Шкіра якісна і, зрозуміло, біла.
Ззаду, звичайно, серйозно вколисує, але це не від недоліків крісел, а, скоріше, від достоїнств двигуна з коробкою. Мотор Northstar - дещо таке, що можуть полюбити тільки американці і росіяни з їх могутніми військово-промисловими комплексами.
Дури в цьому 324-сильному агрегаті на декілька ракет реактивного залпового вогню. При цьому коробка поглинає всі різкості і провали, роблячи поїздку схожою на подорож на ядрі.
Про витрату палива, вважаю, говорити не треба. Повний бак при сприятливому збігу обставин вистачає кілометрів на триста. Одна відрада, що по рекомендації General motors лити в цей мотор можна і 92-ою. При такому об'ємі згорання Northstar повинен пожирати хоч огірковий розсіл, а в перспективі, як і належить ракеті, перейти на тверде паливо.
З погляду електронного оснащення STS - в передовиках. Для мене, як російської людини, що любить в першу чергу дрібні побутові радощі, найголовніше hi-end-винахід - підігрівши бублики.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Cadillac STS 4.6 AWD

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок