Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Підприємства з виробництва нерудних матеріалів.

Підприємства з виробництва нерудних матеріалів.

Назва:
Підприємства з виробництва нерудних матеріалів.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,59 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Тема: Підприємства з виробництва нерудних матеріалів.
План.
Дробильно-сортувальні заводи.
Гравійно-сортувальні заводи.
Заводи по збагаченню піску.
Установки для одержання дробленого піску.
Автоматизація підприємств нерудних будівельних матеріалів.
У залежності від виду вихідної сировини і продукції, що випускається, заводи нерудних будівельних матеріалів підрозділяють на:
дробильно-сортувальні, переробні породи в щебінь;
гравійно-сортувальні, переробні валунно-гравійно-піщані суміші в гравій, щебінь із гравію і пісок;
заводи по збагаченню піску, що переробляють природний пісок у класифікований пісок з виділенням рядового гравію;
заводу-установки для одержання штучного піску.
Заводи нерудних будівельних матеріалів будуються як підприємства районного значення, що забезпечують різних споживачів - заводи залізобетонних виробів, дорожнє і гідротехнічне будівництво й ін., і як спеціалізовані підприємства, що випускають заповнювач для визначеного споживача, наприклад тільки для заводів залізобетонних виробів.
Заводи районного значення, що розраховуються на випуск готової продукції широкої номенклатури, мають більш складну технологію, що дозволяє варіювати кількість фракцій, що випускаються, їх крупність і співвідношення виходів. Спеціалізація заводів спрощує технологію, дозволяє випускати готову продукцію високої якості і забезпечує кращі його техніко-економічні показники.
1. Дробильно-сортувальні заводи
Велике різноманіття сировини, використовуваного для одержання щебеню, обумовлює застосування різних технологічних схем його переробки. Для полегшення вибору технології виробництва щебеню з різних гірських порід їх умовно розділяють на три види:
тверді абразивні породи - граніти, базальти, піщаники й ін. - з межею міцності при стиску 800-1000 кгс/див2 і вище, незабруднені чи незначно забруднені глинистими й іншими домішками;
міцні однорідні малоабразивні породи - вапняки, доломіти й ін. - з межею міцності при стиску до 1000- 1500 кгс/див2, незабруднені чи мало забруднені глиною й іншими включеннями;
породи середньої міцності малоабразивні з межею міцності при стиску 300-1000 кгс/див2, забруднені глиною і слабкими, породами.
Відповідно до цієї класифікації гірські породи переробляються на щебінь по трьох технологічних схемах.
Технологічна схема дробильно-сортувального заводу для гірських порід першого типу дана на мал. 22. Гірську породу піддають трихстадійному дробленню: на першій стадії в щекових і конусних дробарках великого дроблення, на другий - у конусних дробарках середнього дроблення (нормальноконусних) і на третьої - у конусних дробарках дрібного дроблення (короткоконусних). Така схема дроблення і тип дробарок забезпечують належне здрібнювання твердих порід і при необхідності випуск щебеню крупністью до 40 мм.
При установці на першій стадії дробарок великих типорозмірів, що не сполучаються по прийомному шматку з наступними дробарками, а також при переробці порід, що мають плитнякову будівлю, матеріал після первинного дроблення направляють на додаткове дроблення в спеціальні редукційні дробарки.
Перед кожною стадією дроблення передбачене попереднє просівання суміші для запобігання забивання дробарок дріб'язком. Перед першою стадією дроблення просівання здійснюють на колосникових інерційних чи нерухомих грохотах; на другий - на вібраційних грохотах важкого типу, а при великих потоках матеріалу - на інерційних колосникових грохотах і перед третьою стадією - на вібраційних грохотах.
На другий й третьої стадіях дроблення дробарки можуть працювати по замкнутому циклі. Це дає можливість регулювати вихід і крупність готових продуктів і поліпшити якість щебеню за формою зерен. Так, для збільшення випуску щебеню великих фракцій після попереднього грохочення перед третьою стадією (а для другої стадії дроблення ця операція є контрольним просіванням) матеріал крупніше 70(40) мм знову повертають на додаткове дроблення в другу дробарку; при цьому третю стадію дроблення виключають. Для збільшення виходу дрібних фракцій матеріал послідовно пропускають через усі дробарки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Підприємства з виробництва нерудних матеріалів.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок