Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Характеристика парку зернозбиральних комбайнів господарств України

Характеристика парку зернозбиральних комбайнів господарств України

Назва:
Характеристика парку зернозбиральних комбайнів господарств України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,70 KB
Завантажень:
137
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Характеристика парку зернозбиральних комбайнів господарств України


Розпочати характеристику парку зернозбиральних комбайнів сільгоспвиробників України доцільно першим рядком безсмертної трагедії Шекспіра “Ромео і Джульєтта”: “Нет повести печальнее на свете...”, а завершити реаліями вітчизняних хліборобів: “...ніж повість про кількість і технічний стан зернозбиральних комбайнів”.
У нашому суспільстві є два прошарки населення, які всі люблять, поважають, шанують, якими опікуються і за яких піклуються, — це пенсіонери та хлібороби.
Аналіз матеріалів у друкованій та електронній пресі, змісту виступів депутатів, урядовців різних рівнів за часів старої і нової влади свідчить, що всі — за підтримку сільгоспвиробників і так люблять дорогих селян, хліборобів, що готові їх задушити в тісних обіймах. Обійми симпатиків, прихильників і урядовців були й поки що залишаються настільки міцними, що не дають дихнути хліборобам. Один із показників турботи про селян — кількість і технічний стан наявної техніки в хліборобів, у тому числі зернозбиральних комбайнів.
Зарубіжний досвід слід вивчати, детально аналізувати, а прийнятні варіанти — впроваджувати у виробництво. Враження, які привозять урядовці та чиновники з відряджень до фермерів у розвинутих країнах, — це їхня інтелектуальна власність, і використовують вони їх для особистих потреб, а не для просвітницької роботи. Предметний аналіз зарубіжних технологій дає змогу визначити ступінь різниці турбот зарубіжних і вітчизняних хліборобів.
В університеті штату Кентуккі (США) ще на початку 80-х років розроблено комп’ютерну програму, яка дає можливість вибирати оптимальну схему збирання, транспортування й зберігання зерна. Завдяки системі, можна порівнювати різні варіанти й приймати рішення залежно від стану врожаю, наявності техніки та коштів.
Програма передбачає виконання таких функцій:
1) дослідження й проектування схеми збирання, транспортування, сушіння та зберігання, яка відповідає вимогам замовника;
2) визначення витрат, пов’язаних із використанням різних схем;
3) розрахунок потреби в робочій силі для кожного варіанта схеми.
Вихідна точка роботи системи: зерно готове до збирання. Виробник визначає цю стадію за вмістом вологи в зерні: початкова вологість зерна. Починаючи з цього моменту, порівнюють 60 різних схем обробки обмолоченого зерна.
Технологічний процес американські вчені та фермери розділяють на п’ять стадій: збирання врожаю, транспортування, розвантаження, сушіння й зберігання. Перша стадія розпочинається зі збирання зерна комбайном. Потім розглядають шість можливих способів транспортування зерна з поля трьома типами автомобілів і трьома типами сільськогосподарських причепів. Типи машин: із розвантаженням самопливом, із розвантажувальним шнеком, із ручним розвантажуванням. Передбачається, що розвантажування проводиться в прийомну яму або бункер шнекового транспортера, тобто створюється сполучна ланка між засобами транспортування й розвантаження.
Кожному виду розвантаження відповідають п’ять можливих комбінацій сушіння й зберігання: ярусне сушіння, періодичне сушіння, поєднання автоматичного, періодичного й потокового сушіння.
Для складення програми потрібні вхідна інформація виробника щодо витрат на електроенергію, бензин, інше паливо, ставки заробітної плати робочої сили, враховуються також вартість і тип обладнання тощо.
Програма передбачає розрахунок середньої щоденної норми збирання, яка стає розрахунковою нормою для всіх варіантів схем транспортування, сушіння й зберігання.
Враховуючи проблеми вітчизняних хліборобів з паливом, технікою, коштами, вочевидь, більшість читачів зрозуміють викладений вище аналіз як меню дорогого ресторану, де обідають всі захисники вітчизняних хліборобів, набираючись сил для чергових міцних обіймів своїх улюбленців.
Парк зернозбиральних комбайнів у статистичних звітностях характеризується такими показниками: кількість комбайнів, структура парку за типами і за роками експлуатації, середнє сезонне навантаження на один фізичний комбайн.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Характеристика парку зернозбиральних комбайнів господарств України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок