Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> АТП

Загрузка...

АТП

Назва:
АТП
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,17 KB
Завантажень:
395
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
АТП
Сучасний транспорт, без якого ми не уявляємо нашого життя, являється результатом тривалого розвитку. Необхідність переборювати віддалі разом з людством. Ця необхідність привела до появи транспорту.
Істрія транспорту невідємна від історії людства, - одна із найцікавіших шляхів розвитку науки і техніки. Засоби переміщення являються результатом цілеспрямованої праці багатьох винахідників, вчених, інженерів. На початку минулого століття на зміну індивідуальному прийшло масове, серійне виробництво. Одна за другою мінялися моделі автомобілів, в яких конструктури намагалися забезпечити можливість легкої заміни деталей і використання їх для нових моделей.
Сьогоднішнє існування неможливо уявити без такого виду транспорту, як автомобільний. За останні сто років будова автомобіля принципово не змінилося, але всі вузли, агрегати, механізми й системи автомобіля дістали колосальний розвиток і істотно ускладнилися. Щоб підготували спеціаліста з експлуатації й технічного обслуговування автомобілів, необхідно пояснити сутність окремих процесів і явищ, що забезпечують роботу автомобіля, викласти принципи, на яких вони грунтуються, а потім на цій підставі розяснити будову механізмів, котрі реалізують зазначані процеси.
Оскільки дії одних і тих самих агрегатів автомобілів аналогічний, то достатньо зняти кілька найпоширеніших конструктивних рішень їх, щоб мати уявлення про процес в цілому.
Для підвищення ефективності ефективності використання автомобільного транспорту слід покращити матеріальну. Технічну і ремонтну базу, підвищити рівень комплексної механізації вантажно-розвантажувальних і ремонтних роботах. Одночасно слід покращити безпеку руху і знижувати негативний вплив автомобільного транспорту на довкілля.
2. Характеристика ВАТ “Івано-Франківсьавтотранс”
2.1 Тип, структура і виробничі функції виробництва.
ВАТ “Івано-Франківськавтотранс” являється автотранспортним підприємством колективного типу. Воно було створено згідно наказу Івано-Франківського фонду Державного майна, внаслідок реорганізації. Автопідпиємство розташоване на двох територіях: вул.Степана Бандери – 60, де розміщений основний офіс, адмінбудинка, ремонтні майстерні, стоянка автомобілів, а також по вул.Декаристів-100.
Основною діяльністю ВАТ “Івано-Франківськавтотранс” є здійснення вантажних перевезень автомобілним транспортом. Режим роботи рухомого складу однозмінний, 305 робочих днів в році, категорія умов експлуатації – друга.
Підприємство в своєму складі має одну автоколону. На початок поточного року (01.01.03) на обліку знаходиться 50 автомобілів, із них вантажних – 36, автоцистерни – 2, сміттєвози – 8, автокран – 1, автобус – 1, а легкових – 2, причепів- 20 і напівприцепів – 17.
Станом на 01.01.03 кількість працюючих складає 68 чоловік із них: водіїв – 26, ремонтних – 18, інженерно-технічних – 15, платна стоянка – 9.
В автотранспортному підприємстві є вся інфраструктура, яка необхідна для нормального функціонування підприємства даного типу, організована охорона праці в т.ч. стоянки автомобілів, проводиться черговим механіком щоденний технічний огляд транспортних засобів, фельдшером проводиться щоденний передрейсовий огляд водіїв. В АТП є всі необхідні умови виконання поточного ремонту і технічних обслугувань транспортних засобів в АТП є кваліфіковані ремонтні працівники згідно штатного розпису.
2.2 Склад парку і режим його експлуатації
Таблиця 2.1 Склад парку
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
ЗІЛ-431610
ЗІЛ-431410
ЗІЛ-4331
Камаз
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Реферат на тему: АТП

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок