Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> NOS

NOS

Назва:
NOS
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,78 KB
Завантажень:
248
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
NOS


Як закис азоту став одним з улюблених засобів поклонниковмощності? Принцип простий: повітря + паливо + займання = потужність.З цього виходить, що більше повітря + більше палива = большемощності. Саме це рівняння виробники систем уприскування закисиазота використовують для того, щоб отримувати значні прібавкимощності - до 400 «поні» в деяких випадках. При цьому не грає роліто, яка у вас машина - околоспортівний компакт-диск або профессиональноподготовленний до гонок болід.
Проте багато автоентузіастів до цих пір не розуміють до кінця, як іменносистеми закиси азоту дозволяють отримати додаткову потужність. Що важливіше, вони не розуміють, як настроювати закис для отримання оптимального результату.В допомогу їм і іншим даним питанням, що цікавиться, ми опишемо основи її роботи.
Основи
Для виробництва кінських сил двигун використовує три інгредієнти. Етотопліво, кисень (який міститься в повітрі) і свічки (займання змішай) .Кислород в паливний-повітряній суміші виступає як каталізатор. Когдасвеча підпалює суміш, суміш розширюється і рухає поршні вниз по циліндрах.Закис азоту підсилює процес горіння - і збільшує потужність двигуна -изменяя паливний-повітряну суміш трьома різними шляхами:
1. Закис азоту збільшує кількість кисню в суміші. Уприскуючи її вдвігатель, ви, по суті, додаєте в суміш концентрірованний кисень. Ведьзакись азоту (N2O - пригадаємо уроки хімії) складається з двох атомів азоту і одногоатома кисню. Потрапивши в двигун, молекули закису під дією високих температургоренія суміші розпадаються на азот і кисень, і що цей самий вивільняється кислородпозволяєт бензину згорати ефективніше. Система закису азоту, грубо кажучи, позволяєтмотору спалювати великі об'єми палива, поставляючи йому великі об'єми кисню, що підтримує це горіння.
2. Закис азоту покращує розпилювання палива, тобто процес, при которомпоступающєє в двигун паливо розділяється на безліч найдрібніших крапельок.Це дозволяє свічкам запалення швидше і ефективніше підпалювати його. Распиленієнеобходімо, тому що для спалювання палива воно повинне перетворитися практічеськів пара (по щільності, зрозуміло). Як і будь-яка інша рідина, щоб перейтів газоподібний стан, бензин повинен випаруватися. Тепло двигуна і распиленієтопліва - ключові моменти в прискоренні процесу випаровування. За тепло отвечаєтпроцесс згорання, а розпилювання бере на себе система закису. Все це создаєтблагопріятниє умови для швидшого випаровування бензину і більш бистрогосгоранія змішай укупі із збільшеним рівнем змісту кисню.
3. Системи закису азоту збільшують щільність паливний-повітряної суміші. Прівприське закису азоту вона миттєво міняє свій стан з рідкого до состояніяочень холодного газу. Пари азоту охолоджують всмоктувану суміш. А, як відомо, холодніша і щільніша суміш краще горить і проводить більше потужності.
Дуже важливо розвіяти одну дуже поширену помилку про закис азота:закись - це не паливо і вона не збільшує потужність сама по собі. Закис азота- прекрасний спосіб додати в двигун більше кисню і спалити таким образомбольше бензину, але сама по собі вона не горить. Щоб отримати більше потужності, потрібно додати більше палива. То, як саме ви його додаватимете, завіситв більшого ступеня від типу системи закису, який ви виберете.
Типи систем уприскування закису азоту
Коли ви вирішите купити систему закису, ви виявите, що існує большойвибор різних типів систем для карбюраторних двигунів і двигунів з електронноуправляємим уприскуванням палива. Є безліч різновидів систем уприскування закису, але у результаті всі вони зводяться до трьох основним: «мокра», «сухая»и «директ-порт» (direct-port).
Суха система - зазвичай найлегший шлях «прикрутити» закиськ двигуну з уприскуванням палива. Сухі системи працюють з вже існуючою топлівнойсистемой, «поставляючи» їй необхідну кількість палива. Ця «поставка»идет двома шляхами. Перший шлях - це «обман» заводської системи вприськатопліва, в результаті якого в двигун починає потрапляти більша його кількість.В цьому випадку система закису дозволяє модифікувати настройки вашого автомобільногокомпьютера, змінюючи об'єм уприскуваного бензину.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: NOS

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок