Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Розробка технологічного процесу відділення личкування щитових деталей шафи для одягу і білизни

Розробка технологічного процесу відділення личкування щитових деталей шафи для одягу і білизни

Назва:
Розробка технологічного процесу відділення личкування щитових деталей шафи для одягу і білизни
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,74 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Контрольна екзаменаційна
робота
Розробка технологічного процесу відділення личкування щитових деталей шафи для одягу і білизни


Зміст
Вступ
Розробка конструкцій виробу
Опис виробу
Конструкція і матеріали
Розробка технологічного процесу
Опис технологічного процесу
Технологічна карта
Заходи з охорони праці
Список використаних джерел


Вступ
Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні і інтер’єрів, виготовлення меблів та інших побутових виробів.
Завжди високій механічній міцності, легкій оброблюваності, невеликій твердості, низькій теплопровідності, природному кольору і рисунку текстури деревина є основним матеріалом для виготовлення меблів однієї з груп виробів прикладного мистецтва. Архітектурно-художнє вирішення меблів значною мірою визначає комфортність і художні якості приміщення, побутові умови людей і впливає на їхнє самопочуття і настрій. Меблі формують внутрішній прострій різноманітних будівель.
Важливими художніми вимогами є відповідність практичним потребам людини, а створення, проектування і виготовлення їх супроводжується цілим комплексом соціально-економічних, функціональних, виробничо-технологічних, ергономічних (тобто відповідних до розмірів людини), конструктивних і естетичних вимог, які діють не ізольовано, а в тісному зв’язку між собою, визначаючи найбільш раціональну форму того чи іншого виробу або групи виробів.
У сучасній вітчизняній і зарубіжній практиці продовжується виготовлення дерев’яних меблів у традиційних і народних формах. Окремі групи меблевих виробів відрізняються фольклорним характером.
Збільшення випуску столярних виробів і меблів, як і інших видів промислової продукції, залежить від прискорення темпів росту продуктивності праці, підвищення технічного рівня виробництва, більш ефективного використання виробничих потужностей і основних фондів. Ці заходи передбачається здійснити на основі реконструкції діючих і будівництва нових підприємств, на яких удосконалюється технологія виготовлення окремих деталей і виробів, модернізується діюче обладнання, механізуються й автоматизуються технологічні процеси, розвиваються нові форми організації праці.
На підприємства використовуються високопродуктивні деревообробні верстати та інше спеціалізоване обладнання, напівавтоматичні та автоматичні лінії вітчизняного та зарубіжного виробництва. Щоб раціональніше використовувати потужність деревообробного обладнання, потрібно його добре знати і вміло використовувати при виконанні кожної технологічної операції.


1. Розробка конструкції виробу
1.1. Опис виробу
Шафа двох дверна призначена для зберігання одягу та білизни. Шафа експлуатується в житлових приміщеннях в наборі або окремо. Шафа розбірної конструкції.
Виріб складається з корпуса на двох вертикальних прохідних стінках, що переходять в опору, горизонтальних непрохідних стінок, вертикальної перегородки, задньої стінки.
Перегородка ділить шафу на два відділення. Права – для зберігання одягу, ліву – для зберігання білизни. У відділенні для одягу встановлені полички для головних уборів і штанга.
У відділенні для білизни встановлені чотири полиці для білизни. Корпус закривається накладними дверми.
Покриття фасадних і видимих поверхонь – ЛАК НЦ-218, А+1, П.ВГ.З ГСТ 13-27-82. Покриття невидимих поверхонь: ЛАК НЦ-218, А2.П.Г.З, ГСТ 13-27-82.
Функціональні розміри відповідають стандарту. Ст 13025.1-85.
Інші вимоги згідно стандарту. Ст. 16371-81-89 „Меблі побутові”.
1.2. Конструкція і матеріали
Всі щитові елементи виробу виготовлені з ДСП товщиною 16 мм. Ст. 10632-89. Личківка видимих і невидимих поверхонь щитів шпон струганий твердолистяних порід, товщиною 0,6 мм Ст. 2977-82. Задня стінка виготовлена з ДВП, товщиною 4 мм Ст. 4998-86.
Вертикальні стінки та перегородки кріпляться до горизонтальної за допомогою шкантів Ф 212 і стяжок Ф 47-01. Задня стінка кріпиться до корпусу шурупами 1-3х25 Ст 1145-80з шайбами Ф.236. Полички кріпляться на поличкотримачах Ф 618.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Розробка технологічного процесу відділення личкування щитових деталей шафи для одягу і білизни

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок