Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Борошняні кондитерські вироби

Загрузка...

Борошняні кондитерські вироби

Назва:
Борошняні кондитерські вироби
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,22 KB
Завантажень:
542
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
РЕФЕРАТ
Борошняні кондитерські вироби


Вступ
Борошняні кондитерські вироби являються не відмінною частиною української кухні. Вони мають велике значення у харчуванні людини. У сучасних умовах поряд із забезпеченням високої якості кондитерських виробів висувається нагальна необхідність у розширенні й поновленні їх асортименту.
Шукаючи нові смакові властивості виробів, крім впровадження нових оригінальних рецептів, можна застосовувати різні поєднання вже існуючих н/ф і сировини.
Вироби із тіста висококалорійні завдяки вмісту вуглеводів, жирів, білків, мінеральних речовин і вітамінів групи В, РР. А.
Центральне місце в кондитерському цеху належить кондору. Від його кваліфікації, професійних навиків залежить якість виробів.
Кожний кондитер повинен мати такі смакові відчуття і гарне чуття запаху, вміло поєднувати смакові речовини у різних пропорціях для забезпечення приємного смаку і аромату виробів. Також він повинен пам’ятати про санітарно-гігієнічний режим його роботи, весь інвентар повинне перед роботою бути помитий і захищений від бактеріального повітря. Тому що від нього залежить здоров’я людей яким він пропонує свої вироби.
Кондитер під час роботи на любому кондитерському виробництві повинне також вміти самостійно класти рецептуру і технологічну карту тих чи інших виробів, відпрацьовувати над розробкою та впровадженням нових рецептів.


Пояснююча частина
2.1. Торти посідають особливе місце в групі борошняних кондитерських виробів. Пояснюється це не тільки відмінними смаковими властивостями тортів, але й тим, що торт може прикрасити будь-який святковий стіл і бути гарним подарунком.
Значні розміри тортів – від 250 г (дитячі торти) до 10 кг і більше – дозволяють здійснювати найрізноманітніше оздоблення їхньої поверхні.
За складністю оформлення торти поділяють на дві групи а) торти масового виробництва; б) фірмові і в) фігурні.
а) виготовляються за уніфікованими рецептурами, затвердженими Міністерством харчової промисловості України;
б) виготовляють масою не менше 1,5 кг зі складним художнім оформленням;
в) рецептуру для цього виду тортів розробляють безпосередньо в кондитерських цехах, підприємств масового харчування. Ці торти можуть бути як фігурні так і масового виробництва.
На великих підприємствам харчової промисловості і громадського харчування тортів механізовано. що полегшує працю кондитерів і підвищує її продуктивність.
Торти потрібно виготовляти і реалізовувати з дотриманням санітарно-гігієнічних правил.
Готові торти вкладають у художньо оформлені картонні чи прозорі коробки.
Залежно від випеченого н/ф торти поділяють на групи:
Бісквітні, пісочні, шарові, мигдально-горіхові, повітряні, заварні, медові й комбіновані з різних н/ф.
Техніка безпеки при приготування кондитерського виробу дуже строга. Треба слідкувати, що при включені електроприладів у струм, вони були заземлені, коли закладаєте лист в пекарську шафу треба слідкувати аби на руках була спеціальна при хватка у вигляді рукавички або ганчірка але суха, ні в якому разі не волога. Тому що коли ви будете виймати лист з шафи ви можете обпекти руки.
Коли ви користуєтесь збивальними машинами чи міксерами, необхідно знати їх правила експлуатації, ні в якому разі під час роботи збивальних лопастей не пхати кульки, ганчірку або торкатися руками.
2.2. Особливе місце для ефективно роботи кондитерського цеху має правильна організація робочих місць, від чого значною мірою залежить продуктивність праці кондитерів, якість готової продукції і загальна культура виробництва.
Технологічний процес приготування робочого місця для виготовлення кондитерських виробів складається з таких стадій: зберігання і підготовка сировини для виробництва: приготування, замішування і бродіння тіста; приготування начинок, кремів; оздоблення і короткочасне зберігання готових виробів.
Залежно від послідовності технологічного процесу кондитерський цех має такі приміщення: комору для добового зберігання продуктів, приміщення для просіювання борошна; для приготування кремів. начинок; для випікання кондитерських виробів; для приготування оздоблюючи н/ф і оздоблення готових виробів; для миття яєць; посуду та інвентаря.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Борошняні кондитерські вироби

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок